General Category > Lokalni Izbori

LDP \\\"Siri dalje\\\"

(1/5) > >>

Axl Axl:
Lokalni program...

Becej City:
Karavan Liberalno demokratske partije obisao je i Becej  za prvomajske praznike!
Mesto dogadjaja je bio kamp \\\"Pivarac\\\" gde je odrzan kratak opusteni govor pred gradjanima koji su se zatekli na setalistu i okolnim kampovima ...:)

Evo krartkog video zapisa, slike sam poslao AXL-u, nadam se da ce ih uskoro okaciti ...:)


[video type=youtube]CXkgmGYynG4[/video]

Axl Axl:
eo i slike...

{gallery}galerija/aktuelno/20080503 ceda u beceju/{/gallery}

Dejan Skobic:
Stranka LDP je nesto najgore sto nam se desilo od komunizma.
Vodja stranke \\\"Ceda narkoman\\\" birace prikuplja svojom prljavom kampanjom. Setimo se samo kako je u Beceju pravio rostilj da nahrani bedu i uzme glasove. Taktika Dos-a je bila slicna kao i SRS 90-ih. LDP ima precizan stav o Kosovu tj Srbija bez Kosova sto se ne stide i ne kriju da kazu....
Ceda je bio u pregovorima za privodjenje Milosevica, uke*** se Slobinih telohranitelja kazu ocevidci i njegovi saradnizi da se skoro upisao od straha.

Amerika ga finansira i stranku i proslu bogatu kampanju, jer im trebaju manipulantni pijuni poput njega, Tadica, dacica i ostalih prodanih Srpskih dusa!!

mumba:
noko nije normalan od političara kod nas!ja jedino ajd kažem verujem nekim vojvođanskim starnkama ali one su male i nisu u vlasti da nešto promene1a sad za kosovo prijatelju moj je i sam znaš odavno priča završena na žalost!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju