Autor Tema: Š ta danas značbiti sponzoruša?  (Pročitano 22678 puta)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta danas značbiti sponzoruša?
« Odgovor #60 poslato: Jul 29, 2008, 02:55:38 pre podne »
Spoon-zoruša je specijalna vrsta velike kašike, koja se upotrebljava u ranim jutarnjim časovima ( zoru!), a koriste je ljudi koji su iz ko zna kojih razloga, jaaako ogladneli ... pa sve jedu tom specijalnom kašikom.

Milen Vesović

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 160
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta danas značbiti sponzoruša?
« Odgovor #61 poslato: Jul 29, 2008, 03:11:19 pre podne »
A sta je suprotno od sponzoruse???? Devojka koja ili nema decka ili ona sponzorise decka!!!

mumba

  • Gost
Odg: Š ta danas značbiti sponzoruša?
« Odgovor #62 poslato: Jul 29, 2008, 06:31:19 pre podne »
ovu temu već negde imate!a mislim i da je sve rečeno o njima!

Sofija Obradovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta danas značbiti sponzoruša?
« Odgovor #63 poslato: Jul 30, 2008, 12:10:34 pre podne »
Cak i da postoje sponzoruse,one nikada nece priznati da su to,a,ni taj \\\"sponzor\\\" to nece odmah primetiti...Primetice ljudi okolo,ali on ne...Takodje,ima i onih tipova koji su svesni toga i to rade namerno...Znam primer jednog momka koji je tati rekao \\\"tata,kupi mi dobra kola,ni jedna devojka me ne primecuje\\\" i sta se desilo?Decko se pojavljuje u cool kolicima i odmah je nasao devojku...Mozda je to slucajnost,ali...:S


E,sad...Becej je malo mesto i ima svega par dobrih tipova,neki od njih imaju dobra kola.Ja sada ne treba da budem sa nekim od njih samo zato sto on ima kola?E,bas me briga...

Jedan moj poznanik,da ne kazem drug,posto nismo bas extra,je jednom kada se pokrenula tema sponzorusa otvorio novcanik i pokazao brdo evra u njemu i rekao \\\"sta njoj ovo vredi kad joj ih necu dati?\\\" i bio je u pravu..

Ne bih da pricam o ribama iz Novog Sada,Beograda,jer su one druga prica,ali po mom misljenju u Beceju nema pravih sponzorusa...

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta danas značbiti sponzoruša?
« Odgovor #64 poslato: Jul 30, 2008, 01:32:35 pre podne »
Love2love napisao/la:
Citat

E,sad...Becej je malo mesto i ima svega par dobrih tipova

hvala na prosvetljenju,ja sam ostao bez komentara ,a mislim i da su svi pripadnici muskog roda zajedno samnom......

Stevica Naglavacki

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 90
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta danas značbiti sponzoruša?
« Odgovor #65 poslato: Jul 30, 2008, 01:46:46 pre podne »
Mozda nije tako mislila...Mozda je htela da kaze da ima samo par dobrih a svi ostali su odlicni:)

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta danas značbiti sponzoruša?
« Odgovor #66 poslato: Jul 30, 2008, 01:51:07 pre podne »
Boki,mislim da ovde ne treba da bude uvrede,bar ne od tvoje strane.
...Po njenim godinama mi se cini da joj tvoje godiste nije zanimljivo i pod tih par ,,dobrih,, tipova mislila na momke blizu njenih godina....

...Mislim da se ne moze za svaku devojku,ciji momak vozi dobra kola,reci da je sponzorusa.Mi nikada ne znamo da li ona moze njega da kupi zajedno sa njegovim autom...Nije lepo biti sa nekim samo iz koristi,ali ne moze se ni izbegavati svaki momak koji ima sta da pruzi,jer ce doticna biti proglasena sponzorusom....

Sofija Obradovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta danas značbiti sponzoruša?
« Odgovor #67 poslato: Jul 30, 2008, 01:55:51 pre podne »
Mislila sam da se meni par tipova svidja,a ne da postoji par tipova uopste...
Uostalom,onaj koji je meni najbitniji ima dobra kola i ako ce me zbog njega zvati sponzorusom,nek me zovu...
Ljudi,bez uvrede,svaka krpa nadje zakrpu,pa tako i svako nadje svoju srodnu dusu..Boki,ne brini i ti sigurno nekome spadas u tih par dobrih...;)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta danas značbiti sponzoruša?
« Odgovor #68 poslato: Jul 30, 2008, 01:59:02 pre podne »
dobro,priznajem da sam i ja mozda bio malo vise na kraj srca,ali mi je stvarno zasmetalo kada sam to procitao,ali sada vidim da to moze da bude i u malo drugacijem kontekstu....i da niko nije mislio nista lose....bilo pa proslo idemo dalje....:)