Autor Tema: Život mladih bendova????  (Pročitano 19884 puta)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #15 poslato: April 18, 2008, 10:23:22 posle podne »
S obzirom da su prijave tek juce zvanicno \\\"pustene u promet\\\" mislim da cemo imati guzvu... :)  za svaku pohvalu mladima koji ce da pokazu sta znaju... ;)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #16 poslato: Maj 16, 2008, 09:45:38 pre podne »
evo ga :) ... za naše mlade bendove!  Da žive! :)

 

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #17 poslato: Maj 16, 2008, 09:46:57 pre podne »
od nas :)
 

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #18 poslato: Maj 17, 2008, 11:08:57 posle podne »
Nadam se da ovi oblaci nece ispustati vodu nocas...

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #19 poslato: Maj 18, 2008, 02:35:55 pre podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
Nadam se da ovi oblaci nece ispustati vodu nocas...


Ipak nece... ;)

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #20 poslato: Maj 18, 2008, 03:28:34 pre podne »
Neka zive nasi mladi bendovi, ali neka i postignu nesto. Ja im iskreno zelim uspeh. Ja necu ici u centar jer sam se danas umorio ki stocka ali ide moja cerka.:) ;)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #21 poslato: Maj 18, 2008, 07:59:47 posle podne »
Bilo super. Treba cesce. Jes da 2 benda ne znam ni koliko su iz Beceja , a kamoli mladi. :D :D :D

Salim se naravski. SVaka cast organizaciji. Bilo je super

Vesa Miskeljin

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #22 poslato: Maj 18, 2008, 11:17:35 posle podne »
Pa...Ima ih dosta,a medju tih \\\"dosta\\\" ima i dosta onih koji ne sviraju nikako...Necu da imenujem ali stvarno je tako,a sad,ima tu i onih koji su jako dobri...Npr Shurda and The Gipsy Orchestra!Hehe...jako su dobri...:laugh: :laugh:
 

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #23 poslato: Maj 19, 2008, 12:52:44 pre podne »
Ja sam snimio 2 klipa i 60ak slika...

Evo jedan klip ostalo kasnije...

{youtube}5PcjAv3Un_A{/youtube}

Vesa Miskeljin

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #24 poslato: Maj 19, 2008, 01:02:01 pre podne »
Ja se izvinjavam,ako sam bio neljubazan za nekog ovde,izvinjavam se ako sam ikoga uvredio...Today is just not my day...:blush: :S

Sinisa Tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #25 poslato: Maj 19, 2008, 01:27:39 pre podne »
Jedna velika pohvala za ogroman trud koji su organizatori ulozili, ali da bi ugodjaj bio potpun par stvari je manjkalo. Zao mi je sto je Becej PUNX dao najvecu podrsku ovoj manifestaciji i po broju bendova, a bome i posetilaca, a za uzvrat je skoro svaki BP bend bio sabotiran. FuJ!-u je iskljucen razglas, Hatcsok i Upside down su maksimalno iseceni i nisu uspeli da se prikazu u pravom svetlu, dok ono sto je ucinjeno bendu JKMAMKK nije ni za kakvu pohvalu, cak sta vise bend koji je dovukao toliko publike i imao tehnicki problema ( da podsetim navodno su ljudi koji su ozvucavali stimali gitare i desi bas JKMu da ne nastimaju gitaru,  pa je Zuluf pokusao to da ispravi) prekinut je posle prve pesme!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #26 poslato: Maj 19, 2008, 03:02:58 pre podne »
  Hvala svim mladim bečejskim bendovima koji su se prijavili i pojavili na koncertu.:) Ravno 54 muzičara :)
 Organizacija finala projekta \\\" Puj pas za sve nas\\\" u trajanju od 48 sati je ogromna. Koncert \\\"Lajanje na zvezde\\\" je samo šlag na torti. Mnogi od nas radili su pre i posle koncerta . Neki broj nas ima takvu upalu mišića da ne može da se pomeri. :)
  Meni je žao sto nije ispoštovan dogovor i što se svi muzičari nisu pojavili u 19 sati kada je trebao da se desi finalni dogovor i štimanje muzičara.( ko se nije pojavio nije mogao da bude naštiman!) Po tome se razlikuju profesionalci i amateri. Izbor je bio na nama!
 Ne slažem se sa Simom da Bečej PUNK nije ispoštovan, jer su ekskluzivno dobili i štand , koji nisu postavili?!?
   Da smo se po dogovoru svi pojavili na tom skupu u 19 sati... svi bi znali da se na pola koncerta sklanjaju video bimovi i da kreće žurka. Do tada nije bio dozvoljen ulazak u bazen!
  Bilo je oko 2000 ljudi.
Želim svim našim mladim bendovima da nastave svoj put.:)
Hvala svima koji su učestvovali u organizaciji.:)
Hvala svim volonterima koji su uradili ogroman posao :)
Hvala Ljubi i njegovoj ekipi.:)  
Hvala svima koji su nas podržali.

Hvala svima koji su svojim prisustvom pokazali da se može svašta uraditi, ako se to zaista želi.

... i na kraju želim da se u našem Bečeju češće dešavaju stvari poput finala projekta \\\" Puj pas za sve nas\\\":) :) :) :)

Pa da! Aha!

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #27 poslato: Maj 20, 2008, 07:25:52 pre podne »
Eto prochitah sada ovo..i skenjah se...

Da li Bechej josh uvek ume da bude nezahvalan ili shta...
Pitanje... Kada je iko od bendova koji su nastupali svirao na takvom ozvuchenju i kada je imao 2000 ljudi za publiku???
Da li je moguce da posle tolikog rada i napora Goge, Mirjane, Livije, Ivane, Ive, Brune, Marine, Nikole I Vaskera..VAMA NIJE DOSTA!!!
Da li je moguce da najbolje ozvuchenje u Vojvodini nije bilo dovoljno...Da li je moguce da jedni od boljih tonaca u Srbiji nisu bili dovoljni???

Tim, kao i ja priznajemo greshke...Ali zar svaki put mora da se gleda ono loshe...dajte ljudi bar jednom u zivotu...CENITE ONO SHTO VAM JE DATO>...
Neodgovornost bendova koji su nastupali bila je nenormalno velika...
Sastanak(koji nije odrzan) je napravio veliku pomenju u organizatorima...Vreme koje su bendovi dobili je prekrsheno..DOGOVORI SU PREKSHENI...Da li smo mi krivi???

Da jesmo...Krivi smo shto smo se trudili da mladima u Becheju pruzimo priliku kakvu nikada vishe nece imati... Da li ce iko dovuci onakvu binu, ozvuchenje, rasvetu...2000 ljudi...

Evo ljudi...ovo vam govorim iz dubine dushe...

Da li treba da nastavim da radim ishta u Becheju...da li vredi????
1000 puta sam sebi govorio da me ne interesuju pljuvachine po onome shto stvorim sa nekom organizacijom...1000 puta sam rekao da cu nastaviti da radim za ovaj grad...Ali polako gubim nadu u Bechejce...kao i svi mi koji organizujemo neshto...Znam mnogo ljudi koje je otishlo iz Becheja..bash zato shto se svaki put PLJUJE<<<...
Da li da i ja odem...da li da odu svi oni koji se makar malo trude oko nechega u ovom gradu..??..

Ne trazim odgovor...samo da jednom jebeno cenite ono shto se uradi za ovaj grad...da li TAURA, OKB, PESTALOZZI, EKO TIM...ovaj put traze previshe???

Da li ostale org. traze previshe...???...

TiDža84

  • Gost
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #28 poslato: Maj 20, 2008, 10:02:29 pre podne »
Vasker!!! napisao/la:
Citat



Da li treba da nastavim da radim ishta u Becheju...da li vredi????
1000 puta sam sebi govorio da me ne interesuju pljuvachine po onome shto stvorim sa nekom organizacijom...1000 puta sam rekao da cu nastaviti da radim za ovaj grad...Ali polako gubim nadu u Bechejce...kao i svi mi koji organizujemo neshto...Znam mnogo ljudi koje je otishlo iz Becheja..bash zato shto se svaki put PLJUJE<<<...
Da li da i ja odem...da li da odu svi oni koji se makar malo trude oko nechega u ovom gradu..??..




Da Vasker VREDI!!!Treba da ostanes,da se i dalje trudis,radis i budes uporan...Jer jos uvek postoje ljudi koji veruju u vas i ono sto radite,koji isto kao i vi vole Becej...kakav je takav je ali je MOJ,NAS grad...

PS.
Od mene sve pohvale za organizaciju koncerta...

aleksandar tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 320
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #29 poslato: Maj 20, 2008, 01:21:18 posle podne »
nije niko pljuvao organizaciju, Sima je samo skrenuo paznju na neke propuste