Autor Tema: LDP \\\"Siri dalje\\\"  (Pročitano 2939 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
LDP \\\"Siri dalje\\\"
« poslato: April 15, 2008, 11:59:04 posle podne »
Lokalni program...

Becej City

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #1 poslato: Maj 05, 2008, 09:59:22 posle podne »
Karavan Liberalno demokratske partije obisao je i Becej  za prvomajske praznike!
Mesto dogadjaja je bio kamp \\\"Pivarac\\\" gde je odrzan kratak opusteni govor pred gradjanima koji su se zatekli na setalistu i okolnim kampovima ...:)

Evo krartkog video zapisa, slike sam poslao AXL-u, nadam se da ce ih uskoro okaciti ...:)


[video type=youtube]CXkgmGYynG4[/video]

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #2 poslato: Maj 06, 2008, 12:12:17 pre podne »
eo i slike...

{gallery}galerija/aktuelno/20080503 ceda u beceju/{/gallery}

Dejan Skobic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #3 poslato: Decembar 27, 2008, 05:48:40 posle podne »
Stranka LDP je nesto najgore sto nam se desilo od komunizma.
Vodja stranke \\\"Ceda narkoman\\\" birace prikuplja svojom prljavom kampanjom. Setimo se samo kako je u Beceju pravio rostilj da nahrani bedu i uzme glasove. Taktika Dos-a je bila slicna kao i SRS 90-ih. LDP ima precizan stav o Kosovu tj Srbija bez Kosova sto se ne stide i ne kriju da kazu....
Ceda je bio u pregovorima za privodjenje Milosevica, uke*** se Slobinih telohranitelja kazu ocevidci i njegovi saradnizi da se skoro upisao od straha.

Amerika ga finansira i stranku i proslu bogatu kampanju, jer im trebaju manipulantni pijuni poput njega, Tadica, dacica i ostalih prodanih Srpskih dusa!!

mumba

  • Gost
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #4 poslato: Decembar 28, 2008, 01:50:58 pre podne »
noko nije normalan od političara kod nas!ja jedino ajd kažem verujem nekim vojvođanskim starnkama ali one su male i nisu u vlasti da nešto promene1a sad za kosovo prijatelju moj je i sam znaš odavno priča završena na žalost!

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: LDP
« Odgovor #5 poslato: Decembar 30, 2008, 08:02:30 pre podne »
Godzan napisao/la:
Citat
Stranka LDP je nesto najgore sto nam se desilo od komunizma.
Vodja stranke \\\"Ceda narkoman\\\" birace prikuplja svojom prljavom kampanjom. Setimo se samo kako je u Beceju pravio rostilj da nahrani bedu i uzme glasove. Taktika Dos-a je bila slicna kao i SRS 90-ih. LDP ima precizan stav o Kosovu tj Srbija bez Kosova sto se ne stide i ne kriju da kazu....
Ceda je bio u pregovorima za privodjenje Milosevica, uke*** se Slobinih telohranitelja kazu ocevidci i njegovi saradnizi da se skoro upisao od straha.

Amerika ga finansira i stranku i proslu bogatu kampanju, jer im trebaju manipulantni pijuni poput njega, Tadica, dacica i ostalih prodanih Srpskih dusa!!


...cccc....za Kosovo se znalo ....odavno......mislim...stvarno...,a sto se tice ove druzine ovde sto si nabrojao..bolje i oni..nego radikali!!!A u sustini svi su oni neciji pijuni!!!!!

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #6 poslato: Decembar 30, 2008, 06:08:48 posle podne »
Zbog Čede i njegove armade, Bečej, Senta, i Bačka Topola ostaju bez sudova. Kako mu nije sramota.LDP sranje.:( :( :( :(

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #7 poslato: Decembar 31, 2008, 03:37:57 pre podne »
Becejci su bar prepoznali praznu pricu i LDP nije presao cenzus!

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: LDP
« Odgovor #8 poslato: Decembar 31, 2008, 12:47:23 posle podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Becejci su bar prepoznali praznu pricu i LDP nije presao cenzus!


Treba ceniti njihovu hrabrost da kao vrlo mlada partije izađu na izbore sami.
Znam neke stranke koje se godinama provlače kao puvanjci ili na ivici cenzusa ili se šlepaju uz velike stranke.

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #9 poslato: Decembar 31, 2008, 07:29:04 posle podne »
Ma  ne cenim ja njih ni malo, zajebali Bečej, Sentu i Bačku Topolu. Seronja od Čede priključio se onima koji su protiv  napredka Vojvodine.:( :( :(

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: LDP
« Odgovor #10 poslato: Decembar 31, 2008, 07:50:49 posle podne »
RELAX napisao/la:
Citat
piCODER napisao/la:
Citat
Becejci su bar prepoznali praznu pricu i LDP nije presao cenzus!


Treba ceniti njihovu hrabrost da kao vrlo mlada partije izađu na izbore sami.
Znam neke stranke koje se godinama provlače kao puvanjci ili na ivici cenzusa ili se šlepaju uz velike stranke.


Pa da, ja znam stranke koje su se osnovale pred izbore pa posle nestale i utopile se u vlast. Ima svega.

I znam za neke nezadovoljne birace kao sto si ti. Hoces da kazes da je G17 plus bez cenzusa na vlasti? E tako je i ti nam ne mozes nista - pojedi se ziv!!!! Tako ti i treba! Baš volim što si nesrećan a mi u vlasti uživamo!!! :kolce:

Jako sam srećan što je moja stranka u vlasti bez cenzusa i pogotovo što TI to ne voliš i možeš da budeš ljut i da plačeš - rugam ti se - nja - nja - nja - nja!!! :njanja:

Ko te šiša!!! LDP je hrabar i ne postoji - čak ne deluju ni kao opozicija, ne oglašavaju se - nestali!!!

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #11 poslato: Decembar 31, 2008, 07:59:47 posle podne »
Picoder.
Nisam spomenuo ni jednu stranku, ako ti misliš da je to G17 onda verovatno ima istine pošto si sam u njoj pa poznaješ situaciju.
Ja sam stranački neopredeljen a to me čini ravnodušnim.
Samo sam napomenuo da više cenim hrabre nego puvanjke, ako misliš drugačije i to je ok.

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #12 poslato: Decembar 31, 2008, 08:09:51 posle podne »
Nisi pomenuo u tom postu ali jesi ranije. U pravu si ali nam ne možeš ništa, šta da ti radim.

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #13 poslato: Decembar 31, 2008, 08:26:04 posle podne »
piCODER


, ne oglašavaju se - nestali!!!

Nečuju se nikad ko puvanjci, ali kad netreba pojavljulju se ko vampiri, bog ih spalio. :bejzbolka:

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: LDP
« Odgovor #14 poslato: Januar 02, 2009, 04:27:47 posle podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Nisi pomenuo u tom postu ali jesi ranije. U pravu si ali nam ne možeš ništa, šta da ti radim.


Ja ne želim ništa ni vama niti bilo kome.
Ono što je lepo od tebe je što si priznao da sam u pravu (izuzetno cenim).
Eto sad bar narod zna da mu državom upravlja neko ko ni cenzus nije prešao.

Isto izuzetno cenim što si u temi Picoder na vlasti priznao da za 100 dana vladavine ništa nije urađeno. Pa hoće li se uraditi nešo?