Autor Tema: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic  (Pročitano 4132 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« poslato: April 15, 2008, 11:51:12 posle podne »
Ovde diskusija o programu koalicije,ako je neko u mogućnosti da nam ustupi program...

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #1 poslato: April 16, 2008, 03:50:10 pre podne »
imam samo ovo
{youtube}fwy9AIxW4Fo{/youtube}

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #2 poslato: April 16, 2008, 06:58:03 pre podne »
Dorde, tebi sve čestitke na ovom filmu...
Ali, kako se potkrala \\\"frojdovska greška\\\" u marketingu ove koalicije...
Elem, SLOGA NIJE KADA SMO ZAJEDNO...NEGO KADA RADIMO ZAJEDNO!
U ovom prilogu se tačno vidi slabost ovog \\\"tima\\\": nisu tim nego skupina pojedinaca. Neki su dobri, vredni, jaki, neki su totalni dunsteri, ali nema tu vezivnog tkiva, nema tu sinergije i energije timskog rada, nema zajedničkog cilja, stremljenja, zajedničkog aktivizma...Iza njih stoje \\\"velike firme\\\" i šareni amblemi, ali ne stoji ono što je u ovom trenutku Bečeju potrebno: jaka ekipa! Jaki \\\"izvođači radova\\\"! Jer, velike strateške projekte smo završili...dok su neki od ovih spavali. Neki su i aktivno učestvovali i za njih je šteta što su u ovoj grupi.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #3 poslato: April 16, 2008, 02:36:58 posle podne »
Stvarno se stice utisak da je koalicija napravljena samo iz interesa pojedinaca.

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #4 poslato: April 16, 2008, 04:05:30 posle podne »
Koalicija je napravljena iz interesa gradjanski orijentisanih partija, a usled ukrupnjavanja nacionalnih opcija. Vrlo sam rad cuti i cinjenice o interesu pojedinaca.
Rez, zelim tvojoj Kuci uspeh, nadam se da cemo raditi zajedno, pa makar ne bili u slozi.

Alexandra D.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 583
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #5 poslato: April 16, 2008, 07:15:01 posle podne »
cveja napisao/la:
Citat
Koalicija je napravljena iz interesa gradjanski orijentisanih partija, a usled ukrupnjavanja nacionalnih opcija. Vrlo sam rad cuti i cinjenice o interesu pojedinaca.
 :tapsh:

G S

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #6 poslato: April 17, 2008, 12:52:46 pre podne »
Rez ako misliš da je Kao jedna kuća jaka ekipa grdno se varaš. Ono što ti imaš u svojoj, ovog puta privatnoj priči, je ispod cenzusa na ovim izborima.
Koalicija ZA EVROPSKU OPŠ TINU BEČEJ - BORIS TADIĆ u ovom trenutku predstavlja snagu koja se suprotstavlja nacionalnim opcijama. Suprotstavlja se radikalizaciji Bečeja. Suprotstavlja se nacionalno podeljenom Bečeju.
Jedina prava građanska opcija u ovom trenutku za Bečejce.

l dj

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 504
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #7 poslato: April 17, 2008, 01:14:00 pre podne »
Zaljubljeni Sekspir napisao/la:
Citat
Rez ako misliš da je Kao jedna kuća jaka ekipa grdno se varaš. Ono što ti imaš u svojoj, ovog puta privatnoj priči, je ispod cenzusa na ovim izborima.
Koalicija ZA EVROPSKU OPŠ TINU BEČEJ - BORIS TADIĆ u ovom trenutku predstavlja snagu koja se suprotstavlja nacionalnim opcijama. Suprotstavlja se radikalizaciji Bečeja. Suprotstavlja se nacionalno podeljenom Bečeju.
Jedina prava građanska opcija u ovom trenutku za Bečejce.


  :tapsh: :tapsh: :tapsh: i jedna karma naravno pozitivna od mene za Sekspira :P

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #8 poslato: April 17, 2008, 06:49:00 pre podne »
Zaljubljeni Š ekspiru, vreme je da se zaljubiš u nešto drugo.
A ne u fraze. Boris Tadić nema veze sa ovom ekipom, kao ni oni sa njim. Boris Tadić nije nosilac liste, već je nosilac teškog tereta u Bečeju. I to on vrlo dobro zna /otpisao čovek Bečej/.
Elem, pojedinačno, G17 Plus ne bi skupio potpise, na žalost ni Liga. Stranka G17 Plus u Bečeju ne postoji više, kraj.
Udružili su se da spreče najgore, po njih: da se ne nađu nigde!

DS brana radikalizaciji? Jeste, kao što je benzin brana širenju požara. Koja budala može da poveruje u tu tezu? Ja još nisam sreo nijednu osim onih baraba koje to proturaju da bi na toj tezi profitirali.


OK. Koliko sam shvatio iz tvog posta:  ova koalicija nije napravljena za NEŠ TO nego da spreči NEŠ TO. Jednom rečju, ona je NIŠ TA, sama po sebi. Ali postoji samo u odnosu na NEŠ TO. Š to je u osnovi NIŠ TA. Znači građani u strahu od NIŠ TA treba da glasaju za NIŠ TA. Al je izbor, svaka čast.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #9 poslato: April 17, 2008, 02:16:37 posle podne »
cveja napisao/la:
Citat
Koalicija je napravljena iz interesa gradjanski orijentisanih partija, a usled ukrupnjavanja nacionalnih opcija. Vrlo sam rad cuti i cinjenice o interesu pojedinaca.
Rez, zelim tvojoj Kuci uspeh, nadam se da cemo raditi zajedno, pa makar ne bili u slozi.


Recimo Cvejo da kad se formira nova vlada, nadam se da ce biti Evropska, sto podrazumeva da ce DS imati veliki uticaj i onda mi Tadic stavi na mesto premijera Dinkica koji sa svojom strankom neznam da li bi presao cenzus. I stalno se taj G17 provlaci na ivici cenzusa a zauzima znacajna mesta u Vladi.
Samo da se razumemo, sasvim drugaciji stav imam prema lokalu i kao sto sam ranije pricao na lokalu sam spreman da glasam za osobu koja predstavlja odredjenu stranku pa makar to bio SPS.

G S

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #10 poslato: April 17, 2008, 09:18:42 posle podne »
Svako ima pravo da misli i piše šta hoće o bilo čemu. Može i da obećava mnogo toga. Samo je važno da to bude ISTINA. Rez SAMO ISTINA.
Svi možemo da imamo projekcije koliko će koja stranka osvojiti glasova na predstojećim izborima, ali poslednju reč će dati građani. Tada sve pada u vodu, i to da se G17Plus raspao, i to da je DS katastrofa, i to da su svi u ovoj koaliciji bezvredni.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #11 poslato: April 17, 2008, 11:22:29 posle podne »
Nisam rekao da su svi bezvredni. Naprotiv. Ja izuzetno cenim rad Gordane Kovačev, takođe smatram da i Š ija radi svoj posao korektno...ima ih još na toj listi koji su za poštovanje. Ali oni nemaju nikakve veze sa politikom i radnom ideologijom Demokratske stranke! Oni su prosto kao ljudi takvi! Solisti o koje se kači stranka!

Š teta što članice koalicije ne izlaze same - i sam bi video kolika im je specifična težina...Ovako samo možeš da nagadjaš.

Ja te i pozivam da dodješ na tribinu u ponedeljak i čuješ ISTINU. Neće ti biti prijatna verovatno...

G S

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #12 poslato: April 18, 2008, 02:03:03 pre podne »
Sigurno da istina boli i teško joj je pogledati u oči.
Meni je žao što se energija pozitivnih ljudi stalno rasipa. Ako je to cena koju treba platiti spreman sam i na to, ali nisam spreman da SPS i SRS ponovo vladaju Srbijom. Nisam spreman na mrak koji nude.
Hvala na pozivu, ali nisam u Bečeju.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #13 poslato: April 18, 2008, 07:43:43 pre podne »
Vidi, Z. Š ekspiru, upravo je energija problem. Narodnu energiju nije ubila SRS-SPS, nego demokratske opcije! SRS samo koristi slabost protivnika. I ništa više. Danas ljudi služe partijama i partijskim oligarsima. Trpaj, lepi, trpaj, lepi, deli, DTD...Na te budalaštine se koristi ono malo energije koja postoji u ljudima.
Ja sam recimo zastupnik teze da su svi ljudi dobri. Dok ih neko ili nešto ne učini lošim. Stranke jednostavno teraju ljude da budu loši, a ne ono što jesu u osnovi - dobri i pozitivni. Stranke u Srbiji pretvaraju ljude u morbuse u monstrume koji se bore za neku sinekuru, neku jebenu privilegijicu i za to su spremni da izdaju najrođenije...
Ovo je početak kraja takvoj partokratskoj Srbiji, veruj mi na reč, iako to u ovom trenutku tako ne izgleda.
Prvi put, sramota me je da kažem, ali je tako - svejedno mi je ko će pobediti na republičkom nivou! Ali na lokalnom nije. Zašto? Pa zato što i u jednom i u drugom slučaju moramo da se samoorganizujemo, da se spašavamo od \\\"demokratskog ludila i lopovluka\\\" i \\\"narodnjačkog ludila i lopovluka\\\"!!!! Koji se prenosi poput virusa i boleštine i u naše lokalne zajednice. Stranku \\\"Kao jedna kuća\\\" sam osnovao sa idejom i misijom da tu zarazu ublažim, ako ne i sprečim. Bože zdravlja.

Goran Čonkić

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #14 poslato: April 19, 2008, 01:45:30 pre podne »
rez napisao/la:
Citat
Vidi, Z. Š ekspiru, upravo je energija problem. Narodnu energiju nije ubila SRS-SPS, nego demokratske opcije! SRS samo koristi slabost protivnika. I ništa više. Danas ljudi služe partijama i partijskim oligarsima. Trpaj, lepi, trpaj, lepi, deli, DTD...Na te budalaštine se koristi ono malo energije koja postoji u ljudima.
Ja sam recimo zastupnik teze da su svi ljudi dobri. Dok ih neko ili nešto ne učini lošim. Stranke jednostavno teraju ljude da budu loši, a ne ono što jesu u osnovi - dobri i pozitivni. Stranke u Srbiji pretvaraju ljude u morbuse u monstrume koji se bore za neku sinekuru, neku jebenu privilegijicu i za to su spremni da izdaju najrođenije...



Pitam se jel ovo iz licnog iskustva? ;)