Autor Tema: Igra istine  (Pročitano 28229 puta)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #75 poslato: Maj 10, 2008, 06:59:13 pre podne »
Nismo poneli foto aparat, a mogli smo. Pa da imamo fotke za plakat. Tema: mi volimo sve što vole mladi! Baš bi bili originalni i inventivni, zar ne!
A što se tiče broja glasova, veruj mi, time se ne bavim. Volim da se mešam u sve i svašta,radoznao sam čovek, ali u tu vrstu predviđanja ne zalazim. Š to ne znači da ovi moji  to ne rade. Čak su i otvorili internu kladionicu. Sutra uveče, u subotu, kovertiraju svoja predskazanija. Dakle, odgovor je: ne znam.
Inače, bićemo na termalcu u nedelju uveče, tamo nam je štab, pa navrati, dobro si došao.

Ponovo pitanje za tebe AXL: šta misliš, da li sam odmogao stranci KJK svojim REZkim jezikom na ovom forumu?

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #76 poslato: Jun 02, 2008, 10:07:06 pre podne »
a što više ne igramo Igru istine? :(

mumba

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #77 poslato: Jun 02, 2008, 03:57:39 posle podne »
beats me? nem blage veze a baš je lepo bilo! možda su ljudi malko lenji?

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #78 poslato: Jun 02, 2008, 04:06:15 posle podne »
Ili ne vole istinu...

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #79 poslato: Jun 23, 2008, 09:04:46 pre podne »
... e pa isteklo vreme , pa može bilo ko da postavi pitanje sa onom sada već čuvenom porukom \\\"Molim odgovor u Igri istine\\\" preko p.m.

 Pitanje za Debelog:
  Zašto tako puno radiš i da li ti to pada teško? ( Kadgod pogledam preko terase tvoj crveni jugić parkiran) :)  

 Žao mi da ova igra zamre :(

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #80 poslato: Jun 23, 2008, 10:13:28 posle podne »
Puno radim jer moram i volim i ne mrzi me.Ne pada mi tesko jer mogu dati sebi slobodan dan kad god hocu tako da cim popizdim rade ostali.
pitanje za Gospodara:
Da li se druzis sa `celavim` jer ti ga je zao ili zato sto mislis da ti je drug?

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #81 poslato: Jun 24, 2008, 09:24:47 posle podne »
Ja imam problem  koji se sastoji u tome da ne vidim Cipijev post, ne vidim petu stranicu ovog topika uopste.

Tako da su me drugi obavestili i preneli mi pitanje koje mi  je postavljeno!

Sa celavim drugujem jer lep, celav i deb\\\'o.
Kad vetar dune, a ono mu stomak sve drhce i treperi...

Ai drugarchina je.;)



Pitanje za Cross-a!

gde smatrash da je trenutno najbolji burek u Beceju\\\"

mumba

  • Gost
Odg: Igra istine
« Odgovor #82 poslato: Jun 25, 2008, 12:22:51 pre podne »
pa poslednjih mesec ili dva definitivno kod stajkija tamo blizu parka kod mene jer nije uopšte mastan a ima sira za izvoz a da pritom nisu gromuljice u pitanju a i sam sir nije gorak kao kod nekih drugih! a i košta samo 50 dinara a kod konkurencijer je 70!



pitanje za malog lalu: kada ti je bilo najteže da nekoga nešto urazumiš i zašto ali da nidsam ja u pitanju jer znam da sam težak kao zemlja po nekad?

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #83 poslato: Jun 25, 2008, 10:57:15 pre podne »
Eeeee, pa posto sam ja cesto jedan od onih koji ispravljaju krive Drine takvih slucajeva je bivalo jaaaakooo, jaaaakooo puno. Mada ja mislim da su mi par najomrazenijih dokazivanja ostala iz vojnih dana...


Pitanje za Rez-a

Sta ti kazes na ovo sto pojedinci iz DS pokusavaju da urade u nasoj varosi i da li mislis da krajnja posledica njihovog delovanja moze biti fatalna po DS u Beceju?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #84 poslato: Jun 25, 2008, 02:53:07 posle podne »
Delovanje pojedinaca u DS-u nije fatalno po lokalni DS, već je fatalno po Bečej! Na žalost to nije došlo sa ovom garniturom.
S jedne strane imate mnogo \\\"zvučnu\\\" partiju na državnom nivou i veoma slabašnu partiju na lokalnom nivou. I to je veliko opterećenje za ozbiljno poslovanje u našoj lokalnoj zajednici. Ako imaš jednu partiju koja stalno nešto usporava i osporava, a nikada sama ne izlazi sa rešenjima i inicijativama /kvalitetnim/, onda tu nema razvoja, nema napretka. Plus ako im je personalni uticaj i ugled tu negde do Temerina!
Problem sa DS-om u Bečeju je što ljudi u njemu nikada nisu shvatili pojam i suštinu lokalnih politika, odnosnu snagu lokalnih ljudi i lokalnih udruživanja. Mislim da je ovo dobro što se sada dogadja u DS-u, jer mislim da bi moglo doći do otrežnjenja nekih ljudi. Ja ne mogu da likujem kada DS propada zato što sam svestan koliko nam ta partija u Bečeju može značiti i kao partner i istinski politički lider. Ona dugo vremena nije ni demokratska, ni evropska niti je motor koji vuče Bečej napred. U njoj pojam \\\"modernizacija\\\" ne stanuje!
Ja očekujem stabilizaciju u DS nakon svega ovoga.

Pitanje za Vojac-a:
Da li si zainteresovan da napravimo jedan zajednicki projekat /mislim Opšte Udruženje preduzetnika Bečej i Kancelarija za mlade/ na temu volontiranja, ali u sferi biznisa i preduzetništva? To nam je ostalo netaknuto jel tako? I da li ti imaš neki  program iliideju  na tu temu?

Vojislav Prkosovacki

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 493
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #85 poslato: Jun 25, 2008, 03:36:40 posle podne »
Da.
Zainteresovan sam licno, a i postoji potreba od strane mladih. Dva dobra razloga.
Program sam zeleo da pokrenem jos prosle godine...
U planu je tzv. Lokalni Volonterski Servis za 2009. godinu koji bi omogucio mladima (studenti i nezaposleni) da volontiraju po preduzecima i ustanovama na formalnim osnovama.
Sporazum o saradnji je vec potpisan sa partnerima koji to vec rade uspesno dve godine u Novom Sadu, obuka krece u oktobru, ja sam rad da saradjujemo.


Pitanje za Dorda>
Bekutan ili korman?

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Igra istine
« Odgovor #86 poslato: Jun 25, 2008, 09:31:51 posle podne »
jel moze nesto trece? npr shtanicla?
ako moram od ona 2 da biram neka bude korman. :laugh:


aj sad pitanje za tebe:
ka\\\'cesh doci kod mene da onaj pos\\\'o privedemo kraju? a i ceka nas jos divana i posla...

Vojislav Prkosovacki

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 493
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #87 poslato: Jun 26, 2008, 03:32:49 posle podne »
Tu sam ceo vikend, stratesko planiranje, moze? <<--ovo je odmah i pitanje ;)

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Igra istine
« Odgovor #88 poslato: Jun 29, 2008, 04:22:28 pre podne »
moze. mora.
(drug\\\' put javi da si pit\\\'o, da znam. evo posle 2 dana tek vidim jbg)

pitanje za tata borisa:
omiljena igra na becejonline.com ?

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Igra istine
« Odgovor #89 poslato: Jun 29, 2008, 04:11:16 posle podne »
najvolijem:
http://www.becejonline.com/component/option,com_puarcade/Itemid,171/fid,3/gid,35/

Pitanje za piCODER-a:

Da li Ti imaš najomiljeniju igru?