Autor Tema: stage  (Pročitano 10817 puta)

mumba

  • Gost
Odg: stage
« Odgovor #45 poslato: Septembar 20, 2009, 08:44:26 posle podne »
hm nekada davno u nama neprežaljenom kafe baru riff bio je jedan poster na kome je pisalo.
birajte društvo,družite se sa muzikom!
verujem da sam sve rekao!

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #46 poslato: Septembar 22, 2009, 02:33:17 pre podne »
Slabo izlazim u poslednje vreme, i kada odem to je uglavnom Zmaj. Prija mi tamosnja zajebancija i drustvo. Ali kao muskarac, treba mi cica i onda odem do Stage-a! :) :)

Xaxa, meni je ova koncepcija DOBRA!!! Nisu toliko tragicni ljudi kao u Baru, a cica sa strane (Ada, NS, Mol....) koliko hoces! Ali ne idem stalno, da se ne zasitim, mozda jednom u mesec i po dana odem do Stage-a i bude mi lepo! :)

A sto se tice koncepcije, sada ozbiljno, pa jbg, moraju da \\\"zive\\\" od necega. Malo ih je termalni zajebao... A jel se secas Robine (ja se secam) kada si na fejsu stavio da izgrade zenba u dvoristu i eto konkurencije termalcu?! :) Jebes mi sve, samo da ima jos desetak metara u sirinu ako ne bi to uradili... :) Posto nisu mogli, odlucili su se za pravi hard core...promenu muzicke koncepcije.

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #47 poslato: Septembar 22, 2009, 03:37:36 pre podne »
Heh,sećam se :laugh: A sećam se da je neko na ovom forumu rekao da će u Stage-u kad-tad početi sa narodnjacima.
I bio je u pravu. :dedica:

Sve u svemu,ja sam od takve koncepcije i pobegao iz NB-a u Bečej,kada je KSK počeo sa narodnjacima,tako da je od sada Stage jedna destinacija manje gde ćemo izlaziti,a nismo male pare tamo ostavljali.
Nas 3-4 kada izvrtimo nekoliko tura,još ulaznice (koje sada ne naplaćuju!) nije baš tako loše,zar ne?

Ipak,žao mi je stvarno,BILO je lepo mesto za izlazak,ali definitivno nisu imali rešenje za letnju šemu.

Kako bilo da bilo,ostaju još Penny i Debeli,možda Pozorišni ili možda iskrsne i nešto novo...B)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #48 poslato: Septembar 22, 2009, 03:41:49 pre podne »
Robbyn napisao/la:
Citat
Heh,sećam se :laugh: A sećam se da je neko na ovom forumu rekao da će u Stage-u kad-tad početi sa narodnjacima.
I bio je u pravu. :dedica:

:laugh:

ako ako

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #49 poslato: Septembar 22, 2009, 05:18:08 pre podne »
Narodnjaci sve vam je u saci...

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #50 poslato: Septembar 23, 2009, 04:15:20 pre podne »
A opet kazem, ne krivim ih. Velik lokal, puuuno radnika (da li postoji potreba za tolikim brojem?), odrzavanje je uvek perfektno priznacete i to zahteva kintu... I... Jebiga! :)

Meni ce od sada biti neka shema Debeli zbog drugara, cuge, prijatne atmosfere i stonog fudbala (tako mala investicija, a svi VOLU stoni fudbal :) ) i onda posle, ako mi se vaćari - odem do Stage-a! ;) Znaci, cisto poslovno idem tamo! :)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #51 poslato: Septembar 23, 2009, 04:43:16 pre podne »
maxfonpunkerska napisao/la:
Citat
A opet kazem, ne krivim ih. Velik lokal, puuuno radnika (da li postoji potreba za tolikim brojem?), odrzavanje je uvek perfektno priznacete i to zahteva kintu... I... Jebiga! :)



Da,da...A kada je bilo po nas 30 sa sve osobljem a ipak nisu hteli da odustanu od naplaćivanja ulaznica iako je bilo očito da ljudi NEĆE da plate 100 din da bi ušli u poluprazan lokal.
Š to sada ne naplate ulaznice?

Ali dobro,na kraju krajeva,pravo je vlasnika da upražnjava koncepciju koju voli (valjda pre svega) i za koju misli da će mu doneti zaradu.
A i vlasnička struktura se izmenila mislim što je verovatno uticalo na zaokret u koncepciji rada.

U svakom slučaju,hteo sam da kažem da se previše lako odustalo od nenarodnjačke koncepcije.
Kratkoročno možda daje finansijske efekte-dugoročno je osuđeno na propast.
Ide li još neko tamo u onu folkoteku u Sportskom?I radi li još to uopšte?
Ne ide niko...Tako će verovatno biti i ovde.Kada porazbijaju šta još ima da se razbije,dosadiće im,pa će se vratiti u \\\"matične\\\" lokale a Stage će zjapiti prazan.

„Drumovi će poželjet` Turaka, a Turaka niđe biti neće“ :njanja:

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #52 poslato: Septembar 23, 2009, 08:14:14 pre podne »
A tuce su postale redovan deo desavanja izlazaka u Stejdzu...
propast...

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #53 poslato: Septembar 23, 2009, 10:40:19 pre podne »
Nisam od aprila bio u Stageu u izlasku, u subotu cu ici da vidim kakva je situacija... :S

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: stage
« Odgovor #54 poslato: Septembar 23, 2009, 10:58:59 pre podne »
nisam bio skoro, a posle ovakvih komentara nemam ni nameru.
steta sto je tako prso...

sto se mene tice i dalje ostaju zmaj, pozorishnjak i peoplesove zurke kao jedine opcije...

ne znam kako je u flojdu, nisam dugo bio... a i kad sam bio, nikog zivog ne znam osim gazde i matorijih konobara.
vecini mogu otac biti, nadam se da nisam :D

Vladimir Bakic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 265
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #55 poslato: Septembar 23, 2009, 09:49:06 posle podne »
Ma Stage je bio sterilan i smrtno dosadan i sa starom koncepcijom.. Ali hajde bar je bio neka mainstream varijanta, koja je potrebna svakom gradu.. Ocigledno da ta koncepcija nije donosila dovoljno da se vrate krediti, tako da se krenulo linijom manjeg otpora.. Da li ce to upaliti,videcete.. Ja sigurno necu..

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #56 poslato: Septembar 23, 2009, 10:47:40 posle podne »
BAKANDZA napisao/la:
Citat
Da li ce to upaliti,videcete


Teško...B)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #57 poslato: Septembar 24, 2009, 01:14:43 pre podne »
Meni licno se Stage nije svidjao od pocetka...ceo lokal je sto je neko ovde nave bio sterilan i vestacki kao i gomila ljudi koja je tamo izlazila, a sad je na to dodat i elemenat narodnjaka...dajem 2 godine stageu i kljuc u bravu...

Sto se tice alternativa...ja se nadam da ce uskoro poceti Vesele Subote u Pozorisnom Klubu, pa ljudi izvolte tamo. Ja dok jos budem ovde znam da cu ici tamo.
Zmaj je extra mesto, i zao mi je sto cesce ne idem tamo...
Floyd...pa Dorde, nisi jedini koji se oseca kao moguci otac tamo...nelagodno se osecam kad sam medju najvisih 5 ljudi u lokalu i kad svi bulje u mene...(decica)
Penny, nisam duuuuuuuuuuuuuuugooooooooooo bio vikendom tamo do proslog petka sa drugaricom, i na nase iznenadjenje isli su neki club hitovi proslih vremena....
I na kraju Dragon. Steta sto nema cesce svirki tamo...(jedini lokal koji ima toceno u kriglama od 1l :) )

morao sam da obelezim sva \\\"tamo\\\" koja sam napisao...tek sam malopre skontao... XD

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #58 poslato: Septembar 24, 2009, 03:36:11 pre podne »
Meni je zao sto nema vise mesta koji su kao Pozorisni klub...
Stage necu da komentarisem, iako je on tema... :)

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: stage
« Odgovor #59 poslato: Septembar 27, 2009, 04:16:18 pre podne »
Vesela subota startuje uskoro, u Pozorisnom klubu :)
10.10.2009. u 10pm, pa izvolite :)

Trudicemo se da i dalje prezentujem kvalitet nase elektronske muzicke scene...o tome, na temi za subotare :)

@tema:
no comment