Autor Tema: Sta bi ste radile da ste musko jedan dan?  (Pročitano 4171 puta)

TiDža84

  • Gost
Sta bi ste radile da ste musko jedan dan?
« poslato: Mart 18, 2008, 08:21:45 pre podne »
Ovo se sad nadovezuje na Marininu temu...Dakle devojke,sta bi ste radile da ste musko jedan dan?

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Sta bi ste radile da ste musko jedan dan?
« Odgovor #1 poslato: Mart 18, 2008, 09:12:29 posle podne »
...EEEE da sam musko  \\\"kaze moja cerka\\\" onom LUKI,iz 3.b bi lupila takav samar,zato sto se pravi vazan...

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Sta bi ste radile da ste musko jedan dan?
« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2008, 03:01:59 pre podne »
Stavila bih sebe u sto vise zivotnih situacija, pogotovo onih sto se tice razmisljanja i druzenja sa devojkama...:laugh:  - Mislim da bi to bilo konacno otkrivanje sklopa muskog mozga i nov pocetak za zene...:laugh:
Definitivno bih napisala knjigu!!!...:P

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Sta bi ste radile da ste musko jedan dan?
« Odgovor #3 poslato: Mart 21, 2008, 03:39:20 posle podne »
:laugh:
znate ono kad se Mardz upljuje da objasni nesto Homeru, a njemu se u glavi 2 majmuna lupaju buzdovanima po glavi :laugh:
e pa, volela bih da vidim da li to zaista tako funkcionise, da malo odmorim svoj komplikovani zenski mozak.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Sta bi ste radile da ste musko jedan dan?
« Odgovor #4 poslato: Mart 21, 2008, 09:43:01 posle podne »
Marina_The_Press napisao/la:
Citat
:laugh:
znate ono kad se Mardz upljuje da objasni nesto Homeru, a njemu se u glavi 2 majmuna lupaju buzdovanima po glavi :laugh:
e pa, volela bih da vidim da li to zaista tako funkcionise, da malo odmorim svoj komplikovani zenski mozak.


Hehehe...kako kad. Ja sam se zatekao par puta kad mi devojka nesto prica da mi mozak radi nesto sasvim drugo i da cujem samo one najbitnije detalje...sto bi znacilo da vecina stvari koje zensko kaze moze da se kaze mnogo krace... ;) ;)

PS jes zenski kutak al nisam mogao da se suzdrzim. :D