Društvo > ženski kutak

Pitanje o bolnoj istini za devojke...

(1/11) > >>

Goran Čonkić:
E ovako. Dosta dugo posmatram i analiziram situaciju u nasem drustvu i primetio sam jedan fenomem koji mi nikako ne ide u glavu. Pricao sam sa mnogim devojkama na tu temu i nikad ni jedna ne moze da mi da odgovor na pitanje - Zasto se sve devojke kod nas loze na najvece seljake od tipova? Znaci gledam i juce u Floydu neki lik, koji je ociglednao seljak ali se u roku od 2 sata tri devojke vrtelo oko njega. I to nije prvi put. A pouzdano znam da je i po drugim lokalima isto takva situacija. Ako mozete da mi objasnite zasto je to tako.

Konkretno sam ja pre nekoliko godina imao iskustvo da mi je devojka rekla da sam ja ok tip i tako dalje ali ona se vise pali na neke \\\"drugacije tipove\\\", sad je prica da joj tip ne dozvoljava da prica nisakim, da ne moze da se druzi sa drugaricama, da li je tuce ne znam ali vidim da oseca strahopostovanje prema njemu.

Molim vas da budete sto iskrenije da pokusam da razumem ovo...

Z A:
A sta je tebi \\\"seljak\\\"?

Goran Čonkić:
Agresivan, nekulturan, arogantan, razmazen...standarna varijanta \\\"seljaka\\\"...aj drugim recima debil...

mumba:
možda taj seljak ima žvaku ili velik kurac treće alternative nema sem da su i te ribe seljanke!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
Mali_Lala napisao/la:

--- Citat ---E ovako. Dosta dugo posmatram i analiziram situaciju u nasem drustvu i primetio sam jedan fenomem koji mi nikako ne ide u glavu. Pricao sam sa mnogim devojkama na tu temu i nikad ni jedna ne moze da mi da odgovor na pitanje - Zasto se sve devojke kod nas loze na najvece seljake od tipova? .........

Molim vas da budete sto iskrenije da pokusam da razumem ovo...
--- Kraj citata ---


...Cini mi se da nisi dovoljno jasno analizirao tu \\\"tvoju\\\" situaciju...nesto si kanda propustio. Ne bih rekla da su sve devojke u jednoj korpi, kako si ih ti smestio....., sigurno postoje i neke druge koje mozda i gledaju u tebe( tamo iz nekog uglica u Floyd-u), ali ti ih ne vidis, jer gledas u ove prve..... Okreni se Mali Lalo i gledaj sirom otvorenih ociju.
... Ne znam dal\\\' sam ti pomogla da razumes \\\"ovo\\\", odmogla valjda nisam.

Lep divan vam zelim :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju