Autor Tema: .. A Ti?.. Iliti gde smo danas?  (Pročitano 5109 puta)

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: .. A Ti?.. Iliti gde smo danas?
« Odgovor #15 poslato: Septembar 21, 2008, 10:26:38 posle podne »
To je nasa realnost tj ostavstina od ranijih vremena.

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: .. A Ti?.. Iliti gde smo danas?
« Odgovor #16 poslato: Septembar 22, 2008, 08:01:21 posle podne »
Citat
Zasedao nekakav odbor mesne zajednice i jednoglasno doneo odluku da se tom čoveku ne izda to parče zemlje. .... JER ĆE SE OBOGATiTI, a oni , razume se ne mogu da dozvole da se neko obogati... i tako je taj čika otišao na neko drugo mesto.


i posle će ti isti drtoši koji su zasedali na tom odboru kukati i pitati se zašto mladi odlaze iz sela/grada.
dobili su šansu kakvu im niko neće ponuditi u narednih pet,deset,a možda i više godina.

zanimljiva konstatacija glumca Mikija Manojlovića povodom slučaja Kusturica:

Citat
Smeta mojim sunarodnicima što neće moći da i dalje seku državnu šumu i prodaju tuđa drva kao svoja, ne žele da se kroz njihove magle i staze šeta bilo ko sem krađom natovareni traktori


verujem da nije mnogo pogrešio. navikli ljudi da žive u divljini i ne žele da im bilo ko narušava taj njihov \\\'mir\\\':)
zbog takvih i sličnih ljudi se tranzicija u Srbiji tesko sprovodi.

mumba

  • Gost
Odg: .. A Ti?.. Iliti gde smo danas?
« Odgovor #17 poslato: Septembar 22, 2008, 10:08:59 posle podne »
e zato ćemo i pevati pesmu kao da je bilo nekad!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: .. A Ti?.. Iliti gde smo danas?
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 16, 2008, 03:47:54 posle podne »
16.oktobar je proglašen za \\\"svetski dan hrane\\\"
Danas postoji 850 000 000 ( osamstotinapedesetmiliona) gladnih! :(

Š ta misliš, koji je postotak gladnih u našoj zemlji?
...iliti, gde smo mi u svemu tome danas?

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: .. A Ti?.. Iliti gde smo danas?
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 16, 2008, 08:33:01 posle podne »
Ima puno gladnih,zednih i bosih u nasoj zemlji...jako puno..tudjom ili svojom krivicom..ima ih.Pitam se samo da li je nekom od nasim javnih licnosti draze da kucetu kupe Luj Viton haljinu i dovedu ih u neku emisiju gde ce se frljati modnim markama i ciframa,a do juce su se kupali domacim sapunom u lavoru...ili bi im ipak bilo draze da mali deo daju u dobrotvorne svrhe..ne bi ni osetili da im fali a nekom bi puno znacilo...Nigde nisam videla da je neko nesto slicno ucinio a da to 100 novinara nije propratilo uz onu cuvenu recenicu:\\\"ma neee ovo nije marketinski potez\\\"!!Po meni je to strasno..nekom je bitnije da da 200e za jos koji gram silikona,nego da prilozi tamo gde bi kilogram hleba puno znacio...Mozda sam ja previse ostra po ovom pitanju,ali kada bih imala toliko para sigurno se ne bi premisljala da li cu pomoci ili ne...Kuda sve to vodi za par godina cemo i sami videti...cisto sumnjam da ce se halavi pojedinci promeniti i poceti humano da razmisljaju....

Da li oterate cigancice sa vrata...:\\\"ma daj neka ide da radi\\\"?

Zasto siromasni ljudi radjaju i peto dete?Da li je bitno da ih je mnogo pa po cenu da jedni drugima iz usta otimaju?:unsure:

TiDža84

  • Gost
Odg: .. A Ti?.. Iliti gde smo danas?
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 16, 2008, 10:31:01 posle podne »
Bilja napisao/la:
Citat


Zasto siromasni ljudi radjaju i peto dete?Da li je bitno da ih je mnogo pa po cenu da jedni drugima iz usta otimaju?:unsure:



Zvucace malo grubo ovo sto cu reci...ali radjaju ih zbog decijih dodataka i doprinosa koje dobijaju od drzave za tu decu,i tako obezbedjuju svoju egzistenciju,obzirom da su nezaposleni.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: .. A Ti?.. Iliti gde smo danas?
« Odgovor #21 poslato: Januar 12, 2011, 07:30:47 posle podne »
UPOZORENJE!!!
 Ovaj video materijal ne preporučuje se za gledanje osobama sa slabim stomakom... posebno dalji delovi.

eto... odgovorila sam... gde smo mi to danas... :(

{youtube}UFNFvOyTJd8{/youtube}
... ajd sad Vi!

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: .. A Ti?.. Iliti gde smo danas?
« Odgovor #22 poslato: Januar 17, 2011, 12:38:42 pre podne »
[video type=youtube]MwyPI-zKqRs[/video]
:)

A sad ozbiljno.Ja sam svestan činjenice da je čovek na vrhu lanca ishrane,iako su ovi snimci potresni (a verujem da su napravljeni u propagandne svrhe i da je izabrano najgore od najgoreg,PETA se time bavi kako bi opravdala sredstva koja dobija) neće me pokolebati u spoznaji da sam ja ipak mesožder.

Svaka čast onima koji su vegetarijanci ali ja ne mogu i neću to da budem.

mumba

  • Gost
Odg: .. A Ti?.. Iliti gde smo danas?
« Odgovor #23 poslato: Januar 17, 2011, 05:54:19 pre podne »
lepo ja kažem jebeš ti meso što kurac ne napravi!izvinjavam se na psovanju ali ovako sam najslikovitije mogao da se izrazim!