Autor Tema: Čega ste se igrali kad ste bili deca?  (Pročitano 5408 puta)

Bilja Maric

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 99
    • Pogledaj profil
Odg: Čega ste se igrali kad ste bili deca?
« Odgovor #15 poslato: April 09, 2008, 05:52:26 pre podne »
Kiza napisao/la:
Citat
Demona:)

 :ljutazena:

TiDža84

  • Gost
Odg: Čega ste se igrali kad ste bili deca?
« Odgovor #16 poslato: April 09, 2008, 07:50:03 posle podne »
Kad se samo setim...:silly: Izmedju dve vatre,lastisa,skolice,klikera,care pacare,demona,zmurke,igrala sam se sa barbikama,crtala...seticu se jos neceg pa cu dopisati...

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Čega ste se igrali kad ste bili deca?
« Odgovor #17 poslato: April 09, 2008, 09:45:17 posle podne »
Ja sam odrastao u Potiskoj ulici, na 150 metara od sistaka i igrao se u pesku, blatu i vodi t.j. u zavisnosti od vremenskih uslova . A secam se i drustva koje je bilo tamo u ulici, divota i starijih i mladjih a i TiDzina mama imedju ostalih , pa Tidzin ujak, a ostale slabije poznajete. Ulica je bila neasfaltirana pa je i saobracaj bio slab, a i bas i nije bilo mnogo auta na isteku 60-ih i pocetku 70-ih. Ali to je bio pravi igranjac.

G S

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Odg: Čega ste se igrali kad ste bili deca?
« Odgovor #18 poslato: April 10, 2008, 04:54:08 pre podne »
Sa drugarima iz ulice sam se najcesce igrao fudbal ispred kuce komsije :angry: koji je naravno jedva cekao da nam zapleni,ili probusi loptu. Sta smo mogli kada je tu bilo najbolje za fudbal.
Cesto smo igrali i klikera, i to zapravo.
Ledene pticice, zmurke, vije su igre koje smo non stop igrali.
Nekada smo zvonili na kucama u susednim ulicama i bezali. Sta reci, podizali bi sebi adrenalin. Nikada nas nisu uhvatili.:)
Sve u svemu lepo i bezbrizno detinjstvo do proklete 91. Kada sada razmisljam o tome preko noci se sve prekinulo i moj drug Viktor je otisao da zivi u Madjarsku, Dalibor sa svojim sestrama se preselio, Lacika je otisao da se skoluje u Madjarsku, a Ismet i ja smo ostali i cekali raspust da se okupi drustvo, ali nije. Malo je van topika. Izvinite.

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Čega ste se igrali kad ste bili deca?
« Odgovor #19 poslato: April 11, 2008, 05:08:38 pre podne »
Mame i tate,vidim i drugi su se tako igrali.