Autor Tema: Spustite durbin  (Pročitano 3216 puta)

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Spustite durbin
« poslato: April 22, 2008, 06:25:34 posle podne »
Kad sam bila mlada žestoko sam se zaljubila.
Zaista sam bila uverena da se više nikada neću tako osećati. A onda sedam godina kasnije, zaljubila sam se mnogo dublje i jače nego pre.

Veliki broj nas se ponaša kao da ima rezervni život, rezervno telo,....Stalno nešto kao uvežbavamo. Da budemo spremni kad jednom odlučimo da živimo, da volimo. Koliko nas sedi ispred računara umesto da bude sa dragom osobom? Ako je nemate, potrudite se, „spustite durbin“, oko nas je puno dobrih plemenitih srca.

Čovek ostari tek kada prestane da se zaljubljuje u nove , stare, poznate, tek upoznate.......

Koliko si star/a? Redovno se podmladjuješ ili si se potpuno zapustio/la?

Postoji li kategorija umor od ljubavi?

Nije važan odgovor za forum i za posmatrače, važno je šta sebi kažeš.

Loredana Perak

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 93
    • Pogledaj profil
Odg: Spustite durbin
« Odgovor #1 poslato: April 22, 2008, 08:02:51 posle podne »
Zaljubljenost...prelep osecaj. Upoznala sam osobu(posle mnogo neuspeha i razocarenja)koja mi znaci sve,osoba koja je u meni probudila moje zaboravljeno \\\"Ja\\\". Imam osecaj kao da ga poznajem ceo zivot. Umor od ljubavi? Nikako! Svakim danom volim ga sve vise i vise. On je onaj mali osmeh posle mnogo suza na mom licu,i onaj sjaj u ocima,jedna linija na mom dlanu i jedan zivot u svakom danu,on mi znaci sve! \\\"Spustite durbin\\\" jos mnogo njih ceka,ceka na uzvracenu ljubav samo ih mozda i ne primecujete. Stvar je u vama samima,bacite pogled oko sebe,mozda bas neko na koga se najmanje nadate postane deo vaseg zivota. Podelite sa nekim vas mali slatki svet... I verujte u sebe,jer i Bogovi umiru onda kada niko vise u njih ne veruje...

mumba

  • Gost
Odg: Spustite durbin
« Odgovor #2 poslato: April 22, 2008, 10:58:41 posle podne »
ja sam u svom životu imao samo brodolome što se ljubavi tiče! voleo sam ali mi te osobe nisu uzvratile! imao sam samo one osobe sa kojima sam bio zbog životinjske obostrane privlačnosti i to je to! ja se više ne trudim jer neću da razbacujem energiju na te stvari!jedino ako se ta druga osoba zaljubi u mene e pa možda se i ja oda zaljubim u nju a dotle zilč!

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Spustite durbin
« Odgovor #3 poslato: April 23, 2008, 04:40:39 pre podne »
Da li postoji osoba koja se umorila od ljubavi? Mozda ona koja se umorila od patnje, od povredjivanja, od prevelike vezanosti za nekoga... ali od ljubavi - onako ciste, slatke, naivne...? ne bih rekla.
koliko god se nekad trudila da joj se ne prepustim, ne vredi.
ako se od toga ikada umorim, naopako, sta ce biti sa ostalim stvarima?! :laugh:

mumba

  • Gost
Odg: Spustite durbin
« Odgovor #4 poslato: April 23, 2008, 06:59:37 pre podne »
ko zna kada dođu zrelije godine drugačije se onda zaljubljuje a i gleda na ljubav ali dok si jako mlad uh to je zajebano!

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Odg: Spustite durbin
« Odgovor #5 poslato: April 23, 2008, 04:13:42 posle podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
ko zna kada dođu zrelije godine drugačije se onda zaljubljuje a i gleda na ljubav ali dok si jako mlad uh to je zajebano!


Baš tako.  I velika je razlika izmedju zaljubljenosti i ljubavi. Prvo je stihijsko, dodje i prodje. A ljubav je trud, volja, tolerancija, dvosmerna ulica.

mumba

  • Gost
Odg: Spustite durbin
« Odgovor #6 poslato: April 23, 2008, 07:45:22 posle podne »
vaco ovo si jako dobro objasnila , svaka ti čast!

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Spustite durbin
« Odgovor #7 poslato: April 26, 2008, 02:37:44 pre podne »
Vaca napisao/la:
Citat
Postoji li kategorija umor od ljubavi?


Kod mene ne postoji!!!...:silly:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Spustite durbin
« Odgovor #8 poslato: April 26, 2008, 11:24:56 pre podne »
Ja kanda pocinjem to da osecam...znate ono, \\\"kako prema meni tako ja prema njima...\\\" e to pocinjem da osecam i jako mi lici na umor od ljubavi... :( :( :(

mumba

  • Gost
Odg: Spustite durbin
« Odgovor #9 poslato: April 26, 2008, 09:39:42 posle podne »
same story! što idem matoriji to se i meni dešava verovatno mi došla kasna zrelost pa sad prvo glavom a posle možda malo i srcem!

Nebojsa Andjelic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 398
    • Pogledaj profil
Odg: Spustite durbin
« Odgovor #10 poslato: Maj 05, 2008, 10:35:49 posle podne »
Nikad ne dižem durbin!