Autor Tema: Tabloidi i časopisi  (Pročitano 5594 puta)

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Tabloidi i časopisi
« poslato: April 09, 2008, 09:40:05 posle podne »
Tabloidi i časopisi

Najviše volim .....politiku (sve sami lopovi, švaleri, narkomani), a tek kad začine pevačicama sa erker silikon ustima, sponzorušama, fudbalerima. A vanzemaljci, hiromantopraktičari......
Posebna rubrika recepti sa fotografijama : kolači izgledaju kao golubije kake na ogromnom četvrtastom tanjiru, ukrašeni čokoladnim ždricom taman za grafički bijenale.
Može i dijeta „20 sati - 20 kg“., životni san četvrtog jahača apokalipse (GLAD).
lepo mi piše u horoskopu da danas ne perem kosu,  da kupim nove cipele, ne dajem migavac dok vozim!  Provereno!  I sve to za skoro DŽ!

Ja najviše volim i obožavam Politikin Zabavnik, `nako baš!

Tvoj omiljeni ... ?

mumba

  • Gost
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #1 poslato: April 09, 2008, 10:31:39 posle podne »
pa imam ih više ali to nisu časopisi nego fanzine - i nvidia,nocturne,butcherian vibe,vampir,explosive r.i.p itd!

a od ostalih stvari svet kompjutera,pc press , hi files , nin,ekonomist tid...

od dnevnih listova politika,novosti,blic itd...

G S

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #2 poslato: April 10, 2008, 04:09:32 pre podne »
Najčešće čitam Blic i Dnevnik. Za nedeljne i mesečne časopise stvarno nemam vremena.
Tabloide ne čitam. Kurir,Svet i ostali su čisto smeće puno neistina.

TiDža84

  • Gost
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #3 poslato: April 10, 2008, 05:51:18 pre podne »
Od dnevnih novina citam Danas,kad ugrabim od tate,a od nedeljnika citam Vreme i Nin...ponekad i Cosmopolitan..

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #4 poslato: April 10, 2008, 06:27:51 pre podne »
novosadski DNEVNIK od dnevnih

mesecnih> National Geography (ranije engleske i hrvatske verzije, od srpske prvi broj), PC World MIKRO, Svet kompjutera, DigitALL...

Dusan Colic

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #5 poslato: April 10, 2008, 09:25:31 posle podne »
dnevne retko...politika i blic a od nedeljnih Autobild.

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #6 poslato: April 11, 2008, 06:07:00 pre podne »
Informišem se na internetu.

Svetomir Novakovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 43
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #7 poslato: Maj 18, 2008, 04:37:16 posle podne »
Danas i Politika

Emilija Milosevic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #8 poslato: Avgust 29, 2008, 06:12:25 pre podne »
Politikin Zabavnik i Huper, omakne se ponekad Jolie.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 08, 2008, 06:13:03 posle podne »
Politikin zabavnik... dugi niz godina... ponekad se omakne neki o uređenju kuće i cveću...i još po neki koji mi privuče pažnju... događanja i vesti čitam na net-u...uglavnom kupujem knjige... iako me moj 30 i kusur godina stariji prijatelj upozorava da su knjige danas, štampane na papiru koji će se vremenom raspasti!

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 16, 2008, 06:11:29 pre podne »
retko kupujem casopise,a na tabloide nemam bacenu paru. sve sto me interesuje procitam na wap-u ili web-u. jedino sto kupujem od novina je sportski zurnal,i to nedeljom i ponedeljkom,ponekad petkom. pazario sam desetak knjiga od Mladinske knjige sve u cilju da ce me izvuku u nagradnoj igri,ali posto me nisu izvukli pazarim samo one knjige koje me interesuju. od Mladinske dobijam zanimljiv Reader\\\'s Digest mini casopis koji prelistam za jedno popodne i to mi bude dosta za ceo mesec.

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #11 poslato: Decembar 20, 2008, 06:10:26 posle podne »
Informišem se na internetu,a tamo sam nasao i da medju nama ima izgleda ima i ovoga...

Ratni zločini

Objavljeno: Pet, 19. 12. 2008. 14:42

MESEC DANA PRITVORA ZA MALIĆA


Veće za ratne zločine Okružnog suda u Beogradu odredilo je pritvor do mesec dana Nenadu Maliću iz Bečeja, osumnjičenom za ratni zločin u BiH 1992. godine, saopštio je u petak sud.
Beta
Zahtevom za sprovođenje istrage Tužilaštva za ratne zločine Malić (47) se tereti za ratni zločin protiv civilnog stanovništva.

Sumnjiči se da je, kao pripadnik šeste krajiške brigade Vojske Republike Srpske, 21. decembra 1992. godine, u ugostiteljskom objektu Fontana u Starom Majdanu (BiH), ubio dva civila, a trećeg, koji je uspeo da pobegne, ranio.

Njemu je određen pritvor jer mu se na teret stavlja krivično delo za koje je propisana kazna zatvora duža od deset godina i zbog toga što je delo izvršeno pod posebno teškim okolnostima.

Tužilaštvo je ranije saopštilo da je Malić osumnjičen da je uz pretnju oružjem iz lokala izveo H. G. koga je ubo nožem u desnu stranu vrata a potom mu iz pištolja kalibra 7,62 milimetara ispalio hitac u grudni koš.

Malić je iz istog pištolja ispalio metak u glavu R. V. pogodivši ga u desnu slepoočnicu i u mozak. Udarcima po glavi i telu pokušao je da ubije i Dž. H, koji je,međutim, uspeo da pobegne.

Nenad Malić je zbog tog događaja optužen u odsustvu pred Kantonalnim sudom u Bihaću 2002. godine i tereti se takođe za krivično delo ratni zločin protiv civilnog stanovništva.

objavljeno:   http://www.e-novine.com/sr/srbija/clanak.php?id=20322

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #12 poslato: Decembar 22, 2008, 05:28:14 pre podne »
bem ti život, ko sve nije došao u Bečej, ovo  Bečeju nije bilo potrebno...:( :( :(

 Inače informišem se sa Interneta, i sa portala \\\" Vajdasag Ma\\\", gde mogu da pročitam - pregledam  20 novina. Danas, Dnevnik, Blic, Glas Javnost ..itd.:)

boris petkovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #13 poslato: Februar 05, 2009, 04:30:06 posle podne »

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Tabloidi i časopisi
« Odgovor #14 poslato: Mart 24, 2009, 03:25:23 posle podne »
posetite

www.e24.24sata.rs

zanimljivo! :)