Autor Tema: LDP \\\"Siri dalje\\\"  (Pročitano 2944 puta)

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: LDP
« Odgovor #15 poslato: Januar 02, 2009, 05:17:42 posle podne »
Jeste, na lokalu je uradjeno dosta toga ali ja ne znam sve detalje pa ne mogu da se upustim u neko objasnjavanje. Mozes da sacekas jednu od konferencija za stampu ili neku drugu priliku - sigurno je da nece ostati van ociju javnosti.


A posto, po tebi, nemamo cenzus, znaci nije nas narod izabrao - nismo di duzni da narodu polazemo racune i Š TA TI NIJE JASNO!

Nama je lepo, 8 godina u vlsti u republici, ko sto ti kazes - bez cenzusa i to je super! I ne mozete nam nista, uzivamo. Posle cemo biti puni para pa nam i ne treba vlast vise! Uspeli smo da se obogatimo.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #16 poslato: Januar 03, 2009, 05:14:50 posle podne »
Nek si ti priznao.
Jel tako da ti je već lakše?

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: LDP
« Odgovor #17 poslato: Januar 03, 2009, 05:17:04 posle podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Nisi pomenuo u tom postu ali jesi ranije. U pravu si ali nam ne možeš ništa, šta da ti radim.


I nemoj sad po meni nemate cenzus.

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: LDP
« Odgovor #18 poslato: Januar 03, 2009, 09:35:27 posle podne »
Pa da - po tebi - a ja pokusavam da se \\\"kao\\\" slozim da krene diskusija.

PO toj teoriji nas i ne treba nista da pitas - pitaj Reza zasto nas je on sa cenzusom pustio u vlast i zasto je sa nama u koaliciji.:blink:

Verovao ili ne, Relax, bez nas se ne moze - stručnost ispred politike.

robert kiss

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 355
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #19 poslato: Januar 24, 2009, 02:02:10 pre podne »
A posto, po tebi, nemamo cenzus, znaci nije nas narod izabrao - nismo di duzni da narodu polazemo racune i Š TA TI NIJE JASNO!
Nama je lepo, 8 godina u vlsti u republici, ko sto ti kazes - bez cenzusa i to je super! I ne mozete nam nista, uzivamo. Posle cemo biti puni para pa nam i ne treba vlast vise! Uspeli smo da se obogatimo.

Dragi picoder gadno se varaš.Vidi se da si prepun sebe a i svoje stranke.Da znaš USTAV REPUBLIKE SRBIJE i STATUT OPŠ TINE BEČEJ ne bi se ovako sramno izjašnjavao i omaložavao građane, ovo je uvreda koja će jednog dana biti naplaćena.
Trebalo bi da malo pročitaš pomenuta dokumenta.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: LDP
« Odgovor #20 poslato: Januar 24, 2009, 02:10:52 pre podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Pa da - po tebi - a ja pokusavam da se \\\"kao\\\" slozim da krene diskusija.

PO toj teoriji nas i ne treba nista da pitas - pitaj Reza zasto nas je on sa cenzusom pustio u vlast i zasto je sa nama u koaliciji.:blink:

Verovao ili ne, Relax, bez nas se ne moze - stručnost ispred politike.


Picoder je u pravu!

 Kad smo napravili većinu dovoljnu da upravljamo ovim gradom svi smo se namah uhvatili za glavu: jeste, imamo većinu, ali kako bez stručnih, moralnih i poštenih, bez energičnih, odlučnih i odvažnih...!!!
I zato smo brže bolje uputili vapaj Picoderovim pajtosima: spasavajte nas kako znate i umete. Ulaste u kolaciju, da vas ne bi mi ubacivali! Bez vas ode mas u propas, bez vas takvih kakvih jeste Bečej nema šanse ni da prezimi, a kamoli da krene napred!

I zato su oni tu, u koalaciji.

Mučnost, ipred povraćitike!:laugh:

robert kiss

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 355
    • Pogledaj profil
Odg: LDP
« Odgovor #21 poslato: Januar 24, 2009, 02:15:42 pre podne »
Da, možda si u pravu ali jeste li seli i sveli računicu da li Vam to treba ili je bilo onako ajde da se osiguramo možda će nam jednom zatrebati.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #22 poslato: Januar 24, 2009, 02:25:52 pre podne »
Kao jedna kuća nije \\\"osigurač\\\" ove koalicije. Možda \\\"detonator\\\"...Ko zna šta sve može da se desi.:)

robert kiss

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 355
    • Pogledaj profil
Odg: LDP \\\"Siri dalje\\\"
« Odgovor #23 poslato: Januar 24, 2009, 02:32:11 pre podne »
Vi ste super iz ničega dva (2) odbornika za kratko vreme super.
A VELIKA BEOGRADSKA STRANKA SPALA SA ČETIRI (4) NA DVA (2) ODBORNIKA.
Ako svi misle kao picoder nema ih više na bečejskoj političkoj sceni od sledećih izbora.