Autor Tema: Prevara...  (Pročitano 31854 puta)

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 15, 2007, 06:19:19 pre podne »
ja nisam nikad prevaraio, jer sam dobar, pošten, ne pijem, ne psujem... mada malo lažem.... al dooooobro, sad  :=)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 15, 2007, 07:14:06 posle podne »
Elem...
Ja sam sa devojkom skoro 5 godina i NISAM je prevario iako sam bio sa drugim devojkama i koliko kontam i ona je ponesto radila...Prevara je ono sto covek definise tako.Neko je ovde spomenuo emotivnu i fizicku prevaru i to je vrlo bitno.Ja moju devojku volim vise nego ista na svetu,i to sto sam bio sa drugim devojkama ne znaci suprotno,jednostavno covek kada oseti neku potrebu za promenom ili jednostavno se oseca privucenim nekoj osobi ,a i dalje voli svog partnera nece se razici sa nji/om nego ce jednostavno da ima neku avanturu i to se nece promeniti bilo to zabranjeno ili ne.To ce se desiti - neminovnost.;)

U mom slucaju je resenje takvo da smo od prvog dana otvoreni jedno prema drugom i da tu ipak postoje neka pravila,tako da se zna uvek na cemu si.I radije cu da cujem od svoje devojke da je uradila tako nesto nego od trece strane.I nema sta da se oprasta ili ne oprasta...ako nekoga toliko volis da ti to znaci vise od afere na jednu ili vise noci...nije oprastanje vec razumevanje...B)

Inace sam to naucio od drugara koji je sa devojkom 17 godina!!?? I tek sad se vencavaju...i srecni i zaljubljeni su.(logika je sledeca - Ako nekoga volim i zelim sa njim da budem dugo necu sebi i jos manje tom nekome kasnije da prebacujem tipa \\"mogao sam ovo i ono,ali nisam zbog tebe...\\" to se desava...)

SEX JE SEX - fizicka privlacnost (makar i poljubac) a LJUBAV JE LJUBAV i ako je dovoljno jaka opstace.


Uuuuuuuf al sam se raspisao...valjda ljudi razumeju sta hocu da kazem?Mnogo njih me smatra ludim i bolesnikom zbog ovih stavova,ali zabole me iskreno...:woohoo: :P

Bojan Beranek

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 249
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 15, 2007, 09:04:16 posle podne »
Svaka cast na iskrenosti lalice, ako je tebi tako dobro sta te bole bas za ostale i njihova misljenja.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 15, 2007, 09:08:54 posle podne »
Citat
Svaka cast na iskrenosti lalice, ako je tebi tako dobro sta te bole bas za ostale i njihova misljenja.


???

Ja sam samo izneo svoje misljenje kao i svi ovde.Nije da mi je stalo do tudjeg.:blink:

mumba

  • Gost
Re:Prevara...
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 16, 2007, 01:21:23 pre podne »
a lalo jel to ono fazon slobodna veza itd\\\' kao ti možeš sve što ti se prohte a ona malo morgen?

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 16, 2007, 01:27:16 pre podne »
baš imaš slobodan odnos sa devojkom, ja tako ne bih mogla jer kada sam sa jednim onda sam samo sa njim, niti gledam niti čujem niti oseæam potrebu za drugim..B) ...a to što vas dvoje imate potreba za drugom osobom zbog privlačnosti tzv. sexa ne daj se prevariti iz sexa može i veza da izraste!;)

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 16, 2007, 01:28:52 pre podne »
a može da izraste i cvetiæ, i drvo i pupoljak i DETE neko-nečije...tvoje?...njegovo?....i šta onda?:ohmy:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 16, 2007, 02:05:47 pre podne »
Saci, ko kaze da ne moze da radi sta `oce? I da ne radi?
 

@visnjica

Devojko jes ti cula nekad za KONDOM??? ;)  Izmislili su ih jos egipcani nekoliko `iljada godina pre jezushke. Koriste ga uglavnom muskarci stavljajuci uz velike muke na svoje intimne delove.Ta naprava sprecava spermatozoide da prodru do jajne celije da obave svoj posao. Cak ima i zenskih kondoma (dijafragma) koji imaju isu namenu...i jos da ne navodim svega i svacega.(ove stvari su dobre i za odbranu od SPB(Sexualno Prenosive Bolesti). E sad to sto ih malo muskaraca koristi je druga stvar...

Salim se delimicno,ali delimicno i ne. Protekcija na obe strane je 99% sigurnost. Sad ce neko da se nadje pametan pa da kaze \\"a onaj 1%?\\" E bas me briga za taj jedan posto,ako mi je bas to sudjeno - sudjeno je.

I nisam ja rekao da je to za svakoga,ali sam rekao cisto da se zna da nas ima i takvih i da nismo svi monogami...u OBA POLA ima poligamista. Samo sto se ja ne stidim to da kazem iako ce 90% ljudi ovde isto odreagovati na to. Balkan je ovo ipak...zatucani smo mi malo. ;)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 16, 2007, 02:10:20 pre podne »
Saci, ko kaze da ne moze da radi sta `oce? I da ne radi?
 

@visnjica

Devojko jes ti cula nekad za KONDOM??? ;)  Izmislili su ih jos egipcani nekoliko `iljada godina pre jezushke. Koriste ga uglavnom muskarci stavljajuci uz velike muke na svoje intimne delove.Ta naprava sprecava spermatozoide da prodru do jajne celije da obave svoj posao. Cak ima i zenskih kondoma (dijafragma) koji imaju isu namenu...i jos da ne navodim svega i svacega.(ove stvari su dobre i za odbranu od SPB(Sexualno Prenosive Bolesti). E sad to sto ih malo muskaraca koristi je druga stvar...

Salim se delimicno,ali delimicno i ne. Protekcija na obe strane je 99% sigurnost. Sad ce neko da se nadje pametan pa da kaze \\"a onaj 1%?\\" E bas me briga za taj jedan posto,ako mi je bas to sudjeno - sudjeno je.

I nisam ja rekao da je to za svakoga,ali sam rekao cisto da se zna da nas ima i takvih i da nismo svi monogami...u OBA POLA ima poligamista. Samo sto se ja ne stidim to da kazem iako ce 90% ljudi ovde isto odreagovati na to. Balkan je ovo ipak...zatucani smo mi malo. ;)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 16, 2007, 02:10:44 pre podne »
Saci, ko kaze da ne moze da radi sta `oce? I da ne radi?
 

@visnjica

Devojko jes ti cula nekad za KONDOM??? ;)  Izmislili su ih jos egipcani nekoliko `iljada godina pre jezushke. Koriste ga uglavnom muskarci stavljajuci uz velike muke na svoje intimne delove.Ta naprava sprecava spermatozoide da prodru do jajne celije da obave svoj posao. Cak ima i zenskih kondoma (dijafragma) koji imaju isu namenu...i jos da ne navodim svega i svacega.(ove stvari su dobre i za odbranu od SPB(Sexualno Prenosive Bolesti). E sad to sto ih malo muskaraca koristi je druga stvar...

Salim se delimicno,ali delimicno i ne. Protekcija na obe strane je 99% sigurnost. Sad ce neko da se nadje pametan pa da kaze \\"a onaj 1%?\\" E bas me briga za taj jedan posto,ako mi je bas to sudjeno - sudjeno je.

I nisam ja rekao da je to za svakoga,ali sam rekao cisto da se zna da nas ima i takvih i da nismo svi monogami...u OBA POLA ima poligamista. Samo sto se ja ne stidim to da kazem iako ce 90% ljudi ovde isto odreagovati na to. Balkan je ovo ipak...zatucani smo mi malo. ;)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 16, 2007, 02:19:53 pre podne »
OFFTOPIC - SORRY

ELEM

Firefox sa 2 otvorena TAB-a.Jedan pisem post a drugi refreshujem. I sta se desi? Dupli ili trodupli post...

morao sam ovo da napisem.

Bojan Beranek

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 249
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 16, 2007, 02:32:24 pre podne »
Ok ja sam samo rekao svaka cast zato sto je ovo balkan i sto ce te drugi osudjivati ili ne to je njihov problem ne tvoj i da ti se divim na toj hrabrosti jer sigurno ima i onih sto imaju tako nesto ali cute.
Nisam mislio nista lose i cak sam hteo da te ohrabrim za ta neka balkanska misljenja nista vise osim izvini!

mumba

  • Gost
Re:Prevara...
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 16, 2007, 02:48:38 pre podne »
u redu je lalo ne moraš se pravdati mada malo i serkaš ali nema veze volemo mi tebe i takog!

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 16, 2007, 03:04:37 pre podne »
pitanje je bilo namenjeno za žensku stranu...siguran si da i ona koristi zaštitu?;) ...

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Re:Prevara...
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 16, 2007, 03:06:23 pre podne »
apropo...za kondome i ostale vidove zaštite sam najverovatnije čula mnogo pre tebe....ali ipak hvala ti na detaljnim informacijama jer mogu samo da zaključim da što se tiče tebe čovek može da bude 99% sigurno zaštiæen.:woohoo: