Autor Tema: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"  (Pročitano 19916 puta)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\"besplatan internet za sve !!!\\"
« Odgovor #75 poslato: Decembar 22, 2007, 03:39:36 pre podne »
Mali Lala, upuæeniji si ti u mnoge stvari nego što to izgleda na prvi pogled...I to mi se sviða.

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Tribute to
« Odgovor #76 poslato: Decembar 22, 2007, 04:03:07 pre podne »
Mali_Lala napisao/la:
Citat
Cuh danas neke novosti. Bice ali se meni ni najmanje ne svidja kako ce biti...U principu moze vec za 2dana da pocne sa radom...Meni licno takav net kakav ce biti ne treba ni najmanje, jer vec imam skoro isto to...jednostavno necu i NE MOGU da tvrdim da je nesto dobro kad nije.   :( :angry: :unsure: :S

Ne smem vise nista da kazem ali ovo sto sam napisao nek shvati ko hoce i moze...


ok ako ne smes da pricas... mozda neko drugi moze reci detalje.
kakva li je ponuda kada ti ne treba ni za dzabe? :S o kakvoj se konekciji radi uopste? koja brzina? da li ce biti i lokalna mreza i koja brzina?

Marko Dobricevic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\\"besplatan internet za sve !!!\\\"
« Odgovor #77 poslato: Januar 09, 2009, 11:56:18 posle podne »
Pozdrav ljudi, nov sam na forumu a vidim da ima dobrih tema. Ova diskusija je davno stala, pa da pitam kako stoje stvari, ima li nesto novo u vezi wireless-a? Ja sam nesto nacuo od drugara (cale mu radi u opstini) da se nesto desava i da treba nalozi da se otvaraju.Ima li neko informaciju gde da se javim za otvaranje naloga.

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Tribute to \\\"besplatan internet za sve !!!\\\"
« Odgovor #78 poslato: Januar 10, 2009, 01:26:24 pre podne »
Marko, kao što vidiš - trebalo je da bude pre godinu ili dve u septembru ali nema još ništa. Ako nešto bude - forumaš Rez ili Igrutin će o tome da daju obaveštenja.

Moj ti je savet - izaberi neko od rešenja koje se plaća i nemoj čekati bresplatno jer ne miriše na dobro. I ako bude neće biti kako treba, samo ćeš gubiti živce.

I dobro nam došao na forum!!!