Autor Tema: Piercing  (Pročitano 3011 puta)

TiDža84

  • Gost
Piercing
« poslato: Mart 18, 2008, 06:54:33 pre podne »
Busi rupe i gde ih nema… lepo, zdravo, dopadljivo… sta mislite o tome?

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Piercing
« Odgovor #1 poslato: Mart 18, 2008, 07:57:32 pre podne »
pa... volim da bušim rupe... :D :D :D :D :D :D i lepo je i zdravo je, a bogamiii i dopadljivo...

nije baš bezbolno kao piercing... ali , posle trećeg puta sve je ok :)

mumba

  • Gost
Odg: Piercing
« Odgovor #2 poslato: Mart 18, 2008, 11:55:22 posle podne »
o piercing-u samo sve najgore! em ružno , em nehigijenski , em ... boli!

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Piercing
« Odgovor #3 poslato: Mart 19, 2008, 12:57:17 pre podne »
Imam na jednom uhu 3 mindjuse, a na drugom dve- to je sve i nije mi vise ni potrebno...:)
Mislim da je bolno busiti pupak, nos, obrvu ili sta vec, nisam bas hrabrisa za takve stvari a i slazem se sa Crossom da je nehigijenski i moze izazvati razne komplikacije.:blink:

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Odg: Piercing
« Odgovor #4 poslato: Mart 26, 2008, 03:04:04 pre podne »
Š ta je tu mera?
Nedavno sam usla u knjižaru IPS, (Knez MIhajlova, Bgd) u redovni obilazak. Primetim mladića koji je zaposlen na dotičnom mestu.. U trenutku dok se okreće prema meni doživljavam Š OK. Osetila sam toliku navalu adrenalina, dijafragma mi se podigla, jedva zaustavih nagon za povraćanjem ( bilo mi zao knjiga). Napominjem da živim u većem gradu, putovala sam malo po svetu, imam i pristojne godine, ukratko, ne iznenadjujem se tako lako. Mlado muško čeljade na svojoj glavi ima cca 5 kg kojekakvog metala.  Detektor metala bi ga otkrio i u dubinskom kopu nekog rudnika. Verovatno ne sme da leti avionom jer remeti rad navigacionih instrumenata. Ne umem da nabrojim, zapazila sam na jeziku tri kuglice i bi mi dosta. Sledeća slika pred očima mi je bila moja ćerka (nežna plavuša) koja kaže :“Mama, ovo je moj dečko!“. Kao u onoj reklami samo DESET puta gore. Nemam ideju kako unosi tečnost, on je kao baštenska  prskalica.
Š ta je tu mera?

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Piercing
« Odgovor #5 poslato: Mart 27, 2008, 09:32:43 pre podne »
Ne volim izbusene osobe... Ne volim cak ni na uvetu kada vidim nekoliko komada... Tidzo nisi nam rekla imas li ti kakav zanimljiv pirsing???

TiDža84

  • Gost
Odg: Piercing
« Odgovor #6 poslato: Mart 27, 2008, 06:42:14 posle podne »
Ne ...i meni je to grozno,kad vidim na nekom...telo je lepo samo po sebi i ne trebaju mu nikakvi \\\"dodatni ukrasi\\\"...imam probusene usi jedino...B)