Autor Tema: Gde ste sve putovali?  (Pročitano 3609 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Gde ste sve putovali?
« poslato: Oktobar 08, 2007, 10:17:08 pre podne »
U kojim stranim zemljama ste bili??? Kako vam je bilo tamo???

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 08, 2007, 10:23:50 pre podne »
Davno bese...
Madjarska, Austrija, Nemacka, Francuska, Holandija, Ceska, prodjoh i kroz Belgiju... Bosnu i Hrvatsku necu ni da racunam...
:)
U Amsterdamu i na Ajfelovoj kuli je bio feeling.. Isao sam sa nekom plesnom grupicom...
Sa kule fudbalski teren izgleda kao kutija sibica, a avioni u daljini lete ispod tebe... Trip skroz!
Jedan lokalni fotograf mi je zeznuo film! Al\\\' sam popi**eo!
Juu.. Nije Sretenovic...:)
Budimpesta mi je najlepsa!

Vojislav Prkosovacki

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 493
    • Pogledaj profil
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 08, 2007, 04:25:10 posle podne »
Putovanja....

Madjarska, Rumunija, Bugarska, Albanija, Makedonija, Hrvatska, Bosna, Ukrajina. Obidjoh ceo komsiluk.
Želja mi je da odem u Belize, Èile, Urugvaj i Paragvaj.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 08, 2007, 09:03:23 posle podne »
Madjarska,Hrvatska,Slovenija,Italija,Austrija,Ceska,Slovacka(jelte,ove dve su tada dodude bila jedna drzava),Nemacka...

U skorije vreme imam nameru i Spaniju,Portugal,Francusku i jako bih vol`o Maltu...B) B) B)

mumba

  • Gost
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 09, 2007, 02:24:52 pre podne »
celu bivšu sfrj,maðarska,austrija,italija,bugarska,rumunija,češka,slovačka,poljska,rusija,ukrajina ,nemačka.

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 09, 2007, 03:23:19 pre podne »
Auuuu, blago vama \\"matorima\\" proputovali ste celu evropu!!!
Ja bio u hrvatskoj, crnoj gori i nidje vise:( :( :( :(

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 09, 2007, 03:36:07 pre podne »
Pa kad si rodjen leta gospodnjeg 2002. nije ni cudo sto nisi putovao puno... :P  :woohoo:

Salim se. Bice prilike, sta oces nisam ni ja bas tako mator, iako sam stariji 2 godine od Sacike... ;)

mumba

  • Gost
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 09, 2007, 03:55:43 pre podne »
ti lalo baš ne možeš bez šacija? ali super kad mi daješ da sam 83 godište druže moj \\\' ed da treba mi jedan šteker jer imaš da mi prodaš?

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 10, 2007, 07:00:37 pre podne »
hmm, ovako - italija, hrvatska, slovenija, BiH, CG, Srbija, Madjarska, Slovacka i Spanija
u Belgiji sam imao presedanje :D

TiDža84

  • Gost
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 10, 2007, 08:43:22 pre podne »
...meni je isto jedan lokalni fotograf sj.. film i to bas srt...veneciju i veronu,muzej salvadora dalija..ali sta sad...ici cu ponovo,ovaj put sa digitalnim...
HRVATSKA,GRCKA,ITALIJA,SPANIJA,FRANCUSKA,....Barsa i Monte Karlo....BRUTALNO..preporucujem svima koji su u mogucnosti da odu na to putovanje..da vide sta je EVROPA,kultura istorija,narod,OSTACETE BEZ TEKSTA:woohoo:

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 14, 2007, 05:48:39 posle podne »
Celu bivsu SFRJ, Madjarska(nx), Ceska(3x), Slovacka(4x), Poljska(1x), Rusija(2x), Belorusija(1x), Ukrajina(6 meseci), Moldavija(1x), Litvanija(1x), Svedska(1x), Danska(1x), Holandija(1x), Belgija(2x), Francuska(4x), Nemacka(10x), Austrija(bar 10x), Svajcarska(2x),Spanija(1x kontinettnali deo, 2x ostva), Portugalija(1x), Italija(6x), Rumunija(1x), Bugarska(2x), Grcka(Ceo kontinentalni deo i 5 ostrva), Turska (2x) , Malta (1x i previse), Kipar(2x)  u Evropi. Egipat(2x), Tunis(1x) i Kenija(1x) u Africi. Emirati(1x), Sirija(1x i previse) i Izrael(1x) u Aziji.

Sto se tice preporuka zavisi ko sta voli.
*Meni je licno bilo odlicno u Egiptu,Keniji, bivsim SSSR republikama, OKTOBER FEST i Vinen festvale u Stutgartu i to bih preporucio svim muskarcima.
*Sa porodicom bilo je odlicno na svim letovalistima u Grckoj, Spaniji, Siciliji i Taormini u Italiji i Turskoj. Na Malti je shitina najveca, a na Kipru je nekako plasticno.
*Sa muskim drustvom je bilo najbolje u Svedskoj, Nemackoj, Austriji i Nemackoj.
*Sa zenskim drustvom Italija, Francuska i Spanija.

Toliko.

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 14, 2007, 07:11:38 posle podne »
tata Boris wrote:
Citat
Celu bivsu SFRJ, Madjarska(nx), Ceska(3x), Slovacka(4x), Poljska(1x), Rusija(2x), Belorusija(1x), Ukrajina(6 meseci), Moldavija(1x), Litvanija(1x), Svedska(1x), Danska(1x), Holandija(1x), Belgija(2x), Francuska(4x), Nemacka(10x), Austrija(bar 10x), Svajcarska(2x),Spanija(1x kontinettnali deo, 2x ostva), Portugalija(1x), Italija(6x), Rumunija(1x), Bugarska(2x), Grcka(Ceo kontinentalni deo i 5 ostrva), Turska (2x) , Malta (1x i previse), Kipar(2x)  u Evropi. Egipat(2x), Tunis(1x) i Kenija(1x) u Africi. Emirati(1x), Sirija(1x i previse) i Izrael(1x) u Aziji.

Sto se tice preporuka zavisi ko sta voli.
*Meni je licno bilo odlicno u Egiptu,Keniji, bivsim SSSR republikama, OKTOBER FEST i Vinen festvale u Stutgartu i to bih preporucio svim muskarcima.
*Sa porodicom bilo je odlicno na svim letovalistima u Grckoj, Spaniji, Siciliji i Taormini u Italiji i Turskoj. Na Malti je shitina najveca, a na Kipru je nekako plasticno.
*Sa muskim drustvom je bilo najbolje u Svedskoj, Nemackoj, Austriji i Nemackoj.
*Sa zenskim drustvom Italija, Francuska i Spanija.

Toliko.



Preterano... Ekstra!
\\\'Ocu i ja na drugi kontinent! U drugu vremensku zonu...
Neka... Jednog dana...:dry:

mumba

  • Gost
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 14, 2007, 09:45:20 posle podne »
idi u bugarsku ili rumuniju i tamo ti je druga vremenska zona a jeftino je!

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 14, 2007, 10:05:41 posle podne »
Virus wrote:
Citat
\\\'Ocu i na drugi kontinent!

:P

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Re:Gde ste sve putovali?
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 15, 2007, 04:59:32 pre podne »
tata Boris wrote:
Citat
Celu bivsu SFRJ, Madjarska(nx), Ceska(3x), Slovacka(4x), Poljska(1x), Rusija(2x), Belorusija(1x), Ukrajina(6 meseci), Moldavija(1x), Litvanija(1x), Svedska(1x), Danska(1x), Holandija(1x), Belgija(2x), Francuska(4x), Nemacka(10x), Austrija(bar 10x), Svajcarska(2x),Spanija(1x kontinettnali deo, 2x ostva), Portugalija(1x), Italija(6x), Rumunija(1x), Bugarska(2x), Grcka(Ceo kontinentalni deo i 5 ostrva), Turska (2x) , Malta (1x i previse), Kipar(2x)  u Evropi. Egipat(2x), Tunis(1x) i Kenija(1x) u Africi. Emirati(1x), Sirija(1x i previse) i Izrael(1x) u Aziji.

Sto se tice preporuka zavisi ko sta voli.
*Meni je licno bilo odlicno u Egiptu,Keniji, bivsim SSSR republikama, OKTOBER FEST i Vinen festvale u Stutgartu i to bih preporucio svim muskarcima.
*Sa porodicom bilo je odlicno na svim letovalistima u Grckoj, Spaniji, Siciliji i Taormini u Italiji i Turskoj. Na Malti je shitina najveca, a na Kipru je nekako plasticno.
*Sa muskim drustvom je bilo najbolje u Svedskoj, Nemackoj, Austriji i Nemackoj.
*Sa zenskim drustvom Italija, Francuska i Spanija.

Toliko.



Braso, bole da si napisao gde  NISI bio i koliko puta!!!
Shala OCU i ja