Zabava i razonoda > O svemu i svačemu

BLAMOVI

(1/3) > >>

rki ska:
Otvorite dusu! Ispricaj svoj ili tudj BLAM

Sani L:
Ae ti prvi....:P

Leana Tajkov:
Ajde, ja cu prva, posto je moja riznica istih prepuna :)
secam se da smo pre jedno godinu dana igrali zuje pre utakmice,i da je na mene dosao red...
Neko me je tako jako opalio po glavi,da sam se odmah okrenula i prodrala ,,Koji kreten me je tako jako udario?!?!\\"
Ispostavilo se da je to bio moj trener...:blink:

Takodje,jednom sam bila na kolacima (u Zerbou) sa drustvom i kada nam je devojka prisla i pitala sta cemo da pijemo,ja sam se sva vazna napravila i glasno rekla ,,Casu prazne vode\\"...Devojka me je samo bledo gledala...:blush:

Isto tako,kada sam odlazila od kuce svog decka,vrlo glasno sam se pozalila kako mi je donji ves usao u pozadinu,a pri tome,nisam skontala da je njegova strina stojala iza mene....

Zovite me blam...
Toliko od mene...dok neko drugi ne otvori dusu...

Bojan Beranek:
Nisam neki veliki blamadzija ali sam sklon padovima sa motora i to se uvek desi negde gde ima krdo ljudi i onda bude ahahahhaha iiihihihiihiih i recimo da su to moji najveci blamovi!:blush:
Kao i psovanje u saobracaju a kad se okrenu biciklisti koji inace imaju sva prava ovog sveta na putu pa vidis da ti je to prijatelj , profesor ili jaooooojjjj rodjak!

Ivan Mikovic:
I ja sam jednom rokn\\\'o sa motora i bilo je dosta njih koji me poznaju :D jbg, desava se...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju