Autor Tema: Š ta biste uradili da...  (Pročitano 2761 puta)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Š ta biste uradili da...
« poslato: April 04, 2008, 06:46:10 posle podne »
Š ta biste uradili da, nekim čudom, budete predsednik/ca naše zemlje narednih godinu dana...? :)
 Srećno!!!
...i Dobrodošli!

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Š ta biste uradili da...
« Odgovor #1 poslato: April 04, 2008, 09:32:43 posle podne »
resio bih se neobrazovanog kadra, da izadju iz fotelja i da predju u kafanu, radionicu, fudbalski teren i sl. - tamo gde im je mesto, da rade ono za sta su sposobni.
ne znam koliko bi trajao taj proces ali tek onda bi mogli da pricamo o drzavi, kad svirac svira, strugar struga, fudbaler shuta loptu itd... a verovali ili ne intelektualne poslove radi onaj ko to ume.
nakon toga sledi zbrinjavanje sirotinje i hapshenje korumpiranih direktora, kekara, profesora. zabranio bih reklamiranje alkohola u medijima, a u prodaji bih stavio ekvivalentne poruke onim koje su na paklama cigareta (znaci: ostaces bez jetre i sl.).
ukino bih pinkove i sl. grand parade kao i placanje poreza na skolski pribor, deciju odecu i sl.

naravno neki metaloglodach-foteljash  bi me ubio jos na prvom koraku... :laugh:

mumba

  • Gost
Odg: Š ta biste uradili da...
« Odgovor #2 poslato: April 04, 2008, 09:48:23 posle podne »
pa otprilike bih uradio to što je dorde napisao ali bih ja još uveo kao obavezno štivo iz muzičkog i istorijat \\\'eavy metala i obavezne exkurzije  po skandinaviji i bivšem sovjetskom savezu koje bi naravno država subvencionisala!

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta biste uradili da...
« Odgovor #3 poslato: April 05, 2008, 03:25:07 pre podne »
DORDE napisao/la:
Citat
resio bih se neobrazovanog kadra, da izadju iz fotelja i da predju u kafanu, radionicu, fudbalski teren i sl. - tamo gde im je mesto, da rade ono za sta su sposobni.
ne znam koliko bi trajao taj proces ali tek onda bi mogli da pricamo o drzavi, kad svirac svira, strugar struga, fudbaler shuta loptu itd... a verovali ili ne intelektualne poslove radi onaj ko to ume.
nakon toga sledi zbrinjavanje sirotinje i hapshenje korumpiranih direktora, kekara, profesora. zabranio bih reklamiranje alkohola u medijima, a u prodaji bih stavio ekvivalentne poruke onim koje su na paklama cigareta (znaci: ostaces bez jetre i sl.).
ukino bih pinkove i sl. grand parade kao i placanje poreza na skolski pribor, deciju odecu i sl.

naravno neki metaloglodach-foteljash  bi me ubio jos na prvom koraku... :laugh:


Ti si moj covek. Ali koliko se secam cross je rekao godinu dana ne deset...Za sve sto si nabrojao je i deset malo jer ne treba da idemo daleko, samo pogledajte ko su strucnjaci, ili glavni strucnjaci u nasoj opstini u Beceju i bice vam jasno. A lakse je skinuti Mugabea u Zimbabveu sa vlasti nego njih kada su jednom seli i osetili blagodeti fotelje.

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta biste uradili da...
« Odgovor #4 poslato: Jun 22, 2008, 08:36:23 posle podne »
Prvo sta bih uradila-obezbedila bih besplatno,ali zaista besplatno,skolovanje za svu decu,bez obzira kojoj nacionalnosti ili veri pripadaju!Drugo-obezbedila bih mladim perspektivnim osobama uslove za zivot,znaci,stan,posao...
Trece-resila bih problem dece bez roditeljskog staranja,dalje-oformila bih neki tim koji bi kaznjavao sve one koji zagadjuju okolinu,dalje....joj....mogla bih pisati satima,na primer,besplatne lekove,i lecenje,uopste....

Sta bi bilo kad bi bilo....
Bilo bi mnogo toga ,ali nece biti nista.....

mumba

  • Gost
Odg: Š ta biste uradili da...
« Odgovor #5 poslato: Jun 22, 2008, 10:28:32 posle podne »
sve je to bilo do 90 - ih godina! ali ko zna!

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta biste uradili da...
« Odgovor #6 poslato: Jun 23, 2008, 02:21:55 pre podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
sve je to bilo do 90 - ih godina! ali ko zna!

Kada ja budem predsednik drzave sve ce to biti opet!!!-malo sale nije na odmet!