Autor Tema: Treger park u Bečeju!  (Pročitano 13823 puta)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #45 poslato: Novembar 06, 2008, 02:10:25 pre podne »

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #46 poslato: Novembar 06, 2008, 03:04:12 pre podne »
Evo ga, Boki se usmkr\\\'o pa ne zna ni da pishe!!! :woohoo:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #47 poslato: Novembar 06, 2008, 06:07:43 pre podne »
maxfonpunkerska napisao/la:
Citat
Evo ga, Boki se usmkr\\\'o pa ne zna ni da pishe!!! :woohoo:
:lolpopodu: :lolpopodu: :lolpopodu:

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #48 poslato: Novembar 06, 2008, 06:10:31 pre podne »
Ma nema veze ljudi: važno je samo ono jebote muvanje zezanje...drinx punx funx...Jebote...misim ono...jebote

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #49 poslato: Novembar 06, 2008, 06:36:43 pre podne »
JEBOOOOTE! Za sve neupucene i neukrucjene, Sima je veceras gostovao na radiju u Senti, u 21:00 h. Pricao o panku i tim glupostima. Taman sam se lepo pripremio da slusam, kad\\\' ono cvrc - pola Beceja nije imalo internet. Neki kvarovi u neobee-iju, telekomu... Poludeo sam, ali stvarno. A sve vreme sam razmisljao Rez, gde je onaj free internet kada je najpotrebniji!? :woohoo: :dry:  Tako bi mi lepo dosao u tom trenutku. Evo sada mi dosao \\\'net... :lol: :silly:  Strasno.... Mater im kapitalistickU!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #50 poslato: Novembar 06, 2008, 04:32:37 posle podne »
...i monopolističku, dodajem ja! :laugh:

... aaaa, zbog kvarova nije radio net!?! ... A ja mislila da su deca umešala svoje prstiće... pa sam ih grdila :blush: ... idem da im se izvinim!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #51 poslato: Novembar 06, 2008, 07:28:50 posle podne »
Da se vratimo temi!
Arhiva BM broj od 24. 0ktobra 2008. godin

--------------------------------------------------


Čitalačka tribina
Park za decu?


Š aljem vam ovaj mail u nadi da ćete se pozabaviti našim problemom.
Naime naša deca nemaju gde da se igraju, zavlače se na parking iza starog SUP-a i u dvorišta dok se neki drogiraju i uništavaju naš park. U poslednje vreme i usred dana. Roditelji se plaše da puštaju svoju decu u park pošto je pun kesa sa lepkom,
igli itd. Pored toga svaka ljuljaška je polomljena, mada neki roditelji s vremena na vreme poprave koju.
Naša milicija i ne želi da čuje o problemu bez obzira na naše svakodnevne prijave.
Ovo je slika iz parka kod dečjeg dispanzera.

Zabrinuta porodica
-----------------------------------------------------------


Š ta preduzeti?
Koje ja Vaše mišljenje?

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #52 poslato: Novembar 07, 2008, 02:34:27 pre podne »
.

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #53 poslato: Novembar 07, 2008, 02:40:44 pre podne »
sta reci...a na zalost ovoga ima jos mnogo vise...i sve vise....

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #54 poslato: Novembar 07, 2008, 03:05:35 pre podne »
Ova slika sa narkomanom, to je ona suma prema topoli kada se ide, taj dispanzer?! :dry: :blink:

Zjeee... Uvek sam mislio da stariji preuvelicavaju kada kazu za ovakve stvari, ali \\\'laaadno, nije mogao izabrati prometnije mesto... U stvari mogao je Zelenu ulicu...

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #55 poslato: Novembar 07, 2008, 04:31:03 pre podne »
Sve to smeće, sav taj krtog i brlog, to su ostavili oni posle koncerta  Jovana Kolundžije!!!:woohoo:

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #56 poslato: Novembar 07, 2008, 04:35:04 pre podne »
Ne, nego pankeri koji su imali koncert pre dve nedelje u debelom zmaju... :angry:

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #57 poslato: Novembar 07, 2008, 04:38:06 pre podne »
Po smeću, ja bih rekao da su ipak to ovi posle Kolundžije uradili.:angry: :angry: :angry:

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #58 poslato: Novembar 07, 2008, 07:00:38 pre podne »
ljudi...nesto treba uraditi,narkomanija uzima sve vise maha u nasoj maloj varosi...po mraku se ja iskreno plasim proci kroz park,ali nije samo park problem(uzgred video sam te REZ jednom da si se setao sa klincima u parku),ali to smece,pa u njemu se igraju deca,i oni vide te kese i taj lepak i sta sve ne jos,sreca pa ne razumeju(toliko) sta je to,problem je narkomanija,i kako ga resiti???
Druga pricica je da sam jedno prepodne stojao na vratima na poslu,i prolazi decko  na trotoaru,sa kesom (lepkom)u ruci,odradjen vec,ode prema SUP-u,lezerno,znaci nema ustrucavanja,stane kod zida LHB banke,u levoj ruci lepak,on mokri,obuce se i ode dalje,kao da je to sasvim najnormalnije,preko leta u n.selu na igralistu duvaju uvece,panduri prolaze u kolima na petnaestak metara od njih,skrecu kod LALE u kafanu,ni ne obracaju paznju,a ni ovi se ne strecaju...eto koliko je to daleko otislo...I u cijoj je to nadleznosti? Ko ne radi svoj posao? Kada ce ulice Beceja postati sigurne? Culi ste za dogadjaj od pre dva vikenda kada su u subotu uvece cetvorica mladica,maltretirali maloletnog decka,jedan je posekao po ruci drugog,kada su pobegli,usput su napali i prebili devojku koja je sama isla na trotoaru(udarali joj glavu u zid),i nista im nije rekla,njena krivica je bila sto se nasla tu gde su oni prolazili,isto tako su i malo kasnije uboli jednog decka u predelu butine kod sattrakta,jer im se nasao na putu... A \\\"lepkarosi\\\"koji su se iskupljali na hipodromu su imali jedno vreme zabavu da su drogirani iskakali iz zbunova na topolskom putu uvece kada su se ljudi vracali iz druge smene na biciklistickoj,i plasili ih,(moj otac je tako prosao)...
I sada jedno pitanje i za REZ-a i za Picoder-a,i sve ostale koji su na bilo koji nacin bili,ili ucestvovali,ili ucestvuju u vlasti: Kada ce ulice Beceja biti opet sigurne?

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Treger park u Bečeju!
« Odgovor #59 poslato: Novembar 07, 2008, 07:59:06 pre podne »
Slazem se sa Bokijem, ali u tvom pitanju i lezi odgovor. Sta ti mislis, dokle je to doslo kada se ovaj fiksa u po dana kod dispanzera, ili ovaj pisa pored MUP-a sa kesom? Daleeeko...
To nije problem Beceja vec Srbije, Evrope, sveta. Droga se sada rastura po skolama u moje vreme nije. A ja nisam mator, imam 21. godinu. To se \\\"razvija\\\". Klinci sve ludji ja se pocinjem plasiti, deluju kao hodajuci zombiji sa totalno pogresnim vrednostima, uzas...

Ali panduri su nam bajni! :)
Sta rade? Idu po kafanama i sprdaju se.
Evo kako mi provodimo vreme sa becejskim pandurima! Zeza, cuga, ovo-ono...