Mladi > Život mladih

Život mladih bendova????

<< < (2/26) > >>

Sinisa Tomic:
e pa FuJ! se prijavljuje, posto ne znamo drugi nacin sem ovako

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
Vazi Simo, prijava primljena....samo jos napisi ime benda i broj judi.. i dobro ti je ovo.... Mozete se i ovde prijaviti i obavestite ostale.:)

Sinisa Tomic:
kompletan naziv benda je: \\\"FuJ!\\\" ima sest clanova

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
VaZi Simo:) , bilo bi dobro da mi na 063 22 90 32( dezurni tel. Taure). posaljes neki kontakt tel. Ovo vazi i za ostale.... Mozda i vrsta muzike koju svirate, pa da vas nekako poredjamo....u zavisnosti od broja bendova, videcemo.
 ko koliko pesama svira:)
.... Malo je rano, al\\\' me zaintrigirala ova tema... da vidimo ko to svira u Beceju.... Verovatno cemo praviti prijavni formular, a vi koji se prijavite \\\"ovde\\\"... pa sve je lakse..
Pozdrav svim mladim muzicarima Bečeja:)


... a evo i izvoda iz projekta \\\"Puj pas za sve nas\\\"

..Finale projekta :
•   šesta tribina otvorenog tipa edukativno – informativnog karaktera u prostorijama Kreativnog centra Gradskog pozorišta na temu “Ah, ta divna stvorenja! “ (pozitivni primeri vekovnog prijateljstva čoveka i psa) ,
•   šesta projekcija igranog filma za decu i odrasle koji za tematiku imaju odnos čoveka i životinje, ako to vremenski uslovi dozvole na otvorenom (centar grada, plato ispred Kreativnog centra)
•   finalna akcija udomljavanja pasa uz večernji koncert omladinskih lokalnih bedova “Lajanje na zvezde”

Nebitno Isto:
Prijavljumo se i mi.  S.I.C.K.  (ex Bloodline)
Ima nas petoro, i sviramo NU-Metal,metalcore. .

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju