Autor Tema: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic  (Pročitano 4134 puta)

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #30 poslato: Maj 26, 2008, 08:44:28 posle podne »
Nemendi ti si ili bivsi JULovac ili se drogiras, kud ces u DS vidis li sta rade????

Ono šta cujem , citam, gledam u poslednjih nedelju dana iz ustiju vodecih demokrata na celu sa predsednikom Srbije je strašno...

Sami SOCIJALISTI su šokirani pohvalama i odama koji stižu na njihovu adresu i to preko noci iz tabora Ds-a...

TADIC rece pre neki dan da je ideologija socijalista i demokrata zapravo istaaaaa...

Čak da je to receno u skrivenoj kameri bilo bi degutantno i necuveno...ali bar sad znamo DS-ovci su zapravo demokratski komunisti i Julovci, oni bar tako samo za sebe tvrde...

koliko cujem vrh DS-a ponudio cak policiju socijalistima ejjj policiju daju onima koji su sa njom satirali opoziciju punu deceniju...

Imam utisak da bi DS-ovci ušli i u koaliciju sa Legijom samo da je ovaj ušao u parlament, i da od njega zavisi formiranje proevropske vlasti...

TRAGEDIJA NAD TRAGEDIJAMA

to je pravo lice DSa vlast pre svega, da SPS nema dovoljno, garant bi se DS ideologija poklapala sa radikalskom... :blink:

nnemedi -

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #31 poslato: Maj 26, 2008, 08:46:40 posle podne »
znaci, clanovi su potrebni samo u predizbornom periodu ? to nisam znao, oprostite nov sam u politici,tu sam tek od cetvrtka i ima tu jos sto sta da naucim.
znaci u narednih 4 godine se kulira samo? da li je to i zvanican stav lokalnog DS-a ?

nnemedi -

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #32 poslato: Maj 26, 2008, 08:57:57 posle podne »
Mr.Smith napisao/la:
Citat
Nemendi ti si ili bivsi JULovac ili se drogiras

bruuhhaha to ti je dobra, nisam ni iz jedne partije, moja politicka proslost je cista (ako se \\\"otpor\\\" ne racuna)! da li se drogiram, pravo da ti kazem kad procitam kako se svadjaju pojedini politicari koji vode Becej nisam daleko da se bacim na neku tesku drogu pa da mi je sve shareno.
a za politiku ozbiljno mislim, mlad sam ambiciozan sa fakultetskom diplomom, ne zelim da mi egzistencija zavisi od politike, cisto zelim da kvalitetno provedem svoje slobodno vreme i u skladu sa svojim mogucnostim ucinim nesto za svoj grad.

a mozda sam samo naivan

mumba

  • Gost
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #33 poslato: Maj 26, 2008, 10:45:25 posle podne »
bolje ti je onda da budeš volonter ili član neke nevladine organizacije ili pak da se organizuješ sa prijateljima za neku lepu stvar!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #34 poslato: Maj 26, 2008, 11:49:42 posle podne »
Slazem se sa Crossbringerom, ima organizacija koje nesto rade u nasem kraju, a nisu politicke...

nnemedi -

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #35 poslato: Maj 27, 2008, 12:23:07 pre podne »
na primer ? moja kompetentnost je ogranicena na svega 3 discipline: 1. citav zivot jurio sam blonde 2. svetle jasu metle 3. saobracaj. I to je strong enough just 4 politics.

TiDža84

  • Gost
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #36 poslato: Maj 27, 2008, 12:29:46 pre podne »
Hehe..ovo sam morala da prokomentarisen..nego jesi\\\'l ti siguran da ces sa tim sposobnostima uspeti u politici?Ako imas veze sa saobracajem...onda regulisi te na metlama...:laugh: :laugh: ;)

nnemedi -

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #37 poslato: Maj 27, 2008, 01:01:53 pre podne »
malo smo u  :offtopic: pa ce me moderatori  :peglanje:

ove na metlama su pod budnim okom kontrolora leta. B)

mumba

  • Gost
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #38 poslato: Maj 27, 2008, 01:29:03 pre podne »
pa nekim svojim savetima/projektima ubedi političare! na primer onaj semafor u centru da se popravi posle 25 godina, bankine da se malo spuste jer nisu nužne ovako visoke bar u onim užim ulicama i u krivinama u ind zoni!, pa tu je još divlje zelenilo koje zaklanja  saobraćajne znakove a isti su iskrivljeni(predlažem vanadijum) kao materijal za izradu novih ma ima tu što šta da se uradi u saobraćajnoj sferi!

nnemedi -

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #39 poslato: Maj 27, 2008, 02:41:23 pre podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
pa nekim svojim savetima/projektima ubedi političare!

vidis to je odlicna ideja. Ako Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic bude deo Becejske vladajuce koalici, a i ostalim  strankama odavde mozeme predlozite neke konstruktivne ideje. Dosta je bilo tih svadja i pljuvanja medjusobno, vreme je za pametne ideje :)
Crossbringer napisao/la:
Citat
na primer onaj semafor u centru da se popravi posle 25 godina,

veoma skupo, najverovatnije je potrebna kompletna nova dokumentacija i pitanje je da li je to opravdano dovoditi u funkcionalno stanje. da bi se uvela svetlosna signalizacija u srbiji izenjerska praksa uvazava francuske kriterijume SETRA:
Ovi kriterijumi razmatraju vise elemenata i ako je bar jedana zadovoljena  preporucuje se uvodjenje svetlosne signalizacije:
600 PAJ/h (paj je ekvivalent od 600 putnickih vozila) na glavnom pravcu ili 300 PAJ/h na sporednom, uzima se merodavno ako su opterecenja kao navedeno bar 8h - kod nas nije slucaj, dalje, postoje zadati intenziteti i za pesacki saobracaj i za slozenost raskrsnice, pa da li je na koordiniranom potezu itd, itd. jedino se mozemo vaditi da je skola u blizi, ali to ne prolazi kod nas.

Crossbringer napisao/la:
Citat
bankine da se malo spuste jer nisu nužne ovako visoke bar u onim užim ulicama i u krivinama u ind zoni!,

bankine imaju svoju svrhu i sa razlogom su postavljene tako denivelisane, jedna od svrha je zastita nemehanizovanog saobracaja. ali na ovu da nadovezem drugu pricu, a to je izgradnja biciklistickih staza i uredjenje postojecih. ove postojece sa takvim denivelacijama na nekim delovima su nefunkcionalne i opasne.

Crossbringer napisao/la:
Citat
pa tu je još divlje zelenilo koje zaklanja  saobraćajne znakove

to treba definisati cija je nadleznost. dal\\\' komunalca ili backaputa.
Crossbringer napisao/la:
Citat
a isti su iskrivljeni

postoje razradjeni mehanizmi i za to, ako opstina ima para nek\\\' trazi honorarce preko omladinske zadruge, ili sudije da sitne prestupnike salje na drustveno koristan rad.
 
Crossbringer napisao/la:
Citat
(predlažem vanadijum) kao materijal za izradu novih

jeftinije resenje je da unutar te cevi ubace beton prakticno resenje ali opasno. u svetu se eksperimentise sa plastikom

Crossbringer napisao/la:
Citat
ma ima tu što šta da se uradi u saobraćajnoj sferi!

[/quote]
ima, ali nikog nije briga za saobracaj u opstini.

Moj predlog je da se jasno definise saobracajna povrsina horizontalnom saobracajnom signalizacijom kod bivseg zivinoprometa. Becejci voze po navici a ostali su zbunjeni a to dovodi do opasnih situacija.

ana nikolic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #40 poslato: Novembar 19, 2008, 06:38:39 pre podne »
Ovoj opstini ni Bog ne moze pomoci! :S

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Koalicija DS-G17-LSV - Boris Tadic
« Odgovor #41 poslato: Novembar 19, 2008, 04:09:18 posle podne »
mistery napisao/la:
Citat
Ovoj opstini ni Bog ne moze pomoci! :S


Kako to da si ovo konstatovao baš u ovom topicu!?:laugh: :laugh: :laugh:

Da li tu ima neke, hm, veze...:)