Autor Tema: \\\"Kao jedna kuća\\\"  (Pročitano 5633 puta)

mumba

  • Gost
Odg: \\\"Kao jedna kuća\\\"
« Odgovor #60 poslato: Maj 10, 2008, 01:28:41 pre podne »
hvala,hvala samo šta vredi kad mi 90 posto ljudi na moje vidovnjačke sposobnosti kažu da sam u pravu ali kad već zajutri! no videćemo!

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg:
« Odgovor #61 poslato: Maj 10, 2008, 05:56:55 pre podne »
Zaljubljeni Sekspir napisao/la:
Citat
Ko je u JP \\\"Komunalac\\\" diplomirani zaštitar?


A ko je rekao  da je angažovano stručno lice iz \\\"Komunalca\\\"? Pa nisu ljudi idioti. Mogu ti dati i ime te osobe, pa se izdivanite. Ali bojim se - odrukaćeš je \\\"magistrima\\\" i \\\"doktorima\\\" sa Instituta. Ličiš mi na doušnika, ovako po postovima.

Znači, Zaljubljeni, provrištali ovi sa Instituta? E, baš mi je krivo. Promakla im tezga? Eh džabe im titule i diplome, kad ih ovako lokalni ljudi izlevate.
Pa imaš još 44 opštine za šišanje u Vojvodini. Preporučiću ih.

A ti, Lepa Djidji, uživaj u toj slobodi izražavanja \\\"svog mišljenja\\\" i navijanja - i sam sam malo doprineo toj slobodi. Za razliku od onih kojima aplaudiraš!
Š to se tiče promena, veruj mi promenio sam se.Sada su mi još ogavniji i odvratniji poltroni, ulizice, koristoljupci i ljigavci! Vidiš - forum čini čuda i menja ljude. Na bolje.

ako ako

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Odg:
« Odgovor #62 poslato: Maj 10, 2008, 07:11:01 pre podne »
rez napisao/la:
Citat
Druga je: kako ti mozes mene da prozivas za strucnost ili nestrucnost? Pa valjda sam ja nekakav magistar nekih nauka. Sta sam trebao da budem -  Akademik? Da bi ti bio zadovoljan.


Jesi, magistar knjizevnosti, cestitam.
Jeste li najavili prskanje makar pcelarima?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: \\\"Kao jedna kuća\\\"
« Odgovor #63 poslato: Maj 10, 2008, 07:16:33 pre podne »
Književnost je suviše široko polje...Moja sfera interesovanja /i pisanja/ je sociologija, sociokultura, teorija kulture, imagologija, semiotika, simbologija / inače, kad već divanimo, ja sam magistrirao na temi: Snovi u kulturi Rensanse/ i taj rad predstavlja unikatno istraživanje u našoj domaćoj nauci.

Š to se pčelara tiče, moram da ti kažem da je to svet koji izuzetno poštujem. Ali ovaj podatak nemam - da li je prskanje najavljeno ili nije. Ako nije, a šteta je naneta, biću za to da Komunalc plati odštetu.

...u međuvremenu sam dobio informaciju da je cela akcija koordinirana sa Prededsnikom pčelarskog udruženja, da su pčelari na vreme obavešteni.

ako ako

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Odg: \\\"Kao jedna kuća\\\"
« Odgovor #64 poslato: Maj 10, 2008, 07:34:43 pre podne »
Cestitam i na unikatnom istrazivanju snova u kulturi renesanse, siguran sam da bi bio jako uspesan da nastavis sa time za cega si se skolovao i magistrirao.
Nisam bas upucen u renesansu niti u renesansnu knjizevnost, tako da sam cak i procitao tvoje istrazivanje ne bih bio kompetentan da sudim o kvalitetu, ali bih bio ponosan da ti kao moj sugradjanin postanes poznat po istrazivanjima u toj sferi.
Ostavi se tema za koje je potrebno puuuno vise od snova i savremenih i renesansnih, puno vise od dobre volje i lepih zelja, pre svega mislim na pivredu, i  ostavi da to rade oni koji su se skolovali za to imaju iskustva u tome a jednako sanjaju dobro Beceju.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: \\\"Kao jedna kuća\\\"
« Odgovor #65 poslato: Maj 10, 2008, 07:47:12 pre podne »
Pretpostavljam da bi to isto preporucio i Zoranu Djindjicu, doktoru filozofije. /doktorirao kod Jirgena Habermasa/.

ako ako

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Odg: \\\"Kao jedna kuća\\\"
« Odgovor #66 poslato: Maj 10, 2008, 04:28:51 posle podne »
:) Ma nisi mu ni blizu

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: \\\"Kao jedna kuća\\\"
« Odgovor #67 poslato: Maj 10, 2008, 09:02:01 posle podne »
Nisam to ni rekao. Samo sam pomenuo da je čovek bio profesor filozofije...