Autor Tema: Vasa soba  (Pročitano 5557 puta)

TiDža84

  • Gost
Vasa soba
« poslato: Mart 18, 2008, 07:15:43 pre podne »
Vase carstvo u haosu ili blistava dvorana gde se najlepse sniva...kako izgleda?

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Vasa soba
« Odgovor #1 poslato: Mart 18, 2008, 07:46:53 pre podne »
NEKAKO OVAKO:




Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Vasa soba
« Odgovor #2 poslato: Mart 18, 2008, 07:16:56 posle podne »
najlepse se sniva u cartvu haosa. a i za budno stanje je \\\"nered\\\" pozeljan jer se tada najbolje snalazim u sobi, znam tacno gde sta stoji i zasto, sve je na dohvat ruke :)

TiDža84

  • Gost
Odg: Vasa soba
« Odgovor #3 poslato: Mart 19, 2008, 01:08:27 pre podne »
Moje carstvo,blistava dvorana od drveta....zavirite!:laugh: :laugh:

TiDža84

  • Gost
Odg: Vasa soba
« Odgovor #4 poslato: Mart 19, 2008, 01:09:23 pre podne »
.

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Vasa soba
« Odgovor #5 poslato: Mart 19, 2008, 01:13:26 pre podne »
Vid` kako je pospremila pred slikanje :laugh: Aj` čim iznajmim buldožer da mi raskrči ovaj haos iz sobe okačiću i ja fotku:P

Inače i ja sam kao i Dorde za organizaciju haos :lol:

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Vasa soba
« Odgovor #6 poslato: Mart 19, 2008, 01:33:48 pre podne »
Uglavnom je sredjena, mada se nekad desi, najcesce pred grad da sve stvari razbacam, ali ubrzo sve vratim na prvobitno stanje posto ne mogu da funkcionisem u neredu.:)
Stavicu i ja moje slicice cim ih budem napravila...:)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Vasa soba
« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2008, 03:26:01 posle podne »
Moje malo carstvo je ljubicanstveno i skroz uredjeno prema gazdraricinom karakteru... sa 4. sprata vidim veliki deo mog Beceja, a uvece puuuno zvezdica...
imam neku naviku da kao hrcak skupljam sitnice koje me podsecaju na drage ljude i mesta - nije to nered... ali sam stigla do toga da u sobi nemam mesta za mrava... skoljke iz 5 mora, pesak iz Egipta, tone sitnica koje su mi poklanjali dragi ljudi (i hvala im, ali sada stvarno vise nemam gde da ih uguram :) ). Po feng-sui-u, verovatno imam neku bolestinu zbog svih tih nepotrebnih stvari :laugh: , ali se ja osecam dobro... sa svim stihovima i posvetama koje su mi pokacene gde god da se okrenem, sa tonom mojih plisanih drugara, sa knjigama i ukradenom lutkom iz izloga. :blush:
Tako da, sama po sebi, sobica jeste u guzvi, ali je to moja guzva u kojoj se osecam ispunjeno.

Che Guevara

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Odg: Vasa soba
« Odgovor #8 poslato: Mart 22, 2008, 02:36:12 pre podne »
U mojoj sobi, omiljeni deo mi je zid na kojem visi ogroman uramljen poster Che Guevare..... Jako sam ponosna na taj poster, uvek kad sam depresivna, pogledam u njega i on mi daje neku dozu pozitivne energije..... Takodje su tu posteri omiljenix bendova, izlepljenix po vratima i ormanu...... To su mi omiljeni delovi, a druge necu da spominjem jer chine sastavni deo soba svakog od nas....

mumba

  • Gost
Odg: Vasa soba
« Odgovor #9 poslato: Mart 22, 2008, 05:36:44 posle podne »
moja soba je mala ali lepo prenatrpana jedino mi smeta što nikako ne mogu da sakrijem more interkonekt i strujnih kablova jer imam dosta elektronike po sobi bez koje ne bih mogao da živim i naravno jedan od zidova mi je pun postera raznih (metal ) umetnika!

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Vasa soba
« Odgovor #10 poslato: April 07, 2008, 12:18:51 pre podne »
Pa evo,bilo mi dosadno...Dakle,imam veeeeliku sobu 6x5 m pa bi se moglo reći da imam mali stan :cheer:



iz drugog ugla:





uspomena na jedan već davan period u mom životu:




i moj \\\"komandni centar\\\" :cheer: Zahteva malo farbanja,nadam se da ću to brzo obaviti čim atmosferske prilike budu dozvolile:)



Inače,sav nameštaj u sobi sem kauča je moje izrade  :dabome: Ja sam ga napravio...Možda nije nešto ali je dom :laugh:

Peleena :) Pa shta te briga :D

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 298
    • Pogledaj profil
Odg: Vasa soba
« Odgovor #11 poslato: April 19, 2008, 11:08:06 posle podne »
Lepa....puna postera,parfema i drugarica,dovoljno sam otkrila!:silly:

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Vasa soba
« Odgovor #12 poslato: April 20, 2008, 02:35:19 pre podne »
Posto vecinu vremena provodim u mom ,,carstvu,,ona je skroz po mom ukusu i potrebama...Delim je sa setrom koju je jaaako tesko nauciti da je i ona ponekad moze spremiti...uredna je(ako zanemarim sestrinu fioku,njene stvari,razbacane po sobi)Ja,kao i Marina,volim da skupljam sitnice,tako da imam pune police i kutije sa stvarima koje za mene imaju veliku vrednost,dok opet,imam mesta i da funkcionisem...Za sada ne bih u njoj nista menjala...skroz je decija,ali mi sasvim odgovara!:) :)

Nebojsa Vucic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Odg: Vasa soba
« Odgovor #13 poslato: Avgust 30, 2008, 07:28:14 pre podne »
Zavi si kako kad, ali se bolje snalazim u haosu nego kad je sve na svom mestu... Tako da...HIROSIMA!:D

mumba

  • Gost
Odg: Vasa soba
« Odgovor #14 poslato: Avgust 31, 2008, 01:27:40 pre podne »
ja sa roditeljima u svojoj sobi!