Autor Tema: Shoping  (Pročitano 4051 puta)

TiDža84

  • Gost
Shoping
« poslato: April 11, 2008, 08:28:15 posle podne »
Cinjenica je da zivimo u potrosackom svetu.Rec shoping smo prisvojili sa zapada,jer nam nekako zvuci bolje od domace reci kupovina.Mnogi koriste shoping da izlece svoju \\\"depresiju\\\",mnogima sluzi kao dobar provod, a neki dobijaju ospice pri pomenu reci shoping.Da li se mozda pronalazite?

Da li spadate u onu kategoriju ljudi koju kupuju tacno sta im treba ili upadnete u vrtlog nekontrolisanih reakcija,da potpuno obnevidite u radnji i kupujete sve sto vam treba i sto vam ne treba?Sta najvise volite da kupujete?

Da li kupujete kvalitetno ili ono manje kvalitetno a jeftino?

Alexandra D.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 583
    • Pogledaj profil
Odg: Shoping
« Odgovor #1 poslato: April 11, 2008, 08:35:28 posle podne »
Kupujem tacno ono sto mi treba,mada sam cesto slaba na one dzidzabidze za kucu,ono sto posle samo skuplja prasinu.
A trazim srednje resenje,kvalitet po pristupacnim cenama.

mumba

  • Gost
Odg: Shoping
« Odgovor #2 poslato: April 11, 2008, 08:59:30 posle podne »
kupujem samo kad mi nešto i ono što mi treba a da imam para za to.kupujem samo kvalitet.ne kupujem često.kupujem najviše tehnikalije i razne gadget-e i ponekad odeću obuću!

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Shoping
« Odgovor #3 poslato: April 11, 2008, 09:32:15 posle podne »
Kada krenem u shoping tacno znam po sta sam posla..:P Uvek kupujem ono sto mi treba,a ne \\\"daj sta da\\\" samo da se kupi nesto.Gledam kvalitet pa i cenu..e kada se lepo,povoljni i korisno spoje onda je to uspesno obavljen zadatak.;) Vise volim da kupim par stvari a da znam da cu ih iskoristiti kako treba,nego da kupim brdo budalastina koje mi ni za sta nece sluziti..To mi se ranije desavalo,vrlo cesto...ali na greskama se uci..:laugh:

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Shoping
« Odgovor #4 poslato: April 11, 2008, 11:35:24 posle podne »
Nazalost, ja ne mogu da kazem da kupujem samo ono sto mi treba... :blush:  Krenem po jedno, a nadjem nesto sasvim deseto bez cega naravno \\\"ne bih mogla\\\" i sebe ubedim da je to pravi izbor... Imam taj zenski poriv za shopingom, i nikad se ne bih odrekla uzivanja koje izaziva taj \\\"hobi\\\"... Zaboravila sam da ga navedem kao jedan od efikasnih antidepresiva u onoj temi! :laugh: