Autor Tema: Taura  (Pročitano 56952 puta)

sinisa adamovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #90 poslato: Jul 02, 2008, 06:39:28 pre podne »
evo nekoliko smesnih(tragicnih)izjava kad se pojedinci zele resiti psa 2.nemamo hladovine u dvoristu pa nam je zao da bude na suncu2.napravila je rupu na ogradi pa me prati po gradu bojim se da je ne ukradu uzmite je vi 3.necu da ga drzim vise to treba setati ja bas i nemam volju4.(moja omiljena)vec je mator i ne vidipa sam mislio da ga vi uzmete da mi ne crkne u dvoristu (vi sami prosudite dali je smesno ili tragicno ali to su istinite izjave)\\\"briznih \\\"gazda

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #91 poslato: Jul 02, 2008, 06:42:37 pre podne »
E,kada bi postojao zakon da se kazne ovakvi ljudi!!!:ohmy: :ohmy: :ohmy:

sinisa adamovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #92 poslato: Jul 02, 2008, 06:44:34 pre podne »
ne postoji zakon ali valda ce se i to jednom promeniti:(

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #93 poslato: Jul 02, 2008, 06:51:25 pre podne »
I ja se nadam!!
Sedim danas u \\\"zmaju\\\" sa drugaricom kad preko puta malo, maleno mace....Mali nestasko,pobegao od mame!
Zelela sam da ga uzmem ali me drugarica odgovorila od te ideje.Kaze ona:\\\"pa mozda ce ga mama traziti!\\\"

I sada razmisljam o tom macetu.Sta ako nije pronaslo mamu,sta ako je ...ne,necu da mislim.Ali uzalud,to je jace od mene.Jos malo pa ce Becej imati jos jedan azil:u mom dvoristu!:laugh: :laugh: :laugh:

sinisa adamovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #94 poslato: Jul 02, 2008, 06:54:43 pre podne »
za mace ne brini bice dobro njihove majke ih lako pronalaze a i samo mace se dobro orjentise a i ja cu uskoro imati azil u svom dvoristu ako ovako nastavim

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #95 poslato: Jul 02, 2008, 06:58:41 pre podne »
sunshine napisao/la:
Citat
za mace ne brini bice dobro njihove majke ih lako pronalaze a i samo mace se dobro orjentise a i ja cu uskoro imati azil u svom dvoristu ako ovako nastavim

Znas kako je bila slatka maca?Kajem se sto je nisam uzela iako vec imam dve velike i cetiri mala maceta.Plus, za sada ,dve kuce...

Inace moji klinci pokupe na ulici sve sto vide,bilo da je to maca ili kuca....

sinisa adamovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #96 poslato: Jul 02, 2008, 07:05:29 pre podne »
kod mene sam ja taj koji donosi zivotinje kuci klinci i zena samo uzivaju u njima inace sad trenutno imam tri odrasla psa kuci i pet stenaca (ovo je slika jednog od stenaca)vidi kako su lepi ali uskoro idu(stenci)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #97 poslato: Jul 02, 2008, 07:11:16 pre podne »
Joooj,meden je!:laugh: :laugh: :laugh:

Jel to koker?

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #98 poslato: Jul 02, 2008, 08:18:23 pre podne »
sunshine napisao/la:
Citat
ne postoji zakon ali valda ce se i to jednom promeniti:(


 Postoji opštinska odluka da se nesavesni vlasnici pasa koji su čipovani (znači vlasnik se zna- a po zakonu svi psi moraju biti obeleženi i mora im se znati vlasnik!), a koji se nađu na ulici bez nadzora vlasnika, kazni novčanom kaznom od 2500-25 000 dinara , jer se ugrožava sigurnost ljudi na ulici, a naročito dece.
Opštinsku odluku o držanju domaćih životinja, pronađite na www.taurabecej.com odeljak/arhiva... samo treba početi da se sprovodi.
  Da li nam je na pamet palo, pre par godina, da vežemo pojas kad vozimo auto!? A Danas!?

@jeste Ninice koker je :)

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #99 poslato: Jul 03, 2008, 02:01:18 pre podne »
I treba da se kazne takvi ljudi.Onaj ko ne zna da se stara o svom kucnom ljubimcu,ne treba da ga usvaja uopste.


Ninice,ne nerviraj se zbog maceta.Verujem da je dobro:) Cini mi se da ti je drugarica bila upravu:laugh: :) :P

sinisa adamovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #100 poslato: Jul 03, 2008, 02:55:25 pre podne »
ok znam da zakon za nesavesne vlasnike postoji,medjutim mislim da postoji rupa u zakonu jer on kaci samo vlasnike koji su cipovali svoje pse. a iz nekog mog skromnog iskustva ljudi o kojima sam pricao nisu a i nemaju nameru da vakcinisu i cipuju pse.za taj zakon sam rekao da ne postoji ili mozda postoji ali ga niko ni ne spominje.u svakom slucaju poanta onog sto sam pisao je da PRIHVATILISTE NIJE ZA PSE IZ DOMACINSTVA VEC ZA ONE JADNICKE KOJI SU NA ULICI NE DONOSITE SVOJE PSE U PRIHVATILISTE I NE SUTRAJTE IH NA ULICU.prvo razmislite sta im postupkom radite drugima a i sta radite tom psu koji vas neizmerno voli.i da jeste koker.

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #101 poslato: Jul 03, 2008, 03:00:26 pre podne »
Mnogo ce vode Tisom proteci dok se sve ovo ne iskristalise!!!

Da li ste culi za onu izreku:pas je najverniji drug!?

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #102 poslato: Jul 03, 2008, 06:16:13 posle podne »
Ne mogu da verujem da je ovo istina!:( .. al\\\' na žalost jeste! :(

 Žena koja je pravnik po struci, rešila je da bude \\\"vrhovni sudija\\\" i da presudi preslatkom mačetu od oko 6 nedelja, u pola bela dana, pred ljudima, ubacivši mače u tetrapak popijenog mleka, gužvajući ga do besvesti. Srećom, naišla je članica Taure koja je sve videla i otela joj nesrećno mače.
Treba li nekom? :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #103 poslato: Jul 04, 2008, 12:39:28 pre podne »
Dragi članovi Taure, dragi Prijatelji,
 
Obaveštavam Vas da će se  novo udomljavanje pasa održati u nedelju o6.o7. 2008.godine od 17 – 20 sati na Zelenom korzou u Bečeju ( kod hotela).
Ko je rad da pomogne, neka se javi na dežurni tel. Taure 063 22 90 32, ovde povratnom porukom ili preko p.m.
 Ekipa će biti podeljena u 2 Tima:
           1.Tim za pripremu pasa – po prijavi naknadno javljam termin :)
           2.Tim za udomljavanje – datum dešavanja udomljavanja :)


Povedite sa sobom i svoje prijatelje!
Dobrodošli ! :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #104 poslato: Jul 07, 2008, 04:39:21 pre podne »
Akcija trajala od 17 sati do 19 i 30. Jedan novi kuca je našao svoj dom :)

Hvala svima koji su učestvovali u akciji... idemo dalje :)