Društvo > Društvo, dom i porodica

.. A Ti?.. Iliti gde smo danas?

(1/5) > >>

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
.. On \\\'vako jos davne 14.....
... A Ti?
.... Koje je Tvoje misljenje?


 

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
..Uvek je tesko nesto prvo napisati, pogotovo ako je tema A Ti?....iliti gde smo danas?
Iako sam vegetarijanac od\\\' 86-te, nije mi bila namera da divanimo o vegetarijanstvu....Moji gosti znaju vrlo dobro da su uvek dobrodosli, da se u mojoj kuci uvek dobro jede bas i da nikada ne isticem svoje vegetarijanstvo. Pored raznih djakonija nadje se tu uvek i nesto vegetarijansko... pa ko voli nek izvoli.:)
.. Ideja mi je bila da divanimo o moralu, drustvenim normama, musko-zenskim odnosima, a tu ideju mi je zapravo dao Mali lala onom svojom sada vec cuvenom temom \\\"O bolnoj istini za devojke....O tome ko koliko ceni zivot u ovom ili onom obliku....o siromastvu i bogatstvu... ma skroz siroka tema... Dakle gde smo danas i gde nas to vodi sutra....

\\\'ajd sad!

Zoran Sarajlija:
I mene bi pojeo neki krokodil tako da ja jedem svinju ladno...;)
a zasigurno cu nahraniti milion malih crvica tako da 1:1 nereseno...

mumba:
čovek je troglodit sam po sebi tako da ishrana treba da bude raznovrsna i što zdarvija.treba jesti meso a treba koristiti razne salate i namirnice biljnog porekla radi čišćenja organizma!

TiDža84:
Cesto razmisljam o tome da postanem vegeterijanac...sto kazu da ne jedem ono sto ima oci i majku...ali ne uspeva mi...:S poslednje 2 godine jedem samo piletinu i ribu...svinjsko meso ne dolazi u obzir...:S :S
Mesojed ili vegeterijanac..nije bitno..bitno je biti UMEREN u svemu...pa cak i u hrani koju jedes...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju