Autor Tema: Krađa karme!  (Pročitano 4395 puta)

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Krađa karme!
« poslato: Mart 26, 2008, 10:10:46 pre podne »
Danas popodne kada sam bio logovan imao sam karmu 4, pricao sam na chatu sa Robbynom kako nema devojaka na chatu :)  i Axl je bio neko vreme tu, rekao sam Robbynu da sam skinuo Tidzi karmu na 38 sa 39 jer me smorila u nekom postu, u međuremenu ona je dosla na chat i videla da sam to rekao. Ja sam otisao sa chata i veceras kada sam dosao karma mi je -1, a njena 41, znaci 5 klikova na moju karmu, molio bih da se tih 5 forumasa izjasne koji su mi skinuli karmu, jer moze svakih 6 sati da se klikne, naravno necu se naljutiti, samo me zanima da nije bilo administratorske zloupotrebe.

Ne bih sumljao nista, ali dobio sam podrugljivu privatnu poruku od Tidze...

Citat
TiDza84 wrote (Offline)

nije lepo biti osvetoljubiv... :P


:angry: :angry: :angry:

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #1 poslato: Mart 26, 2008, 10:44:38 pre podne »
Mani ih,to su prodane dushe...Evo ti karma od mene.

TiDža84

  • Gost
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #2 poslato: Mart 26, 2008, 06:28:53 posle podne »
Karmu sam ti skinula ja u toku dana...a ne administrator i nemas prava da se ljutis....i mene smaraju tvoji postovi :laugh: :laugh: ....i kaka te bre nije sramota da me pljujes iza ledja na chatu.,kad se sve vidi....jos onda kad ja dodjem na chat i vidim sve to pobegnes?????A karma...pa sve po zasluzi...a ako te smaraju moji postovi...jedostavno,nemoj ih citati!


I jos nesto karma ti je juce bila 2 ne 4!

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #3 poslato: Mart 26, 2008, 08:49:02 posle podne »
Nemas potrebe da se izvlačiš,ti nisi mogla sama nikako posto bi ti za 5 klikova trebalo minimum 30 sati i to da se budis svakih šest.

Nisam te pljuvao uopšte, kad Robbyn dođe onlajn čućeš on je svedok i nisam pobegao nego sam se poštedeo.

A ako je karma svima po zasluzi ja sam onda Jovanka Orleanka.


TiDža84

  • Gost
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #4 poslato: Mart 26, 2008, 09:55:29 posle podne »
Nemoj da budes smesan...kada sam pocela da ti skidam karmu,bila ti je 2...za ona ostala 2 stvarno ne znam ko ih je skinuo...ja nisam zaista...za ovo priznajem...18 sati je proslo,ti se malo bolje preracunaj....i nemoj samo da postanes jos MAJKA TEREZA.U ostalom te karme stvarno nista ne znace....

A sto se tice chata....mogao si onda lepo meni da kazes sta imas i mislis....a ne tako,nego si odma zbrisao kad sam ja dosla...da postedis sebe kao?Bezveze.....stvarno!

Sto se tice postova...mislim da je ovo ovde jedno opusteno drustvo,i da se svi lepo druzimo...i imamo odredjena misljenja i to pisemo u svojim postovima....meni je zao ako tebe moji postovi smaraju....ja sam bar iskrena...a tebi iskrenost bas i nije jaca strana!

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #5 poslato: Mart 26, 2008, 10:16:47 posle podne »
nije bilo zloupotrebe. ali s obzirom sta si uradio evo ti jedan
ogovara pa kidne... inace tidza kaze da si rekao da smara u postovima a ti kazes sada da si rek\\\'o da je smorila u jednom postu. necu da se mesam ali neko LAZE ovde.
ma ne bitno skroz...
ajmo da igramo neku igru na sajtu, bice ih na stotine uskoro :)
poz.

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #6 poslato: Mart 27, 2008, 03:35:48 pre podne »
Jako me smaraju ovi sto kukaju za karme .

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #7 poslato: Mart 27, 2008, 03:18:08 posle podne »
DORDE napisao/la:
Citat

ajmo da igramo neku igru na sajtu, bice ih na stotine uskoro :)
poz.


jest\\\' da nisam bas u temi, al\\\' samo da pitam. Video moj Filip te igrice i pobedio TIDzu u onoj voznji autima ( rezultat mu je upisan kao gost) i kada je hteo da se registruje nije moglo. Drugi nick, drugi password, druga e-mail adresa, isti komp. U cemu je bio problem?

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #8 poslato: Mart 27, 2008, 03:32:19 posle podne »
Nije vise najbolji...:evil:

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #9 poslato: Mart 27, 2008, 04:23:17 posle podne »
@Integral-
sada je brzi, bolji i sadrzajniji nego ikada pre, pa jos ima i chat... i te silne igrice.
 Teme mozes otvarati po volji.
 Interesuje me sta je to sto nije dobro!?  Citaj, volela bih da mi napises sta ne valja....samo da ne bude po onoj:
\\\"Rdjavoj ovci i runo smeta\\\"!

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #10 poslato: Mart 27, 2008, 04:30:24 posle podne »
Lusy,mislim da te je Integral obavestio o pobedi Filipa , nije mislio na sajt .

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #11 poslato: Mart 27, 2008, 04:45:35 posle podne »
ups...., pa on je jos mali ... i bio je tuzan sto ne moze da se registruje.... a poseta je ovih dana mala, a poruka jos manje, a ja sam tuzna kada se nesto sto valja ne ceni... i rasprica se ja....:blush:

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #12 poslato: Mart 27, 2008, 06:25:43 posle podne »
salim se.:)
Pa probajte ako imate e-mail koji koristite za MSN pa preko njega napravite novi nalog.

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #13 poslato: Mart 27, 2008, 06:32:56 posle podne »
aaa,sad tek vidim sta si napisala.U pitanju je i druga e-mail adresa a nece.Ne znam ondak sta je.

mumba

  • Gost
Odg: Krađa karme!
« Odgovor #14 poslato: Mart 28, 2008, 12:14:32 pre podne »
ja ne znam u čemu je štos sa lozinkom na sajtu! naime registrujem se sve memorišem jedn vreme se automatski logujem a svakih mesec dana kao danas recimo sam bio gost na foeerumu pa sam morao da dajem svoj nick i e - mail adresu da bih dobio novu lozinku .kada sam je dobio ulogovao sam se bez problema ali me interesuje zašto je to tako?