Autor Tema: Prevara...  (Pročitano 28021 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Prevara...
« poslato: Septembar 20, 2007, 09:21:55 pre podne »
Eeeeeeeee često dečko i cura varaju jedno drugo, u zadnje vreme to sreæemo na sve strane, inače mislim da to znači da nesto nedostaje u vezi... E sad... Da li se to ikada vama desilo, da li ste varali ili bili prevareni, da li ste se pokajali? Šta uopšteno mislite o tome?

mumba

  • Gost
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #1 poslato: Septembar 20, 2007, 09:43:08 posle podne »
to samo dokazuje da je ta veza bolesna i da partneri nisu jedno za drugog.znači nova veza ili postati musliman(bez uvrede). nikada nisam varao i zbog toga ne žalim a dali sam ja bio varan to nikada nisam saznao a i bolje je tako,ne zato što sam prek i osvetoljubiv veæ da bih bio miran.neke stvari ne treba otkrivati.

Zorica Georgijević

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 43
    • Pogledaj profil
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #2 poslato: Septembar 21, 2007, 01:16:03 pre podne »
Nemam neko posebno misljenje o tome.Svako zivi svoj zivot i zna sta je najbolje da bi veza opstala. Mada ne mislim da prevara nastaje usled nedostatka, bar ne uvek. Ja sam nailazila na ceste slucajeve, tipa-duga veza, pruzeno sve, nisu u datom trenutku skontali da su im potrebne neke novine, ubacivanje strasti itd. , pa zasto ne potraziti utehu sa strane?! Nisam pristalica toga, jer boli kada znas da nekom nisi jedini, a toliko truda i emocija si ulozio/la.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #3 poslato: Septembar 21, 2007, 09:17:14 posle podne »
Nikako nisam pristalica prevara, mada je taj termin dobio drugacije znacenje u mom recniku od kako sam zrelija... Ne predstavlja mi vise toliko neshvatljiv pojam. Mislim da je emotivna prevara mnogo gora, cak i ako se fizicki ne realizuje, nego neka avantura za noc...

Igor Trbic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #4 poslato: Septembar 22, 2007, 10:55:58 posle podne »
nemam neshto puno o tome da sudim- jedna veza do sad i u njoj nije bilo precare, mada imao sam samo jednu jer ne zelim da dodje do prevara i slichnog.....tako toliko od mene! :)

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #5 poslato: Septembar 23, 2007, 02:57:11 pre podne »
Prevara...Ubija...

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #6 poslato: Septembar 23, 2007, 05:04:27 pre podne »
Ne odobravam prevare i nikad je ne bih oprostila... A potpuno se slazem sa Marinom da je emotivna prevara daleko gora od avanture za noc,mada su i jedna i druga odraz nestabilnosti i neispunjenosti u vezi(ako se to jos uvek moze nazvati \\"vezom\\"!)

Leana Tajkov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 284
    • Pogledaj profil
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #7 poslato: Septembar 23, 2007, 08:08:29 pre podne »
Nikada nisam previrali niti sam bila prevarena (Hvala Bogu).
A sto se duge veze tice,ako naidje nesto novo,a jos decko nije prisutan-sto da ne...
Ali samo za one koji sutradan mogu svog partnera da pogledaju u oci bez grize savesti.
A da li bih oprostila?
Ne znam...i nadam se da necu ni saznati :-)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #8 poslato: Septembar 23, 2007, 10:14:59 pre podne »
Svojevremeno sam na jednom drugom forumu dokazivao da čovek nije monogamno biæe,i da nije ništa neprirodno prevariti,odnosno,da svako ima to u sebi,i da je samo pitanje okolnosti i prilike kada æe to izbiti na površinu.

Pa mi je sad malo bez veze da se ponavljam,pošto je veæina članova ovde s tog istog foruma,ali ako se baš razvije diskusija,mogu ja opet :silly:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #9 poslato: Septembar 23, 2007, 08:52:30 posle podne »
Mislim da sam skoro svaku prevario i da je skoro svaka mene prevarila i da je jako puno devojaka varalo svoje momke samnom...i emotivno i svakako...;) ;) ;) kad nadjem pravu jednog dana verovatno ce sve tri navedene varijante biti izostavljene.Valjda.

mumba

  • Gost
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #10 poslato: Septembar 23, 2007, 09:59:30 posle podne »
daæe bog zmaju.

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #11 poslato: Septembar 24, 2007, 12:05:25 pre podne »
Svaku si prevario i svaka je tebe prevarila?!:blink:
Iskreno se nadam da ces naci tu pravu i pobiti ono... \\"Vuk dlaku menja ali cud nikada...\\" :P

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #12 poslato: Septembar 25, 2007, 04:49:42 pre podne »
Tesko se koncentrisem na jednu samo.Ali sam vrlo uporan u mojoj potrazi;) .Pa cu da cackam ceo zivot dok ne iscackam neku...a svaki se covek vremenom menja (znas ono siba te zivot) a samim tim i njegova cud,neki na bolje a neki u ofsajd.Ja se iskreno nadam da ja valjda prosperiram...koliko sam ja primetio.malo sam sporiji jbg:laugh: :laugh: :laugh:


 

Dunja Š ormaz

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #13 poslato: Septembar 27, 2007, 05:01:05 pre podne »
Zanimljivo... Bila sam prevarena i varala sam... U tom momentu kad sam prevarila decka, misila sam na njega, ali se nisam pokajala, niti cu... Prevare mogu prastati, ali to sve zavisi sta moj partner oseca prema toj osobi...

mumba

  • Gost
Odgovor:Prevara...
« Odgovor #14 poslato: Septembar 27, 2007, 06:25:10 pre podne »
e pa onda ste zmaj i ti mala ženo jedno za drugoga.