Autor Tema: Ispovedaonica  (Pročitano 9950 puta)

mumba

  • Gost
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #30 poslato: Jun 30, 2008, 02:24:57 pre podne »
u tapaciranoj sobi sve može da se reši!

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #31 poslato: Jun 30, 2008, 02:37:27 pre podne »
Mislim da sam sve resila...ali sama sa sobom...:) tapaciranu sobu cu preskociti...;)


Bar sam na vreme shvatila da je vazno prvo objasniti neke stvari sebi i da onda mozda nema potrebe objasnjavati drugima...

mumba

  • Gost
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #32 poslato: Jun 30, 2008, 02:52:24 pre podne »
eto vidiš! ma biće sve dobro samo treba malo da prenoći!

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #33 poslato: Jun 30, 2008, 03:47:52 pre podne »
2bornot2b napisao/la:
Citat
Posvadjala sam se najboljom drugaricom.Jako..Zbog osoba koje mi ne predstavljju nista u zivotu.Nisam imala losu nameru,ali njoj je izgledalo drugacije...Ne mogu sebi da objasnim sta sam uradila,a njoj da nisam htela losu stvar da ucinim...Sada mi dodje da puknem,jer ne znam sta da radim...Sve me pritiska jer nema gde da izadje...:( :( :(


Drugovi se razumeju medjusobno!Ta devojka,ako ti je zaista bila dobra drugarica,morala je da razume tvoje reci bas onako kako si joj to i saopstila!
Ti si veoma osetljiva osoba!Moras da shvatis da nisu svi ljudi kao ti,da ne razmisljaju kao ti,i da su stobom samo da bi imali neko licno zadovoljstvo sto za\\\"prijatelja\\\" imaju osobu kao sto si ti!
Glavu gore!Bice jos mnogo ovakvih situacija,jer nas ,nazalost,okruzuju svakakvi ljudi!

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #34 poslato: Jun 30, 2008, 04:55:46 pre podne »
Znam Ninice,upravu si...

...Vec sam negde napisala da smatram da u svemu ima necega dobrog...a bas ako ga ne bude bilo,sto Cross kaze,uvek je tu tapacirana soba:laugh:

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #35 poslato: Jun 30, 2008, 04:56:54 pre podne »
Drago mi je sto je prosla kriza!

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #36 poslato: Jul 04, 2008, 01:32:35 pre podne »
Da mogu da eksplodiram...davno bih se raspala na komadice...

    Vracam se danas sa posla a klinci me vec cekaju na kapiji.Uplakanih ,i vec oteklih  od suza, ociju.Mama nema nam Lakija,to je sve sto sam uspela da razumem kroz njihove jecaje.
Laki,moje kuce!
Pomislila sam da je to jos jedna njegova igra.Koliko puta se sakrije negde i nece da se odazove deci,ali kad ga je pozovem,zavrti malenim repicem i stvori se niotkuda.Zvala sam ga jedanput,drugi put,bezbroj puta....moj Laki se nije odazivao....
Krenuli smo u potragu.Svi clanovi moje porodice,komsije....svi su ga zvali,svi su ga trazili,ali ne....njega nema....

Kako mi je tesko!Da li mozete da osetite bol...da li mozete da osetite suze....
Nema ga,to je sve sto znam.A bio je tako sladak!Jos me bole ranice po nogama koje mi je on zadao,igrajuci se...Samo to mi je ostalo od njega!Ne,ne mogu vise da pisem....cini mi se da cu se ugusiti od placa...

Ko moze tako nesto da uradi?Kakav je to covek koji ce uzeti kuce?TUDJE KUCE?Znam da Laki nije otisao sam.Jer i da je to uradio,bio bi tu negde,u blizini,....ali njega nema.... :plache: :plache: :plache: :plache: :plache: :plache: :plache:

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #37 poslato: Jul 04, 2008, 02:34:17 pre podne »
postavi njegovu sliku,ili ako nemas sliku reci koja rasa je u pitanju. mozda mozemo da pomognemo da se Laki pronadje.

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #38 poslato: Jul 04, 2008, 02:43:35 pre podne »
On je mali mesanac,lici na stene sar-planinca!Slike imate u galeriji posto sam ga uzela na \\\'Taurinoj\\\" akciji udomljavanja!Njega je neko uzeo,sigurna sam u to,jer da nije tako,nasla bih ga...on ima tek osam nedelja,ne moze daleko da ode!A i nikada ne bi otisao od nas,sigurna sam....

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #39 poslato: Jul 05, 2008, 10:15:06 posle podne »
U četvrtak oko pola osam sedim po običaju u Largosu i čekam drugara da popijemo kafu. Pogledam prema buticima pored terase gde prodaju plastikariju, jedan mlad bračni par je stajao strpljivo ispred i čekao da neko obrati pažnju na njih. Videlo se po garderobi da su siromašniji ali su jedva čekali da se prodavačica vrati unutra pa da udju za njom. Posle par minuta su izašli napolje sa plastičnim bazenčićem pod rukama koji su spakovali pažljivo na bicikl. Sve do sada deluje obično, ali tada sam uhvatio njihove  poglede i radost u očima. Pogledali su u kutiju sa bazenom pa su se poljubili puni sreće zbog te male stvarčice koja i nije tako skupa. Kada su otišli ja sam dugo razmišljao kako i kada smo prestali da se radujemo malim stvarima, i gde smo izgubili sjaj u očima koji sam video kod njih.

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #40 poslato: Jul 13, 2008, 06:44:35 pre podne »
godinu dana je proslo od kako ne pricam sa tetkom i tecom:(  nije fer sa moje,a kada pogledam...ni sa njihove strane. moracu ja da iniciram pomirenje. nisam ja takav-da cutim!

Olivera Dabic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 430
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #41 poslato: Avgust 10, 2008, 09:10:57 posle podne »
Jako mi nedostaje moja porodica, moji prijatelji, moj pas... Moj Becej,  moja ulica...
I boli me to sto ne mogu biti tamo kada mi je tesko, kada se zazelim svega toga...

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #42 poslato: Avgust 10, 2008, 09:15:03 posle podne »
Vracaj se

Olivera Dabic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 430
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #43 poslato: Avgust 10, 2008, 09:19:11 posle podne »
:) xexe, nasmejao si me... TnX!
Pa ne mogu... Ne zivim vise u Srbiji :(

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Ispovedaonica
« Odgovor #44 poslato: Avgust 22, 2008, 08:28:49 posle podne »
e vec je pola dva a ja jos nisam spremila rucak!Pa kakva sam ja to zena????????Tako mi je nekad potrebno da pobegnem od svakodnevnice!Valjda ce me neko razumeti?!Sada idem nesto da zbrckam.