Autor Tema: Taura  (Pročitano 56049 puta)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #435 poslato: Januar 14, 2010, 06:04:33 pre podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Svi znaju da je to šarena laža, čipovanje, drugari iz Francuske, donacija iz Đurđeva a kada dođeš sa realnim problemom dočeka te surova stvarnost.


Od nepostojecih drugara iz nepostojece Francuske je danas stigla donacija od 1000 kilograma hrane za pse,u becejsko prihvatiliste,mi za razliku od nekih odradjujemo posao,za koji nismo placeni (zbog toga se zove volonterski,jer nama je stalo dotih pasa),nadam se da ce Lusy uskoro napisati nesto opsirnije o tome a okaciti i neku fotografiju....
Veliki pozdrav piCODER iz Pariza,od nas \\\"nepostojecih\\\"

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #436 poslato: Januar 14, 2010, 06:51:39 pre podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Nije dobrovoljno nego preko familijarnih veza. Informisi se, nemas pojma. Ne cini jednu firmu samo direktor  - lokalna vlast odlucuje o tome da li ce Komunalac da brine o prihvatilistu ili ne.

....


Lokalna vlast je 17. februara 2008 odlučila sa 22 glasa ZA, da staralac Prihvatilišta bude JP Komunalac. Vrlo lako proverljivo za istinoljubive ljude. Lokalna vlast je kao osnivač JP Komunalac rekla šta je imala još pre skoro 2 godine. To što čedo opštinsko to još nije shvatilo je drugi problem. To što čedo optinsko krši sve moguće dogovore ustanovljene protokolima o saradnji je opet druga stvar i neka  im je na čast, a sve će biti napisano i objavljeno. .. i to sa faktima!
 I nije mi jasno piCoder do kada ćeš mešati neke stvari ... ili ti to pričinjava zadovoljstvo?!

 Boky... i svi ostali :),
 danas je stigla u bečejsko prihvatilište donacija od 1 tone granula od naših prijatelja iz Francuske. Za put u Francusku se spremaju još 7 pasa , a u Finsku za sada jedan. Ne damo se Boky! ;)
 Danas sam obavila gomilu stvari između ostalog i razgovore sa veterinarima i inspekrotima, tako da je stvar pod kontrolom. ;)
Veliki pozdrav našim prijateljima širom sveta. :)

p.s.- od ponedeljka Taurin telefon ponovo radi!
... e da fotografije uskoro :)

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #437 poslato: Januar 14, 2010, 03:10:42 posle podne »
Ja se javljam za povremenog kerovođu vučijaka po Bečeju.

sinisa adamovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #438 poslato: Januar 15, 2010, 03:40:10 posle podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Nije dobrovoljno nego preko familijarnih veza. Informisi se, nemas pojma. Ne cini jednu firmu samo direktor  - lokalna vlast odlucuje o tome da li ce Komunalac da brine o prihvatilistu ili ne.

Resili ste se prihvatilista i sada niste zadovoljni.
   ok ja nisam radio u prihvatilistu nisam clan udruzenja i nisam razgovarao sa direktoricom i nisam informisan al kako vidim nisam samo ja takav pa vise necu komentarisati poz picoder nastavi da lupas :blush:

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #439 poslato: Januar 16, 2010, 09:35:44 pre podne »
Od 15. januara Taurin telefon ponovo radi! :)

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #440 poslato: Januar 16, 2010, 01:59:32 posle podne »
Nisam znao da ste promenili adresu...

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #441 poslato: Januar 16, 2010, 07:09:41 posle podne »
Sunshine, razgovarao si sa direktoricom? Ok, daleko si dogurao, svaka ti čast!

Nadam se da znas da direktori javnih preduzeća sprovode politiku lokalne vlasti a ne svoju ličnu politiku - znači tvoj argument da je promenom direktora promenjen odnos prema Tauri ili prihvatilištu je besmislen. Lokalnoj vlasti i Komunalcu je uvaljeno prihvatilište a sada nema u vlasti onoga ko je uvalio pa ih boli uvo za Tauru i prihvatilište i za tebe. Ne kažem da je to ispravno i da se slažem sa time ali je tako.

Greška je bila na silu uvaliti prihvatilište  - kako je uvaljeno tako i prolazi.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #442 poslato: Januar 16, 2010, 11:00:27 posle podne »
...i u tu Evropsku Uniju, samo nas uvaljuju...Strašno. A šta nam fali ovako musavima, glupavima i tupavima? Ko Tauru Komunalcu što su uvalili, tako nas sada uvaljuju u tu...kako se to zove...

\\\"Za evropski Bečej\\\" - ili smrt!

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #443 poslato: Februar 17, 2010, 03:54:42 pre podne »
Nadam se da neko može da mi pomogne.
Moje komšije imaju u dvoristu od 3 do 5 slatkih i milih kuca koje meni neumorno pod prozorom, skiče, zavijaju, cvile kao da im neko dere kožu sa leđa, doduše ponekad se čuje i lavež.
Sa komšijama sam u dobrim odnosima par puta sam im skrenuo pažnju al ne pomaže. I tako ja jedva čekam da pobegnem od kuće.
Ima li neki način da spokojan sedim u svojoj kući?

Hvala na svim savetima.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #444 poslato: Februar 20, 2010, 08:50:32 pre podne »
Relax, ne znam kako da ti pomognem savetom. Koliko mi je poznato, u domaćinstu je doyvoljeno držati 2 odrasla psa, koja su redovno vakcinisana i obeležena i 4 šteneta do 4 meseca starost, ukoliko se ne radi o registrovanoj odgajivačnici. Ne znam zbog čega psi cvile,zavijaju i skiče, šta im radi taj tvoj komšija?!
 Zadovoljni , zdravi i siti psi obično laju ( nisu još naučili da pevaju), najavljujući nečiji dolazak :) ... tako da kod tvog komšije ili dolazi puno sveta ili nešto nije kako valja.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #445 poslato: Februar 21, 2010, 12:33:49 pre podne »
Hvala Lusy.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #446 poslato: Mart 26, 2010, 11:03:40 posle podne »
Da li neko želi ovog lepotana za prijatelja? Mužjak ... 7 meseci...  dobio polivakcinu, dobrog zdravlja i ... čeka na pravi dom :)  tel: 063 22 90 32
 

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #447 poslato: Mart 27, 2010, 12:46:48 pre podne »
Žao mi je.Nisam još uvek kupio pušku za lov,a i radne lovačke akcije nisam odradio u lokalnom društvu.Imate li možda balkanske goniche?
P.S.
Ivanhoe,ljubitelj  prevashodno vuchijaka.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #448 poslato: Mart 29, 2010, 03:47:12 pre podne »
nešto probam... ne zamerite :)
 


   

lepotan i dalje čeka!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Taura
« Odgovor #449 poslato: Mart 29, 2010, 09:49:10 posle podne »
Mozda ja. :) Samo da se dogovorim sa mojima, posto uskoro idem.