Autor Tema: Š ta danas značbiti sponzoruša?  (Pročitano 21915 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Š ta danas značbiti sponzoruša?
« poslato: Septembar 20, 2007, 09:30:01 pre podne »
Sta mislite da li se sponzorusom smatra i ona devojka, koja trazi da ima pored sebe osobu makar za jedan stepenik bolju od sebe?

Postoji li prava ljubav izmedju dosta starijeg, i slucajno dobro situiranog partnera, i recimo neke sasvim obicne i jednostavne devojke, koja nije postigla nista znacajno u životu sem nedeljnog šopinga na pijaci, i probija se kroz dosadnu svakodnevnicu kako kod zna i eto naleti na tog \\\"pravog\\\"?

A varijanta \\\"keš kolica\\\"??????

mumba

  • Gost
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 20, 2007, 09:57:32 posle podne »
moguæe je da toga i ima ali ja mislim veoma malo,dok ako traži sigurnost devojka pre svega treba da se sama osigura a ne da mi rintamo rintamo dok ona....češlja kosu. i onako žene žele slobodu i emancipaciju pa zašto se ne ugledeju na koleginice sa zapada pa da zapnu da rade kao i muškarci nego ovak o je naj lakše po balkanskom receptu.ne govorim ovo da bih ponizio žene jer ako se budu oslanjale na drugog a ne sebe ai ne imale  ništa a svoje nikada neæe biti sretne i zadovoljne sobom.setite se recimo nemilih dogaðaja zašto se 95 posto žena kod nas vraæaju svojim nasilnim muževima(momcim) jer nemaju kuda da odu . e zato sam namomenuo ono na početku mog posta.

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #2 poslato: Septembar 20, 2007, 10:00:51 posle podne »
SPONZORUSHA, a moglo bi biti i SPONZORKA  ne zvuchi tako \\"chisto\\" mocno i humano, iza te rechi stoji žena  koju  NEKO (a ko bi drugi nego, mushkarac) sponzorishe. :laugh:

 A da bi bio u trendu,  umesto prostitutka, definishe  sponzorushu. Ta rech malo bolje zvuchi od prostitutka, a naša rech kurva bi bila potpuno neprimerena \\"demokratskim nachelima i evropskim standardima\\" ka kojima stremimo?:dry:

Zashto ljudi pljuju po sponzorushama?
Ima zena koje se pale na pametnog tipa, na zgodnog tipa, zashto ne bi onda bilo zena koje se pale na tipa s lovom?
Ne razumem toliku frku oko njih ...
Neka rade sta hoce i nek su s njima ako ih to zadovoljava,meni ni iz dzepa ni u dzep.


Ta fama oko sponzorusha se stvorila delom i  zbog tipova koji bi ih kresnuli, a ne mogu.

I po meni: oni su napaceniji nego one.:woohoo:

mumba

  • Gost
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #3 poslato: Septembar 20, 2007, 10:49:16 posle podne »
kad sam bio momčiæ jedan stariji čovek mi je tada rekao da je kurva ona žena koja ti ne da a da samo prave žene daju............ štrudle s makom.a to za sponzoruše verujte mi tako su ih nazvale baš devojke a ne muškarci taj epitet potiče(bar u tom obliku) sa početka 90-ih i u početku su znam 100% tu teč devojke koristile mi muškarci tek kasnije.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #4 poslato: Septembar 21, 2007, 09:40:08 posle podne »
Strasno je sto taj izraz postaje sve cesci...
Ali barem u Beceju takvih slucajeva ima manje, nego npr. u NS-u (takav je moj utisak)...
Mada, ne vidim zasto je odmah sponzorusa ona ciji decko ima dobra kola, i zasto ga ne bi volela... Ili da mi ipak i dalje idemo peske zbog reputacije? :laugh:

mumba

  • Gost
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #5 poslato: Septembar 21, 2007, 09:42:40 posle podne »
pozajmite automobil od roditelja ili ga pak kupite kada jednom doðe vreme za to.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #6 poslato: Septembar 21, 2007, 09:59:51 posle podne »
Aha... znaci kad to docekam, onda da na\\\'vatam musku sponozrusu pa ja njega da vozim kuci?

mumba

  • Gost
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #7 poslato: Septembar 21, 2007, 10:07:25 posle podne »
zašto da ne (mislim ne sponzorušu ) nego momka ,uzmeš auto od roditelja ili bake deke , brata pa malo se vozikate,pa i to je jedan od znakova emancipacije u veæim gradovima sam se boga mii nagledao toga.

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #8 poslato: Septembar 23, 2007, 05:23:25 pre podne »
To vam nije lose ideja... :laugh:  A sponzoruse- devojke koje nemaju pojma sta su to prave zivotne vrednosti-izuzetno neispunjene osobe... Mada ima likova koji vole takve devojke, mada to, po mom misljenju, ne traje dugo...

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #9 poslato: Septembar 23, 2007, 07:44:50 pre podne »
Neko rece u postu ranije \\"zasto se devojka ne bi zaljubila u tipa sa dobrim kolima?\\", a ja pitam: Zasto se devojka ne bi zaljubila u tipa, pa onda saznala sta momak poseduje...
E, tu se vidi koja je sponzorusa, a koja je OK...
;)

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #10 poslato: Septembar 23, 2007, 11:52:08 pre podne »
Ma moze ta sponzorusa da radi sta oce.Al to ce joj se obiti o glavu.Ili ce da joj usledi zlatni kavez ili ce biti odjebana i zamenjena ili ko zna sta jos.Takva veza je osudjena na propast jos od samog pocetka.

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #11 poslato: Septembar 23, 2007, 06:44:02 posle podne »
bechejska sponzorusha je ona, koja ti trazi da joj kupish mali sendvich sa kulenom u \\"Burger Time-u\\"! :P
I to josh sa sirom i pechurkama, alo bre!!! :P

Shalu na stranu.. A chek, mi imamo kao neke sponzorushe, shta?

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #12 poslato: Septembar 23, 2007, 10:44:17 posle podne »
Ova diskusija je za sponzorushe celog sveta.

Menjano: Integral,   23.09.07 15:44

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #13 poslato: Septembar 25, 2007, 07:46:40 pre podne »
Priznajem, sponzorusa sam- OBOZAVAM TAJ SENDVIC...:lol: :silly:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odgovor:Šta danas znači biti sponzoruša?
« Odgovor #14 poslato: Septembar 28, 2007, 07:05:05 pre podne »
Integral napisao:
Citat
Ova diskusija je za sponzorushe celog sveta.<br><br>Menjano: Integral,   23.09.07 15:44

pricas kao o nekoj naciji ili verskoj grupi...