Autor Tema: Igra istine  (Pročitano 28387 puta)

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Igra istine
« Odgovor #30 poslato: Mart 02, 2008, 11:08:59 posle podne »
u subotu 8. marta. sace axl okaciti najavu na home.

pitanje za tidzu:
sta te najlakse iznervira?

TiDža84

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #31 poslato: Mart 03, 2008, 02:46:48 pre podne »
:laugh: :laugh:  Cini mi se da sam ti to jednom vec rekla...ali evo treba svi da znaju...

Surovo je mozda ovo sto cu reci ali to je moje misljenje..nerviraju me glupi i netolerantni ljudi,ljudi bez obraza i stida,oni koji ti se smeju u lice i \\\"kao dobri\\\" su sa tobom a iza ledja te ogovaraju i nemaju hrabrosti da ti sve to kazu u lice,ljubomorni i zavidni ljudi,kao i ljudi koji ne postuju sebe,svoje roditelje i prijatelje...nevaspitani,nekulturni i bezobrazni,oni koji dizu nos u visine bez osnova...ljudi koji tudj uspeh pripisuju sebi...

Pitanje za Atillu: Da li ti mozda studiras Teologiju??

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #32 poslato: Mart 04, 2008, 09:56:51 pre podne »
TiDza84 napisao/la:
Citat
nerviraju me glupi i netolerantni ljudi,ljudi bez obraza i stida,oni koji ti se smeju u lice i \\\"kao dobri\\\" su sa tobom a iza ledja te ogovaraju i nemaju hrabrosti da ti sve to kazu u lice,ljubomorni i zavidni ljudi,kao i ljudi koji ne postuju sebe,svoje roditelje i prijatelje...nevaspitani,nekulturni i bezobrazni,oni koji dizu nos u visine bez osnova...ljudi koji tudj uspeh pripisuju sebi


Tidžo ljubavi, baš te toliko nervoram i ne voleš me???? :( :( :( :(

evo, obećajem, nikad više sa deda cvejom neći igrati bilijara u tvom komšiluku... čak ni u škorpiJonu...

TiDža84

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #33 poslato: Mart 04, 2008, 10:00:05 pre podne »
Ooooo Dionizije...:laugh:  pa na koji nacin si se ti prepoznao u svemu ovome????Stvarno ne razumem...ko je tebi rekao da te ja \\\"ne volim\\\"....sledeci put kad budete igrali bilijar..pa zovite...haha

mumba

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #34 poslato: Mart 04, 2008, 09:22:03 posle podne »
tidzo pitanje?????????????????

TiDža84

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #35 poslato: Mart 04, 2008, 09:43:13 posle podne »
Pa pitala sam Attilu ali on ne odgovara i pvt sam mu poslala,ali nista....:S :S


Pitanje za Atillu: Da li ti mozda studiras Teologiju??

Izgleda da nece da nam se \\\"otkrije\\\"...dakle moracu da mu smislim izazov...:laugh: :laugh:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #36 poslato: Mart 06, 2008, 06:30:14 posle podne »
@Tidza

Cekaj da mu Tvorac otkrije odgovor... ;) :)

attila f

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 138
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #37 poslato: Mart 08, 2008, 10:18:53 posle podne »
Izvinjavam se, ne zalazim u ovaj deo foruma pa sam tek danas video da ova igra ceka mene.( ne znam odakle da prepisem :lol: )

Zavrsio sam skolovanje na Hriscanskoj Narodnoj Visoj skoli koja ima sediste u Budimpesti.
Znanje pomaze ali ne spasava, samo vera u Hrista Spasitelja spasava.

P. S.
Citati iz Bozije reci imaju cilj, da ukazu da Bog voli ljude i govori svima sa ljubavlju pa cak i tebi.Ko trazi Boga taj ce citati Njegove besede, a ko mrzi na Boga taj je vec izgubljen , ali ipak ima sansu cim se pokaje, a veru za pokajanje daje bas Njegova Rec.

Pitanje za Crossbringera:
Zasto mrzis Boga?

TiDža84

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #38 poslato: Mart 08, 2008, 10:21:53 posle podne »
Attila..hvala na odgovoru...

mumba

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #39 poslato: Mart 08, 2008, 10:48:47 posle podne »
da bih ja nekoga mrzeo taj ili ta mora da postoji što kod ,,boga\\\'\\\' nije slučaj! i usput sam i jak agnostik! pa vidi oko sebe kakav nam je svet svugde pičke i krompirače a gde je tu ,,on\\\'\\\' da pomogne pre bih prihvatio postojanje sotone jer ovaj svet polako ali sigurno počinje da izgleda kao njegova kuća!


pitanje za atilu:

da li si teolog ili sveštenik ili ako nisi da li planiraš da se baviš tim profesijama?

attila f

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 138
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #40 poslato: Mart 09, 2008, 01:41:40 pre podne »
U pravu si Crossbringeru kad kazes da je ovaj svet carstvo necastivog.
Kad je Adam stvoren, on je stvoren izmedju ostalog da vlada Zemljom.Kad je odbio poslusnost Bogu automatski je predao vlast Sotoni, koji je odtad ljuti neprijatelj covecanstva.Adamu je na prevaru oteta vlast, zato moze pomocu Bozije milosti, da se vrati kuci u okrilje Oca a sam put je naravano Isus Hrist.Hrist je na krstu pobedi Sotonu u duhovnom svetu, a u materijalnom svetu je ostavljeno vreme, za one ljude koji zele da se pokaju samovoljno, koje ubrzano istice.
Sustina sirenja jevandjelja ( radosne vesti )je u tome da ljudi znaju da je Hrist oprao sa svojom krvlju njihove grehe i da cisti mogu stati pred Boga, kao sto je Adam bio pre pada u greh, naravno to vazi za one koji prihvate Isusa kao licnog spasitelja.

Pripadnik sam protestanske crkve i moze se reci da sam \\\"svestenik\\\".

Pitanje za Gospodara Vremena:

Da li postoji u tvom zivotu vrednost koji nije prolazna?

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #41 poslato: Mart 17, 2008, 06:51:06 posle podne »
Sad ja treba da se izvinim svima sto nedelju dana cekate na odgovor...:ohmy:

A lepo je Lusy ponovila vise puta da onaj ko postavi pitanje, u ovom slucaju drug Attila, treba privatnom porukom da obavesti nesrecnika od kojeg se ocekuje odgovor, u ovom slucaju to bejah ja.:cheer:
Naravno, ovo nije ispostovano, zato toliko i cekate jer ja, iskreno govoreci, slabo pratim ovaj deo foruma sa igricama, tako da mi ostaje jedino da zahvalim Axl-u sto me je obavestio da se ceka da ja nesto napisem kako bi igra krenula dalje.:)
Takodje, koristim priliku da Attili uputim apel da sledeci put postuje pravila jer samo tako mozemo ocekivati da nas Gospod pogleda i spasi sledeceg cekanja na odgovor.;) :)

Psalam 25:19

\\\"Tajna je Gospodnja u tome da se ostali vernici privatnim porukama obavestavaju ukoliko zelimo njihovu iskrenost na ovome forumu.\\\"
;)



Odgovor:

Osecam da postoje takve vrednosti.
To je pre svega ljubav prema porodici, za ostale nemam hrabrosti da tvrdim da nije prolazno, mozda sam isuvise mlad.:)


Robbyn,

da li smatras da si ostecen u izboru za najforumasha becejonline?

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #42 poslato: Mart 17, 2008, 10:15:51 posle podne »
Gospodar Vremena napisao/la:
Citat



Robbyn,

da li smatras da si ostecen u izboru za najforumasha becejonline?


Oštećen? Ne:) Barem po onome što mi je Axl rekao ne bih trebalo da se osećam oštećenim,ili se nešto u međuvremenu izmenilo?!

Nisam bio na proglašenju iz nekih ličnih razloga.Ali čak i da je ishod bio drugačiji ne bih se osećao tako,već sam nekoliko puta to napisao da smatram da je pravi pobednik Tata Boris,i da nije sam sebe sabotirao bez problema bi poneo titulu forumaša godine (mada pretpostavljam zašto je to uradio)...


Joooj,sad bi kao ja trebao nekoga i nešto da pitam...:unsure:

Hajde Rez npr.

Koliko i da li tvoja porodica trpi zbog tvoga aktivnog bavljenja politikom?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #43 poslato: Mart 17, 2008, 11:44:21 posle podne »
Ovako...
Kad je bilo najgore, kad sam fizički napadnut /i pretučen, ajde da kažem/, za vreme kad sam predvodio Proteste 1997. godine, kad mi je prećeno smrću, kad mi je javljeno da mi je podmetnuta bomba na iznajmljenom prostoru na Tisi na kojoj sam organizovao Pozorišni kamp /1993./, kad mi je podmetnuto da kvarim omladinu becejsku i da ih podsticem na narkomaniju /1995/..., dakle 90-ih godina nisam bio oženjen i nisam imao decu, pa mi to nije ništa ni značilo niti me na bilo kakav način uplašilo. Znao sam da to sve ide u \\\"rok službe\\\". Ustvari da budem iskren: te stvari su me samo razjarivale da budem sve luđi i luđi u suprotstavljanju tim moralnim i ljudskim nakazama.

Sada je situacija malo komplikovanija: oženjen sam, imam divnu cerkicu Simonidu od dve i po godine i sjajnog klinca Bogdana, đaka prvaka.
Kad je ono bilo sa pok. Badžom, kad su mi pretili smrću /i sad imam tu poruku na svom telefonu/ kad su štampali one podrugljive letke, prozivali me u štampi...pa moram priznati da je to prilično uticalo na neku \\\"porodičnu idilu\\\". Ali to su samo \\\"politički neprijatelji\\\". Najveći uticaj na moju porodicu je imalo ovo sa G17 Plus. Nikome nije lako kad ti nož u leđa zabiju najbliži. A ja sam čovek koji se ne savija, pa sam tako faktički ugrozio egzistenciju svoje porodice iz jednog jedinog razloga: neću da ljubim ničije dupe! Hvala mojoj supruzi koja to razume.
Ja sam se uvek držao onog dobrog aforizma: budale neko mora drugi da zbrine, a pametni neka se snađu sami. Ja držim da sam pametan čovek.

mumba

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #44 poslato: Mart 18, 2008, 12:10:28 pre podne »
a da postaviš pitanje rez?