Autor Tema: Pitanje o bolnoj istini za devojke...  (Pročitano 7118 puta)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« poslato: Februar 18, 2008, 05:41:09 pre podne »
E ovako. Dosta dugo posmatram i analiziram situaciju u nasem drustvu i primetio sam jedan fenomem koji mi nikako ne ide u glavu. Pricao sam sa mnogim devojkama na tu temu i nikad ni jedna ne moze da mi da odgovor na pitanje - Zasto se sve devojke kod nas loze na najvece seljake od tipova? Znaci gledam i juce u Floydu neki lik, koji je ociglednao seljak ali se u roku od 2 sata tri devojke vrtelo oko njega. I to nije prvi put. A pouzdano znam da je i po drugim lokalima isto takva situacija. Ako mozete da mi objasnite zasto je to tako.

Konkretno sam ja pre nekoliko godina imao iskustvo da mi je devojka rekla da sam ja ok tip i tako dalje ali ona se vise pali na neke \\\"drugacije tipove\\\", sad je prica da joj tip ne dozvoljava da prica nisakim, da ne moze da se druzi sa drugaricama, da li je tuce ne znam ali vidim da oseca strahopostovanje prema njemu.

Molim vas da budete sto iskrenije da pokusam da razumem ovo...

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #1 poslato: Februar 18, 2008, 06:07:22 pre podne »
A sta je tebi \\\"seljak\\\"?

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #2 poslato: Februar 18, 2008, 06:55:54 pre podne »
Agresivan, nekulturan, arogantan, razmazen...standarna varijanta \\\"seljaka\\\"...aj drugim recima debil...

mumba

  • Gost
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #3 poslato: Februar 18, 2008, 07:18:10 pre podne »
možda taj seljak ima žvaku ili velik kurac treće alternative nema sem da su i te ribe seljanke!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #4 poslato: Februar 18, 2008, 05:00:08 posle podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
E ovako. Dosta dugo posmatram i analiziram situaciju u nasem drustvu i primetio sam jedan fenomem koji mi nikako ne ide u glavu. Pricao sam sa mnogim devojkama na tu temu i nikad ni jedna ne moze da mi da odgovor na pitanje - Zasto se sve devojke kod nas loze na najvece seljake od tipova? .........

Molim vas da budete sto iskrenije da pokusam da razumem ovo...


...Cini mi se da nisi dovoljno jasno analizirao tu \\\"tvoju\\\" situaciju...nesto si kanda propustio. Ne bih rekla da su sve devojke u jednoj korpi, kako si ih ti smestio....., sigurno postoje i neke druge koje mozda i gledaju u tebe( tamo iz nekog uglica u Floyd-u), ali ti ih ne vidis, jer gledas u ove prve..... Okreni se Mali Lalo i gledaj sirom otvorenih ociju.
... Ne znam dal\\\' sam ti pomogla da razumes \\\"ovo\\\", odmogla valjda nisam.

Lep divan vam zelim :)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #5 poslato: Februar 18, 2008, 07:28:42 posle podne »
Odmogla nisi, al ja ne gledam zato. Ako hocu neku devojku da muvam onda ne gledam dugo vec delam. A jedna poznanica mi je davno rekla da ako trazim nekoga koga bi voleo i ko bi mene voleo da pogledam malo ispod svog nosa pa onda teka dalje...jeste bila u pravu. I da nisam se dobro izrazio, nisu sve, ali jaaaako puno njih jeste takvo da im se svidja debila iako nece da priznaju sebi da je debil ili jednsotavno u tom trenutku to ne vide...ali mozda sam na pogresnom mestu postavio temu, jer ovde mozda i nema takvih devojaka...ili nece da se jave... :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #6 poslato: Februar 18, 2008, 08:26:23 posle podne »
Tema ti je dobrom mestu! Ne znam sto se niko od devojaka ne javlja.( verovatno drugacije vide te likove za koje ti kazes da su debili/seljaci ili kako god)


...... al\\\' ne zaboravi biseri zive u skoljkama, a na tebi je da ga
nadjes......:)

Vladimir Zecevic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #7 poslato: Februar 18, 2008, 08:40:03 posle podne »
Nisam devojka, lol... Nego, veoma jednostavno daju im tacan sistem vrednosti, tj nagrada i kazna, i one se pored njih osecaju kao zene, tj klasicna muska dominacija, ostale emocionalne rupe ce same popuniti svojom mastom, e sad koliko je takvih devojaka tesko je reci, samo jedno je sigurno sto su devojke starije to manje padaju na tu pricu, da li je to zbog toga sto hoce nekog sa kime ce da provedu zivot ili zbog neceg drugog pojma nemam...

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #8 poslato: Februar 18, 2008, 10:11:54 posle podne »
S kim si => takav si.On debil => ona debil,mada je to `debil`,csini mi se malo gruba recs.Malo si ostrascen... Priznaj samom sebi.;)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #9 poslato: Februar 18, 2008, 10:56:16 posle podne »
Jednostavno Lalo ne mozes ti videti na muskarcu ono sto se zenama svidja i sto ih pali tako da se tebi cini da je tip `seljak` a cure padaju u nesvest za istim.Seljak je po tvojim standardima i merilima jebi ga.Moraju i cure naci nekog nece se valjda same cesati he he he;) ;) ;)
Opusti se i ne razmisljaj u tom pravcu nego se trudi da ti ostavis u svakom trenutku kod svake ribe lep utisak.A da se opterecujes takvim glupostima kako seljak uvati dobru ribu to ce samo da ti zauzima bez potrebe memoriju na hardu.I ti kad maznes neku mozda neko isto to komentarise jebi ga tako da NO SOLUTION.

TiDža84

  • Gost
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #10 poslato: Februar 19, 2008, 12:19:00 pre podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat

Opusti se i ne razmisljaj u tom pravcu nego se trudi da ti ostavis u svakom trenutku kod svake ribe lep utisak.I ti kad maznes neku mozda neko isto to komentarise jebi ga tako da NO SOLUTION.


 :tapsh: :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Da se ovde sad oglasi konacno i jedna devojka......:laugh: :laugh:

Ako ti moje misljenje nesto znaci i ako je relevantno reci cu ti samo ovo....nisam od onih koje vole debile i seljake,bitno je da je momak na prvom mestu kulturan,uredan i pametan...sve ostalo je manje bitna stvar...kod mene se postavllja samo jedno pitanje...zasto su svi muskarci u pocetku dobri a posle pokazu svoju losu stranu i postanu seljaci??????Ucim se na svojim greskama i draze mi je da pored sebe imam nekog dobrog decka nego seljaka...koji ce me vredjati i omalovazavati i ponasati se prema meni kao prema svom vlasnistvu...od takvih bezim glavom bez obzira...ipak suvise volim sebe da bi dozvolila da prema meni neko bude kreten.SAMOPOSTOVANJE NA PRVOM MESTU!!!!!!!!!!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #11 poslato: Februar 19, 2008, 01:09:43 pre podne »
Dvaput meri jednom seci;) ;) ;)

TiDža84

  • Gost
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #12 poslato: Februar 19, 2008, 01:13:54 pre podne »
Na zalost moram vise puta da merim...hehe,ali jednom kad budem presekla....B) :laugh:

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #13 poslato: Februar 19, 2008, 01:46:12 pre podne »
Potpuno se slažem sa Lusy...

@ Cross: Nije bitna veličina, nego dužina i debljina... :) :) :) :) :) :)

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje o bolnoj istini za devojke...
« Odgovor #14 poslato: Februar 19, 2008, 02:16:01 pre podne »
Da li mozse izraz `seljak` da se zameni sa npr. `seljacsinom`,jer ipak ne zsivimo u gradu,metropoli i itd?