Autor Tema: Metroseksualci  (Pročitano 2611 puta)

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Metroseksualci
« poslato: Mart 08, 2008, 04:50:42 pre podne »
Oni koje vode racuna o sebi vise nego prosecni muskarci, depiliraju se, koriste kremice, idu u solarijum, itd...- moglo bi se reci da su negde izmedju devojaka i momaka po nekim navikama i tako reci \\\"doterivanju\\\"- A NISU GEJ!...:lol:

Nemam nista protiv (sve dok ne pocnu da gledaju osobe istog pola :S ), ali ipak smatram, sto bi Svetlana Bojkovic rekla u predstavi \\\"Zenski razgovori\\\":) , zena treba da bude zena, a muskarac treba da bude muskarac!... ()

Sta vi mislite o tome?:)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Metroseksualci
« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2008, 05:46:29 pre podne »
Super. Š ta je sledeće? Bradate devojke?

TiDža84

  • Gost
Odg: Metroseksualci
« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2008, 11:36:05 pre podne »
Sto bi rekla moja baka: \\\"Muskarac tereba da je muskarac,sto vislji,crnji i da ima velike sake\\\"...eto!:laugh: :laugh: :laugh:

A ti fegeti...ma to zali boze hrane i novca utrosenih na njihov odgoj!:laugh: :laugh:

mumba

  • Gost
Odg: Metroseksualci
« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2008, 07:10:56 posle podne »
to du matore momčine od 50 + godina koji ne znaju šta će sa svojim poarama pa filozofiraju!ja ne kažem da ne treba držati do sebe ali bato moj to mi je malo preterano to sa depiliranjem i kremicama i šta ti ja znam!

Bilja Maric

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 99
    • Pogledaj profil
Odg: Metroseksualci
« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2008, 11:08:56 posle podne »
Hmm... Zanimljiva tema. Pa po meni je ok da momci vode računa o svom izgledu, ali danas dosta njih preteruje. Vidimo kako deda od 50 i više godina ide na zatezanje, ma daj.. :S Ali redovan odlazak kod frizera, kozmetičara odobravam. Solarijum je možda malo preterivanje, ali možda i oni zele da izgledaju preplanulo i sexy, a neće da stavljaju rumenilo :woohoo: Ali zato kad vidim devojku da nije negovana, da nema sredjenu kosu, nokte, ili ne daj boze čupave noge...:blink:  E to ne mogu da razumem. Sve u svemu treba da vodimo računa o svom izgledu, samo bez velikh preterivanja.