Autor Tema: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?  (Pročitano 4912 puta)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« poslato: Mart 13, 2008, 11:10:32 posle podne »
Svakog jutra u razredu slusam musko-zenske rasprave povredjenih feministkinja i momaka koji brane svoj rod... :laugh:
Tema ista, ali uvek nepresusna i nedovrsena...
I tako devojke tvrde da imaju \\\"3. dimenziju\\\" koju momci ne vide, da kad otvore prozor vide siroko - a ne samo pred sebe kao \\\"neki\\\", da nisu toliko povrsne, da vise zalaze u sustinu stvari... i tako u nedogled sa primerima... pa vas pitam, drage forumasice, da li smo zaista toliko kompleksnije ili je to samo prica o onom vecitom \\\"rivalstvu\\\" medju polovima?

TiDža84

  • Gost
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #1 poslato: Mart 13, 2008, 11:32:15 posle podne »
Ne nego su muskarci suvise jednostavni....:laugh: :laugh: ja stvarno posedujem ono sto ti kazes \\\"3. dimenzija\\\" ali  ja to zovem zenska intuicija....samo problem je cini mi se sto zene vise razmisljaju a muskarci vise uzivaju...tu je razlika izmedju muskog i zenskog roda.

mumba

  • Gost
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #2 poslato: Mart 14, 2008, 12:09:47 pre podne »
izvinjavam se sad na upadici kod vas drage moje forumašice ali ja bar mislim da je to tako iz prostog razloga jer muški mozak funkcioniše u smeru kazaljke sata a ženski suprotno! otud toliko razlike ali to je dobro i ja vas podržavam u vašim stavovima pa i kad mi se neki možda i ne dopadne što dovodi doo zaključka da se uvek treba služiti kompromisom na obe strane!

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #3 poslato: Mart 14, 2008, 12:29:01 pre podne »
Sustina je u tome sto muskarci MOGU izuzetno duboko da razmisljaju, da se posvete svojoj devojci i tome sta ona zeli, oseca, misli (provereno :laugh: ),ali to bas i ne zele, valjda im je lepse ovako- da sve to bude jednostavnije...:) Izgleda je dovoljno sto smo mi toliko kompleksne....:P

Jedina istina je da ne mozemo jedni bez drugih...:blush:

A sto se tice toga da momci vise vole da uzivaju- slazem se potpuno...:)
Samo problem je u tome sto i mi devojke volimo da uzivamo i pustimo \\\"mozak na pasu\\\", ali je to prosto nemoguce kad nam muskarci ne pokazu da smo shvacene...;)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #4 poslato: Mart 14, 2008, 12:36:27 pre podne »
Citat
DNEVNIK - ON I ONA

Njen dnevnik

U subotu uvece mi se ucinio cudnim. Nasli smo se u kaficu i popili pice. Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam citavo poslije podne bila u kupovini s prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije nista komentarisao.

Razgovor je zapinjao, pa sam mu predlozila da odemo na neko intimnije mjesto gdje bismo mogli na miru pricati. Posli smo u jedan restoran i on se nastavio cudno ponasati. Izgledao je odsutan duhom. Pokusala sam ga oraspoloziti i pocela razmisljati da li sam ja kriva sto je takav ili postoji neki drugi razlog. Pitala sam ga sto mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze sa mnom.

Odgovor mi nije zvucao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vracali kuci, rekla sam mu da ga jako volim, ali on nije nista odgovorio, samo je prebacio svoju ruku preko mojih ramena. Nisam znala kako objasniti njegovo ponasanje jer mi nije uzvratio da i on mene voli niti je uopce ista rekao, pa sam postajala sve zabrinutija. Kad smo konacno stigli kuci pomislila sam da me zeli ostaviti. Pokusala sam ga navesti na razgovor, ali je on upalio televizor i poceo odsutno gledati program, kao da mi daje do znanja da je izmedju nas gotovo.

Na koncu sam odustala i rekla mu da idem spavati. Desetak minutakasnije dosao je i on, i na moje iznenadjenje odgovorio na moja milovanja i poceo voditi ljubav samnom.

No, i dalje je izgledao rastresen. Htjela sam se suociti sa situacijom, razgovarati s njim sto je prije moguce, ali je on zaspao. Pocela sam plakati i plakala sve dok nisam zaspala. Vise ne znam sto bih trebala uciniti. Gotovo sam sigurna da misli na neku drugu. Moj zivot je potpuna katastrofa.

Njegov dnevnik

Danas je igrala reprezentacija i izgubila. Ali sam zato barem kresao.


To bi u globalu bilo to...:silly:

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #5 poslato: Mart 14, 2008, 12:47:01 pre podne »
Robbyn napisao/la:
Citat
Citat
DNEVNIK - ON I ONA

Njen dnevnik

U subotu uvece mi se ucinio cudnim. Nasli smo se u kaficu i popili pice. Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam citavo poslije podne bila u kupovini s prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije nista komentarisao.

Razgovor je zapinjao, pa sam mu predlozila da odemo na neko intimnije mjesto gdje bismo mogli na miru pricati. Posli smo u jedan restoran i on se nastavio cudno ponasati. Izgledao je odsutan duhom. Pokusala sam ga oraspoloziti i pocela razmisljati da li sam ja kriva sto je takav ili postoji neki drugi razlog. Pitala sam ga sto mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze sa mnom.

Odgovor mi nije zvucao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vracali kuci, rekla sam mu da ga jako volim, ali on nije nista odgovorio, samo je prebacio svoju ruku preko mojih ramena. Nisam znala kako objasniti njegovo ponasanje jer mi nije uzvratio da i on mene voli niti je uopce ista rekao, pa sam postajala sve zabrinutija. Kad smo konacno stigli kuci pomislila sam da me zeli ostaviti. Pokusala sam ga navesti na razgovor, ali je on upalio televizor i poceo odsutno gledati program, kao da mi daje do znanja da je izmedju nas gotovo.

Na koncu sam odustala i rekla mu da idem spavati. Desetak minutakasnije dosao je i on, i na moje iznenadjenje odgovorio na moja milovanja i poceo voditi ljubav samnom.

No, i dalje je izgledao rastresen. Htjela sam se suociti sa situacijom, razgovarati s njim sto je prije moguce, ali je on zaspao. Pocela sam plakati i plakala sve dok nisam zaspala. Vise ne znam sto bih trebala uciniti. Gotovo sam sigurna da misli na neku drugu. Moj zivot je potpuna katastrofa.

Njegov dnevnik

Danas je igrala reprezentacija i izgubila. Ali sam zato barem kresao.


To bi u globalu bilo to...:silly:




Bas tuzno...Momci bi o ovome zaista trebali porazmisliti...:huh:

aleksandar tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 320
    • Pogledaj profil
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #6 poslato: Mart 14, 2008, 12:47:18 pre podne »
ne znam kako vi znate kako i sta vide muskarci. ja ne znam kako je biti zena, jer nikad nisam bio zena.
nisam pristalica rivalstva izmedju polova, pre sam za saradnju - MAKE LOVE NOT WAR

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #7 poslato: Mart 14, 2008, 12:54:34 pre podne »
hahahahaha Robine eo ti sarma...

TiDža84

  • Gost
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #8 poslato: Mart 14, 2008, 12:57:46 pre podne »
Robbyn napisao/la:
Citat


 Pocela sam plakati i plakala sve dok nisam zaspala.



JADAN JE TAJ MUSKARAC PORED KOGA DEVOJKA MORA DA PLACE.JADAN!!!!

mumba

  • Gost
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #9 poslato: Mart 14, 2008, 01:12:42 pre podne »
koji je to samoživac,kako može da sa devojkom baš takav bude ja ne znam!

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #10 poslato: Mart 14, 2008, 02:01:54 pre podne »
:(  e da mi je jedan dan da sam musko, mozda bih i uspela da razumem.

mumba

  • Gost
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #11 poslato: Mart 14, 2008, 02:54:57 pre podne »
ovako nešto ni ja ne razumem a ipak pikim stojeći!

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #12 poslato: Mart 14, 2008, 05:57:36 pre podne »
Žene PRIČAJU o problemu... (\\\"duboko\\\" zalaze...)

muškarci postoje da te probleme REŠ E :D :D :D

Stevica Naglavacki

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 90
    • Pogledaj profil
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #13 poslato: Mart 14, 2008, 11:58:42 posle podne »
Marina_The_Press napisao/la:
Citat
:(  e da mi je jedan dan da sam musko, mozda bih i uspela da razumem.


Ako ti se ovo ikada desi vodi racuna da tada pored sebe nemas drugarice  :pinch: :lol: :silly:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Koliko zaista dublje razmisljamo i osecamo?
« Odgovor #14 poslato: Mart 15, 2008, 03:36:13 pre podne »
3xFoRm3R napisao/la:
Citat
Marina_The_Press napisao/la:
Citat
:(  e da mi je jedan dan da sam musko, mozda bih i uspela da razumem.


Ako ti se ovo ikada desi vodi racuna da tada pored sebe nemas drugarice  :pinch: :lol: :silly:


Imas karmu za ovo jer si 100% u pravu...mislim da bi bilo - IJUUUU, Kljuc od manastira...