Autor Tema: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic  (Pročitano 4135 puta)

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #15 poslato: April 19, 2008, 06:08:09 pre podne »
Mali Lala, sve što kažem je plod nekog  ličnog iskustva....
Gledao sam ljude, zbunjene, dobronamerne, sa pozitivnim idejama i energijom kako ulaze u partije, ali istovremeno i kako se, tokom vremena, na jedan volšeban način transformišu, postaju zli, pakosni, oholi,zavidni, radni idioti - jer je to ono što su partije od njih \\\"zahtevale\\\" da budu. To jedna lokalna ekipa nema šanse da promeni, unutar tih partija. Možeš da držiš branu neko vreme, ali brana kad tad mora da popusti...I onda nastaje carstvo idiota i kretena!
A što se mene tiče, šta da ti kažem:
-lopovi su mi smeštali da sam lopov
- sitne secikese da sam secikesa
- nišči duhom da sam tu  zbog koristi...itd.
Svako je upisao sebe u mene...
U ponedeljak na tribini, će biti vrlo zanimljivo i burno - pun mi je k***rac idiota koji mi smeštaju sve te idiotarije kojima sami robuju!

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #16 poslato: April 19, 2008, 03:14:15 posle podne »
@Rez - nije ti bio pun k**ac dok si dobijao platu kao poslanik, onda si cutao i bio si deo toga - zato su te ljudi i najurili iz svih stranaka - prvo pricas kako ne treba misliti o svom nego o opstem dobru a posle - FOTELJA i divan po ceo dan. Setio si se pred izbore da si besan.

Hoces na krilima nezadovoljne sirotinje da se predstavis kao dobrocinitelj i to je moguce - ali je kratkotrajno - do 2-3 meseca posle izbora. Dovoljno si bio na vlasti da pokazes sta umes - hvala ti.

Laz je lepa i sarena i sirotinja voli da je slusa, to je sigurno.


@Relax - ne znam stvarno otkud tebi koji si do  sada bio glas razuma takve ideje. Zasto ne valja Dinkic? Zato sto prica istinu? Istina nije lepa, ako hoces nesto lepo da cujes bez obzira da li je istina - tu je gospodin milioner Rez (pisalo je u novinama). Slusaj njega pa posle citaj u novinama kako prica o sirotinji. I ja bih kuvao pasulj da ne moram da radim i da imam milione od politickog \\\"rada\\\".

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #17 poslato: April 19, 2008, 04:16:58 posle podne »
Picoder, ti si samo zavidan i nesrećan picoderski coveculjak. Nebitan u svojoj bitnosti i bitan u svojoj nebitnosti.
Ti si me sveo na svoju meru i ja tu ne mogu ništa. Ali je problem sto ces sutra, ne daj boze, nadjes li se na vlasti, tu svoju malenkost mrljaviti i razmazivati po ovom gradu i ovoj opštini. Takvih ljigavaca je opština već imala. Od takvih mrljaveta Bečej ne može da se propne i krene!

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #18 poslato: April 19, 2008, 11:09:59 posle podne »
Picoder:
Jednostavno meni nije jasno da neko ko jedva predje cenzus (ili ga ne predje) dobija takva ministarska mesta da drma celom drzavom. Sto se tice kvaliteta same stranke i pojedinaca ima i dobrog i loseg, ja (ovog puta) govorim o ciframa.

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #19 poslato: April 20, 2008, 12:13:48 pre podne »
Ajde molim te podseti me ko je to jedva prosao cenzus i kakva mesta je dobio?

G17 PLUS je dobila ona mesta koja niko nije hteo. Prioriteti su bili poljoprivreda i ministarstvo finansija i to nismo dobili. Pristali smo na ono na sta su nas bukvalno naterali i ti sada kazes da je g17 plus dobila nesto jako vazno. Odustali smo od svojih prioriteta samo da se ne napravi vlada DSS i radikala i ti sada izvrces stvari.

Mozda ti se samo cini zato sto se radi tamo gde je Dinkic. KAda je bio ministar finanija, uveden je PDV i fiskalne kase i transformiane su banke, na primer. Cinjenica da ti njegovo ministarstvo izgleda uticajno je zato sto on radi, bez obzira u kom ministarstvu je.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #20 poslato: April 20, 2008, 01:22:33 pre podne »
Vrlo sam neiskusan u politici i vrlo je moguce da si u pravu po pitanju dobijanja ministarstava.Dinkic kad kaze da se ne kritikuje onaj ko ne radi a ko imalo radi paljba po njemu, (ja bi ipak pustio da to Narod kaze) doduse to mi deluje kao \\\"samo ja radim\\\" al ajd.
Necu da ulazim u diskusiju jer protiv lokalnog G17 nemam negativan stav, pa da neko ne zameni teze.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #21 poslato: April 20, 2008, 01:24:26 pre podne »
Odoste gospodo  u :offtopic:

Meni se čini da je tema: Lokalni izbori  / Koalicija DS-G17- LSV...

Hajde da čujemo šta nam pomenuta koalicija nudi kao svoj program i kako/kada će isti biti realizovan, ovde kod nas u Bečeju!
... Pa da znamo za koga da glasamo 11. na lokalu.

G S

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #22 poslato: April 20, 2008, 05:07:18 posle podne »
Divlji zapad u centru Bečeja!
U petak 18.04.2008. grupa od 200-nak ljudi  ispranih mozgova od strane menadžmenta Irva Investments pokušalo je da spreči konvenciju najveće demokratske i građanske opcije Bečeja i Vojvodine - Koalicije za evropsku Vojvodinu - Boris Tadić.
Pokušan je atak na zdrav razum, na politiku poštovanja zakona, na građane koji misle drugačije u odnosu na Gosp. Satarića i njegovu interesnu grupu.
Pitam se da li sutra kada kao individua budem mislio drugačije u odnosu na gosp. Satarića mogu očekivati 200-nak radnika ispred svoje kuće. Čisto da se vidi ko je šerif u ovom gradu.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #23 poslato: April 20, 2008, 05:28:49 posle podne »
Lusy napisao/la:
Citat
Odoste gospodo  u :offtopic:

Meni se čini da je tema: Lokalni izbori  / Koalicija DS-G17- LSV...

Hajde da čujemo šta nam pomenuta koalicija nudi kao svoj program i kako/kada će isti biti realizovan, ovde kod nas u Bečeju!
... Pa da znamo za koga da glasamo 11. na lokalu.


Evo delova programa Tadićoalicije za tadićevropski tadićečej
- u ekonomiji - Boris Tadić
- za demokratiju - Boris Tadić
- za građansko društvo - Boris Tadić
- imamo rešenja - Boris Tadić
- mi znamo sve - Boris Tadić
- Verujte nam na reč - mi smo Boris Tadić

Boris Tadic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #24 poslato: April 20, 2008, 07:04:06 posle podne »
to da je bilo ok 200-tinak ljudi , to da , ali da je 200-tinak \\\"ispranih mozgova\\\" to sigurno nije tako , licno poznajem dosta ljudi koji su bili tamo i sramota ih je bilo sto su morali da budu u gomili sa 20-tak najgrlatijih koji su se derali ni sami ne razumejuci  zasto , ostalima je naredjeno da budu na odredjenom mestu u odredjeno vreme i jako ih je vredjala ta direktiva , \\\"nema sanse da glasamo za Jovanovica , iz inata necemo \\\" rekli su mi skoro svi tamo prisutni sa kojima sam razgovarao, nece ni ovo dugo ,

G S

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #25 poslato: April 20, 2008, 08:36:10 posle podne »
Videćemo ko će za koga glasati 11. maja. Ono što je meni važno i što sam svojim očima video u petak to je da menadžment Irva investments koristi Slobine metode predizborne kampanje - ucene , uvrede, zastrašivanja...
Svi znamo kako je prošao Sloba i njegov SPS.

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #26 poslato: April 20, 2008, 10:33:04 posle podne »
Meni je stvarno zao tih ljudi koji su ucenjeni od strane jedne poliicke horde u Beceju i naterani da se okupe. Cak su i snimani - verovatno da se vidi ko je bio \\\"najposlusniji\\\".

Zalosno, zaista  :dry:

nnemedi -

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #27 poslato: Maj 26, 2008, 08:16:46 posle podne »
Ljudi, ja sam hteo da se uclanim u DS popunio aplikaciju za prijavu i nakon uspesno prosledjene prijave obavesten sam da ce me lokalni odbor kontaktirati. Ali nisu, izgleda da im ne trebam  :dry: :( :cry: :plache:

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #28 poslato: Maj 26, 2008, 08:32:53 posle podne »
Pa šta ćeš im!!! Sezona plakatiranja je završena, a funkcije u lokalnom DSu su nasledne-prenose se i u zagrobni život, tako da ako neces da lepis plakate, dzaba ti i 10 doktorskih disertacija... ;)

Srba Nedeljkov

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 166
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #29 poslato: Maj 26, 2008, 08:38:36 posle podne »
nnemedi napisao/la:
Citat
Ljudi, ja sam hteo da se uclanim u DS popunio aplikaciju za prijavu i nakon uspesno prosledjene prijave obavesten sam da ce me lokalni odbor kontaktirati. Ali nisu, izgleda da im ne trebam  :dry: :( :cry: :plache:


A sto da se uclanis sada!!!Kampanja je zavrsena,gde si bio pre mesec dva,kada je svaki clan imao zaduzenja neka! Ali ipak nebrini se,pozvace te vec iz centrale i obavestiti o clanstvu!