Autor Tema: Taura  (Pročitano 56922 puta)

Pa da! Aha!

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #225 poslato: Februar 01, 2009, 11:07:40 posle podne »
Picoder DEFINITIVNO NEMAS POJMA o cemu pricas...
Izvini...za razliku od tebe ja sam volontirao u prihvatilistu mnogo puta...
Postoji razlika izmedju normalnog psa i agresivnog, kao i sto postoji razlika izmedju ludog i normalnog coveka!!!
A da li samo lud covek udara drugog coveka??? ;)

Nekada ljudi samo treba OTVORE SVOJE OCI, A NE TUDJE!!!

Predpostavljam da si mnogo stariji od mene...ali svakako bi te molio da imas malo obzira i poslusas moj savet!!

Poz...

P.S. E da, i AGRESIVNI PSI JESU ODVOJENI!!!A Goga ti je dala objasnjnje u vezi sa napadanjem pasa...!!!Ja sam to samo malo obrnuo posto vidim da nisi bas pri zelji da shvatis Gogine recenice... ;)

Poz za Gogu i Marinu!!!

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #226 poslato: Februar 01, 2009, 11:37:37 posle podne »
Drago mi je da je sve ok, Vasker. Ja sam se iskreno zabrinuo kada sam čuo od Lusy da je morala da potraži alternativnu lokaciju za jednog psa, Miku, zbog tuča pasa u prihvatilištu. To su njene reči, nisu moje.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #227 poslato: Februar 02, 2009, 12:02:51 pre podne »
Izvinjenje Rezu!
Napravio grešku.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #228 poslato: Februar 02, 2009, 12:08:23 pre podne »
Ma razumem ja to Relax.:)

Evo ijas sav zabunjen od kako je Picoder objavio svoju bol i zabrinutost zbog malog Mike...Suze mi cure po tastaturi jedva kucam...Kako je on osećajan, duševan, brižan...pod emotivnim stresom, te nije ni čudo da se tako ostrvio na Tauru. :laugh:

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #229 poslato: Februar 02, 2009, 12:23:28 pre podne »
Nemoj samo tražiti obeštećenje za tastaturu!

Eto, kada se ja zabrinem za jednog kucu ispadnem loš. Š ta god čovek uradi on ne valja, izvrću se moje reči.

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #230 poslato: Februar 02, 2009, 12:27:37 pre podne »
Ma piCODER  samo pod*****a.:( Razume on vrlo dobro šta je Lusy napisala, nego se on pravi nevešt, da nekažem lud.:( :(

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #231 poslato: Februar 02, 2009, 04:24:54 posle podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Drago mi je da je sve ok, Vasker. Ja sam se iskreno zabrinuo kada sam čuo od Lusy da je morala da potraži alternativnu lokaciju za jednog psa, Miku, zbog tuča pasa u prihvatilištu. To su njene reči, nisu moje.


Da to su moje reči tumačene na piCoderov način, potpuno okrenute na glavačke i istrgnute iz konteksta druge teme!

U razgovoru \\\"gluvih, slepih\\\" i nedobronamernih ljudi, ne učestvujem!

U razgovoru, koje ne donosi nikakvo rešenje, ( za ionako ogroman problem), a koji je zasnovan na neargumentima, netoleranciji te druge strane, kojoj ništa ne valja pa blati i nevladin sektor dobronamernih ljudi, ostaću nema.( smatram to gubitkom vremena!)

Dakle hajde da pričamo ovde šta i kako možemo bolje, dajte predloge, uključite se u stvarni život.
Pitajte i dobićete odgovor.
Predložite i primenićemo u praksi svaki suvisli predlog.
Uključite se u rešavanje problema grada u kojem živite, pa ćemo pre svi zajedno živeti kao sav normalan svet.

:)

sinisa adamovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #232 poslato: Februar 03, 2009, 07:15:05 pre podne »
na pitanje dali psi u prihvatilistu bivaju povredjeni odgovor je da se to desava ali zato sto ih ima oko 140 a bilo je i vise naravno da ih se odvaja ako ne mogu da se uklope ali niko nemoze stalno da ih kontrolise pa se desi napad ponekad na nekog psa no to se spreci i pas se odvoji od ostalih pasa u grupi ali za miku je bio problem sto je bila napadnuta i nije joj se desilo nista strasno bila je odvojena od ostalih no to nije bilo dovoljno da se smiri buducu gazdaricu pa je zato trazila od lusy da je negde smesti tako da nema potrebe da se prica o tome.a na pricu o budjetu i kako vam je strasno sto za prihvatiliste se se izdvajaju pare dal bi radije hteli da placate iz budjeta za ubijanje pasa. i pitanje kako to da ljudima ne dopire do mozga da smo i mi zivotinje da nam niko ne daje pravo da odlucujemo ko treba da zivi a ko da umre ipak mi smo samo pozajmili ovu planetu i kad tad cemo morati da platimo racun za ono sto smo uradili!!!i da mislim da u ovom gradu niko nista dobro ne zeli ovom gradu samo da bi imali razlog da kazu da je rupa jer se sve rusi u startu i nista ne moze da potraje.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #233 poslato: Februar 03, 2009, 09:35:48 pre podne »
Plavi_Zoro napisao/la:
Citat
Ma piCODER  samo pod*****a.:( Razume on vrlo dobro šta je Lusy napisala, nego se on pravi nevešt, da nekažem lud.:( :(


Plavi Zoro, dugo se znamo i znam da si ti dobar čovek. Kao što je dobar čovek i Predsednik tvoje stranke.

Ali, Picoder, ovde nije ličnost, on je ovde glasnogovornik određene ideologije/pogleda na svet/...

Ono što on ovde priča je ideologija kojom njegovi svakodnevno  truju opštinsku vlast i opštinsku koaliciju... Za njih je svako rešenje problema ustvari PROBLEM!!! I to polako nagriza celu priču...

Teško je bilo šta raditi sa takvim debilnim stavovima tvojih \\\"saradnika\\\"...

sinisa adamovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #234 poslato: Februar 03, 2009, 04:48:44 posle podne »
ljudi manite se politike daj da se bavimo temom a to je zastita zivotinja

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #235 poslato: Februar 03, 2009, 05:27:22 posle podne »
Slažem se Sunshine.

Zašto se niko nije zabrinuo za uslove u kolima se drže svinje na desetak velikih farmi u našoj opštini? I svinje su životinje, uslove utovara, transporta, uzgoja - niko ne pominje. 100.000 svinja godišnje se odhrani na farmama u Bečeju. Da li se neko plaši da postavi pitanje njihove dobrobiti? Da li iza tog straha stoji jednostavno nebriga, odsustvo interesa (niko ne plaća za brigu o svinjama), ili strah od zameranja sa nekim lobijima?

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #236 poslato: Februar 03, 2009, 08:50:09 posle podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Slažem se Sunshine.

Zašto se niko nije zabrinuo za uslove u kolima se drže svinje na desetak velikih farmi u našoj opštini? I svinje su životinje, uslove utovara, transporta, uzgoja - niko ne pominje. 100.000 svinja godišnje se odhrani na farmama u Bečeju. Da li se neko plaši da postavi pitanje njihove dobrobiti? Da li iza tog straha stoji jednostavno nebriga, odsustvo interesa (niko ne plaća za brigu o svinjama), ili strah od zameranja sa nekim lobijima?


Organizuj! Radi!
Okupi oko sebe volontere, privuci donatore.

Ja ću ti se pridružiti samo kreni.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #237 poslato: Februar 03, 2009, 09:10:42 posle podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Slažem se Sunshine.

Zašto se niko nije zabrinuo za uslove u kolima se drže svinje na desetak velikih farmi u našoj opštini? I svinje su životinje, uslove utovara, transporta, uzgoja - niko ne pominje. 100.000 svinja godišnje se odhrani na farmama u Bečeju. Da li se neko plaši da postavi pitanje njihove dobrobiti? Da li iza tog straha stoji jednostavno nebriga, odsustvo interesa (niko ne plaća za brigu o svinjama), ili strah od zameranja sa nekim lobijima?


Tako je Picoder, ubo si!

Š ta je sa živinom, sa kljukanim guskama, sa šopanim patkama!?
Morke?  Niko ne pominje!

Š ta sa razjarenim ćurkama!?
:laugh: :laugh: :laugh:

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #238 poslato: Februar 03, 2009, 11:42:28 posle podne »
REZ

sa kljukanim guskama,

Nisi u toku REZ, baš juče Š vedska je tužila Mađarsku, jer kod njih još \\\" čupaju\\\" guske, i na taj način ih muče. Guske trpe neopisivi bol prilikom čupanja, tvrde Š veđani.Odgajivači tvrde suprotno, oni kažu, da se guske moraju \\\" čerupati\\\" da bi bolje rasli i razvijali, i pitaju se, zašto se mešaju Š veđani u odgajivanju gusaka, kad kod njih i nema gusaka.

Pre nekoliko meseci su i Norvežani napali Mađarsku, zbog \\\" kljukanja\\\" gusaka. Izvoz gusčiji džigerica je opalo, Mađarska pretrpela na ovome veliku štetu.

Gde pripada \\\" naš\\\"piCODER, pišem naš, jer si negde naveo \\\" tvoj\\\" nije moj, đavo da ga nosi, nisam ga \\\" ja\\\" birao za partnera.Ti znaš da sam ja \\\" tamo\\\" mali.:) :)

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #239 poslato: Februar 04, 2009, 05:41:57 pre podne »
Relax - ja kao zabrinuti građanin skrećem pažnju na problem i to je dovoljno od mene.  Jesam ljubitelj životinja ali ne volim ih toliko da bih vodio borbu za prava 100.000 svinja.

A u Bečeju i postoji društvo za zaštitu životinja, valjda će oni nešto preduzeti. Mislim, za samo 200 pasa su se angažovali - šta će tek biti za 100.000 pari prelepih svinjskih očiju! Plemeniti cilj sigurno će im dati snage!.

Drago mi je što si ti spreman da se angažuješ po tom pitanju. Ako primetim još negde zloupotrebu životinja, javiću odmah pa reagujte! Mislim da bi svaki građanin trebao da prijavljuje takve slučajeve na dežurni telefon.

Rez-šta je sa živinom? Koliko sam ja upoznat - živina je tretirana dostojanstveno u Bečejskoj opštini. Ako imaš neke informacije, prenesi ovde plemenitim ljudima da reaguju!