Autor Tema: Cigare?  (Pročitano 12920 puta)

Sinisa Peric

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re:Cigare?
« Odgovor #45 poslato: Januar 03, 2008, 12:46:08 pre podne »
10.12.2007. bilo tri pune godine kako sam prestao da konzumiram otrov. Jako sam zadovoljan i sretan sto sam posto ne pusac! Nikada vise, nikada!!!!

Ivana Mrkšiæ

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re:Cigare?
« Odgovor #46 poslato: Januar 04, 2008, 03:18:13 posle podne »
I ja sam ostavila cigarete pre tri meseca i to iz inata! Meni su rekli da ne moguda ostavim?

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Re:Cigare?
« Odgovor #47 poslato: Januar 05, 2008, 01:22:22 pre podne »
Duvanim samo kad se pije.

mumba

  • Gost
Re:Cigare?
« Odgovor #48 poslato: Januar 05, 2008, 05:05:47 pre podne »
ja pušim kao na takmičenju,u sobi mi možeš nožem seæi dim i lopatom ga izbacivati napolje1

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Re:Cigare?
« Odgovor #49 poslato: Januar 06, 2008, 12:57:42 pre podne »
Crossbringer wrote:
Citat
ja pušim kao na takmičenju,u sobi mi možeš nožem seæi dim i lopatom ga izbacivati napolje1

Tebe Mocni Svarog cuva od raka pluca...

TiDža84

  • Gost
Re:Cigare?
« Odgovor #50 poslato: Januar 18, 2008, 02:15:58 pre podne »
Zabrana pusenja na javnim mestima.Ministarstvo zdravlja najavljuje da ce ove godine pokrenuti inicijativu da se u svim zatvorenim prostorijama potpuno zabrani pusenje.Pusaci ce na javnim mestima biti potpuno izolovani,imace prostorije u kojima ce moci da puse,disu i udisu,a nepusaci ce svuda okolo udisati punim plucima,jer svuda oko nas je veoma cist vazduh sto je opste poznato...:laugh: :S

mumba

  • Gost
Re:Cigare?
« Odgovor #51 poslato: Januar 18, 2008, 04:22:37 pre podne »
to je nepravedno neka nepušaki imaju box-ove jer ih je mnogo manje od nas pušača!ili pak neka se podeli da jedna plovina nekog prostora bude pušačka a druga nepušačka zona!pa pogedajte ljudi u gradu æe izbiti pobuna jer pušača ima 98 odsto naspram 2 posto pušača!nije lepo sa njihove strane!jer niko nepušaču ne govori da stoji pored mene jel1možda sam oštar ali štitim naše pušačke interese i pre svege prava!mada garant i na ovom forumu ima 80 posto pušača ako ne i više nego su ljudi ovde jako fini ili se boje roditelja i sličnog pa se izjašnjavaju ovde kao nepušači!jbg mrzite me ali takav sam!iskren!

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Re:Cigare?
« Odgovor #52 poslato: Januar 18, 2008, 06:46:20 pre podne »
iako sam pushach, pozdravio bih takvu odluku... i sam sam u svojoj kancelariji (istina, na kratko) uspeo da uvedem zabranu pusenja

svako ima pravo na zdravu zivotnu okolinu, a mi pusaci ako hocemo da se trujemo , nemamo pravo i da trujemo druge

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Re:Cigare?
« Odgovor #53 poslato: Januar 18, 2008, 08:32:47 pre podne »
igrutin wrote:
Citat
iako sam pushach, pozdravio bih takvu odluku... i sam sam u svojoj kancelariji (istina, na kratko) uspeo da uvedem zabranu pusenja

svako ima pravo na zdravu zivotnu okolinu, a mi pusaci ako hocemo da se trujemo , nemamo pravo i da trujemo druge


Evo kako relativno zdrav mozak razmislja. :D

(relativno u smislu za nase pojmove - znas ti Igrutine sta ja hocu da kazem)

mumba

  • Gost
Odg: Re:Cigare?
« Odgovor #54 poslato: Januar 19, 2008, 01:39:09 pre podne »
dajte svakom slobodu da bira!kako smo krenuli ni u svojoj kući neću moći da pušim!mi od jevrope uvodimo samo najdrakonskije zaakone a standard afrikanski!dajte da radimo a ne da mislimo ko puši a ko ne puši!to nam je sad najmanje bitno1

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Cigare?
« Odgovor #55 poslato: Januar 19, 2008, 03:53:43 pre podne »
Ako ostavite cigare odnosno pusenje:
 \\\"Vec nakon 20 minuta,pritisak ce ti se vratiti u normalu.Za dva dana cula ukusa i mirisa postace precizniji,a lagano ce se smanjivati i rizik od srcanog napada.Bronhije ce ti sutradan biti prohodnije,i moci ces da ides uz stepenice a da ne padnes u komu.Godinu dana od prestanka pusenja,srce ce ti biti u mnogo boljem stanju.Sanse za infarkt i slicne nezgode smanjice se za 50%.Kroz 5 godina mozak ce se vratiti u stanje kao pre tvoje pusacke karijere.Opasnost od mozdanog udara polako ce nestati.Deset godina od rastanka sa nikotinskim stapicima neces se bojati od raka pluca.Sad samo pazi da te ne raspizdi auto van pesackog prelaza.\\\" -CKM-

TiDža84

  • Gost
Odg: Cigare?
« Odgovor #56 poslato: Januar 19, 2008, 03:56:33 pre podne »
RECI NE CIGARETAMA.....

mumba

  • Gost
Odg: Cigare?
« Odgovor #57 poslato: Januar 19, 2008, 04:43:01 pre podne »
i taman se očistiš - umreš! isti đavo pa pre ću umreti udarcem branika automobila!previše su cigarete satanizovane bolje da se kaže ne alkoholu! kobniji je!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Cigare?
« Odgovor #58 poslato: Januar 19, 2008, 10:02:30 posle podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
i taman se očistiš - umreš! isti đavo pa pre ću umreti udarcem branika automobila!previše su cigarete satanizovane bolje da se kaže ne alkoholu! kobniji je!

Nisi u pravu Stevo.Cigare su kobnije 100%.

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Cigare?
« Odgovor #59 poslato: Februar 29, 2008, 05:55:20 posle podne »
Ja sam drugog novembra prosle godine ostavio pusenje, a pusio sam oko dvadeset pet godina i trovao sam svoju decu. U zgradi imam komsiju koji ne pusi ali kada popije maltretira svoju zenu i decu. I alkohol i cigarete su stetni na svoj nacin ali nije svaki alkoholicar nasilan, ima onih koji se pod dejstvom alkohola pritaje i spavaju, ali zato svaki pusac truje sve u svojoj okolini. Sada kada ne pusim , osecam kada neki pusac udje u prostoriju i koliko to smrdi. Ne mogu da dozvolim da moja deca taj otrov i smrad vise nose u sebi i na sebi. Mada, kada  mi cera izadje u grad , opet je okruzena dimom u svakom objektu... ne znam kako se boriti. Ja sam poceo borbu mojim odustajanjem od pusenja a za ostale.. zamislite se. Sada je cool ali ce svima vama jednom doci i deca pa se trovanje nastavlja.