Autor Tema: Dobro Jutro Bečej  (Pročitano 36113 puta)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Dobro Jutro Bečej
« poslato: Maj 04, 2008, 07:16:23 posle podne »
Pade mi na pamet da ovde pišemo nešto što nam je na pameti, a želimo to da kažemo javno... Nešto kao D. Radović u \\\" Beograde dobro jutro\\\".... Pa ko zna možda jednom \\\"ispadne\\\" i knjiga! :)
Dobrodošli :)

 4. maj nedelja

 \\\"Moglo bi nam biti mnogo bolje kad to ne bi zavisilo od nas.
Na žalost, sva briga o nama prepuštena je nama.
Dakle, najgore moguće rešenje!\\\"...

ajd\\\' sad Vi....:)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #1 poslato: Maj 04, 2008, 08:09:37 posle podne »
\\\"Dobro jutro svete\\\" :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #2 poslato: Maj 04, 2008, 11:11:24 posle podne »
... jeste Axl :)

4. maj

 U svakom delu sveta dan traje 24 sata i svaki sat ima 60 minuta, a minut 60 sekundi.
 Kako ćemo provesti to vreme, nije bitno gde smo... samo da posle ne bude da nam je neko drugi kriv!

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #3 poslato: Maj 05, 2008, 03:19:24 pre podne »
Ne bih se slozio sa Lusy da dan traje 24 sata u svakom delu sveta. A zasto? Probacu da objasnim. Tempo zivota , t.j. kojom brzinom prodje dan je u direktnoj vezi sa standardom, jurnjava za novcem ne ostavlja mnogo vremena za opustanje, isto tako neki narodi koji zive u ruralnim sredinama a koji maltene dan mere od izlaska do zalaska sunca sporije trose vreme. Mozda sam u pravu a mozda i ne? Recite sta vi mislite o tome. Uostalom pogledajte samo na godisnjem koliko traje dan u nekoj opustenoj semi.
A sto rece Lusy, to zavisi samo od nas, jeste ali bez te jurnjave nema ni para za laganicu.
  Moglo bi i ovako...B)

mumba

  • Gost
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #4 poslato: Maj 05, 2008, 02:05:18 posle podne »
interesantna tema pa evo ako se setite ukoliko nosite ručni sat sa kazaljkama i non stop ste u nekoj jurnjavi po ceo dan bukvalno će vam sat požuriti nego da ste bili laganini taj isti dan provereno više puta!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #5 poslato: Maj 05, 2008, 07:14:01 posle podne »
5. maj ponedeljak

Evo početak nove radne nedelje, nakon one neradne, koja se otegla od Uskrsa, pa preko Vaskrsa... sve do praznika rada koji se u našoj zemlji tradicionalno proslavlja neradno... pa još dva dana, koja se spojiše sa vikendom.
 Neko je možda iz svega i profitirao, al\\\' ako ste ostali bez struje ili telefona, nemojte se sekirati. Niste krivi. Naša javna preduzeća nisu radila, pa niste ni mogli da platite račune.
  Uključite alarme na telefonima da vas upozore na praznike, tačno navijte satove i podesite datume!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #6 poslato: Maj 05, 2008, 07:16:08 posle podne »
danas 1017 obaveza, bolje da nisam ustajao jutros, dobro jutro svima...

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #7 poslato: Maj 05, 2008, 08:55:33 posle podne »
Probudili ste se posle poluprospavane ili neprospavane noći, ili ste došli iz III smene!?
Ne propustite ni jedan dan svog života, jer je jedan jedini!!
Čeka vas 1017 obaveza!
Uradite najtežu kao prvo... ostalo je lakše! :)



@ako vam se dopadne ova temica preporučujem da se naslonite na neku reč iz predhodnog posta... lakše je! :) :) :)

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #8 poslato: Maj 05, 2008, 08:59:40 posle podne »
U jednoj naučnoj emisiji su govorili da će za puno godina ljudski prosečan vek života trajati 30 godina,kao i da je pre mnogo godina trajao 900 godina,i da će ljudski rod u tih 30 stići da sve obavi i ostari i ...

mumba

  • Gost
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #9 poslato: Maj 05, 2008, 11:39:50 posle podne »
au pa ja bih sad već trebao da se valjam u crnici!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #10 poslato: Maj 05, 2008, 11:46:49 posle podne »
... ne mogu da shvatim ni da imam ovoliko godina, a ne da treba jednog dana da otputujem...Stari ljudi mene podsećaju na bebe... a \\\"put\\\" nikog neće zaobići. Bitno je samo kako putovati! I klasom ili...

mumba

  • Gost
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #11 poslato: Maj 06, 2008, 02:05:25 posle podne »
ma ja imam osećaj da sam uvek bar 10 godina mlađi no što jesam! i dobro jutro svima.toliko sam raspoložen danas posle mesec dana neke blage depresije(meteoropatija šta ćeš) da ne mogu da legnem da spavam a radio sam celu noć.lepo meni ćaale kaže da ja nisam sa ove planete kao ono this is ground controll to major tom???????

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #12 poslato: Maj 06, 2008, 06:36:49 posle podne »
6 novembar- utorak

Deca su mnogo više od onoga što mi mislimo da jesu. Njihove čiste duše, neukaljane, iskrene i vrlo rečite, često nam govore šta treba da uradimo.
   Postoji samo jedan problem. Jako je malo od te čiste duše ostalo u nama \\\"odraslima\\\", pa to ne prepoznajemo!

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #13 poslato: Maj 07, 2008, 01:31:01 pre podne »
Meni je jedna mala devojčica objasnila kako izgleda jednorog . Jednorog ima jednu nogu,izgleda isto kao nilski konj,samo što ima jednu nogu. :dabome:

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #14 poslato: Maj 07, 2008, 02:47:59 pre podne »
jevro je opet skocio i odlozio moje planove za uzimanje kredita. ocel\\\' svanuti to jutro kada cu moci sebe da pocastim necim lepim. kad ce taj 11 maj kada cu doneti konacnu odluku dali cu ga uzimati ili ne. ne volim neizvesnost
EUR  kup. 80,860  -  prod. 81,347 strasno!