Društvo > Društvo, dom i porodica

Taura

<< < (2/93) > >>

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
.. sta sam ja to propustila kad ne znam da ste clanovi Taure!?  ili mozda jeste!?:)

TiDža84:
jesmo u srcu...Cross je naklonjen vukovima a ja mackama...

Unapred se izvinjavam na offtopicu ali nisam mogla da izdrzim...Cross ova vrsta mitskog bica vise odgovara mom senzibilitetu...posto nisam vampirisala sinoc nego vilenila do 5 izjutra...

mumba:
kažem ja da sig treba da promeniš u carpe noctem!!!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
Dragi forumasi,
Dragi clanovi \\\"Taure\\\",
... kada sam otvorila ovu temu, ideja mi je bila da se sto vise
\\\" Tauricana\\\" ukljuce u diskusiju na forumu, a po pitanju teme napustenih zivotinja, kojih je , nazalost sve vise na ulicama naseg grada, kao i da nasi dragi clanovi pronadju svoje mesto u nekim od tema na ovom nasem forumu. Becej je Becej i mislim da svi treba da saradjujemo  u svemu, kako bismo \\\"pomerili\\\" neke stvari.
 Tema napustenih zivotinja je suvise ozbiljna i moze da ima lose posledice, ako se citavo gradjanstvo ne ukljuci u resavanje. Za utehu nije, al\\\' imam potrebu da vam kazem da je u drugim gradovima daleko gora situacija.
... Posetite nas sajt i ostavite komentar , za sada, upisom u knjigu gostiju.

... I ne znam do kada cu imati snage da pricam da je problem pasa lutalica na ulicama naseg grada, ogledalo svesti i savesti nasih gradjana, jer ti psi nisu pali s\\\'Marsa. Nastali su nebrigom svojih bivsih vlasnika.

... i molim Vas sve za pomoc.

S\\\' postovanjem Lusy:)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov:
nestala zlatna retriverka

Danas je na dezurni tel. Taure stigla poruka da je nestala zenka zlatnog retrivera stara 9 meseci. Cipovana je i vakcinisana i njen vlasnik moli sve koji imaju bilo kakve informacije da se jave na 063 22 90 32, a mi cemo informaciju proslediti vlasniku. Hvala!:)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju