Autor Tema: TV  (Pročitano 4716 puta)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
TV
« poslato: Mart 12, 2008, 05:03:04 pre podne »
Ajde da Vas čujem,da li ste imali i gde pojavljivanje na televiziji-lokalnim,nacionalnoj...

Evo  ja sam imao tri pojavljivanja B)
Jednom na  tadašnjoj TV Novi Sad, NS+ (davno beše) u prilogu o kinološkoj izložbi u Novom Bečeju...
Jednom na nacionalnoj u emisiji \\\"Dozvolite\\\" dok sam bio u profesionalnoj službi
I jednom sam slučajno uhvaćen u kadar u prilogu o vremenskoj prognozi :laugh: takođe na nacionalnoj tv, tvbg1

Znam da su mnogi forumaši odavde imali mnogo značajnija pojavljivanja-pa hajde malo samoreklame :silly:

TiDža84

  • Gost
Odg: TV
« Odgovor #1 poslato: Mart 12, 2008, 05:08:46 pre podne »
U okviru strucne fakultetske prakse,iz predmeta Radio i televizija...u periodu od oktobra 2005 do maja 2006 u emisijama studentske televizije na Kanalu 9 i RTV Delta,takodje i na radio IN-u kao i jednom u emisiji na radio Vidri koju je vodio nas sugradjanin Ninko Cepic.

mumba

  • Gost
Odg: TV
« Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2008, 05:09:29 pre podne »
jednom na blagopočivšoj tv tisa sam bio uhvaćen u kadar sa reportaže nekog koncerta u pozorišnom kliubu mada tada je to još bila scena! a par puta sam se samouhvatio na prvoj verziji spota grupe infrakt - mozak na tadašnem 3k i ko zna možda me je još negde bilo ali da to ni ne znam .... u crnim hronikama možda?

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Odg: TV
« Odgovor #3 poslato: Mart 12, 2008, 06:39:07 pre podne »
par puta na RTS-u za vreme lige sampiona u vaterpolu, sedeo sam na VIP mestu pa me kamera ufatla;-)
u jagodini na takmicenju izvidjaca sam dao intrviju za tv palmu plus(valjda)... mozda na SOS-u, nisam siguran, takmicenje u kajaku (visnjicevo-neka zabit, ne znam ni gde je)!!!

Stevica Naglavacki

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 90
    • Pogledaj profil
Odg: TV
« Odgovor #4 poslato: Mart 12, 2008, 11:27:10 posle podne »
Na dve inostrane, nacionalne... slovenackoj i RTS i na domacoj vojvodjanskoj :laugh: Ali uvek sam bio u ULOZI nekog drugog,pa se moze reci da ja kao ja, nisam bio nikada na televiziji:( :laugh: :laugh: :laugh:

mumba

  • Gost
Odg: TV
« Odgovor #5 poslato: Mart 13, 2008, 01:48:10 pre podne »
ma to je bio bob dillan garant!

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: TV
« Odgovor #6 poslato: Mart 13, 2008, 03:08:28 pre podne »
Bila sam na TV-u jednom, kad sam bila bas mala, ali se ni ne secam na kojoj...:)  Isla sam na ritmiku, imale smo jedno gostovanje u NS-u, ali je to zaista bilo jaaaako davno...

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: TV
« Odgovor #7 poslato: Jul 13, 2008, 09:20:37 pre podne »
jedared za majske igre. pa jedno 5 min se kamera nije micala jer je Rasa Popov nesto provaljivao. vise sam ja bio u krupnijem kadru nego Rasa:lol: