Autor Tema: Dobro Jutro Bečej  (Pročitano 36124 puta)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #60 poslato: Maj 16, 2008, 02:23:06 posle podne »
16. maj petak

   Još jedno jutro i još jedan petak.
Kafa na terasi kraj krošnje stare lipe, koja vragolasto namiguje čuvajući svoje uspomene.
Danas se družim sa 20 divnih mladih ljudi...... i sa 150 pasa.
Crtamo, krečimo, farbamo..... učimo o psima, ostavljajući tragove postojanja.
  Pridružite nam se! :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #61 poslato: Maj 17, 2008, 01:06:38 posle podne »
17. maj subota

5 i 55 je.
Rano sam se probudila danas, valjda zato sto sam legla rano juče.
Čistači ulica su na svojim radnim mestima. Ujednačeni zvuk metle korovuše,pomešan sa cvtrkutom ptičica, povremeno je isprekidan zvukom nekog zalutalog automobila. Da li to neko još nije legao ili se rano probudio?
 Čeka me naporan dan!
Dobro jutro, dobri ljudi :)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #62 poslato: Maj 17, 2008, 02:46:48 posle podne »
Dobro jutro postovani onlineri,
za danas sam planirao da idem na rostilj kod kuma , ali moram da radim. Jbm ti posao.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #63 poslato: Maj 17, 2008, 06:51:23 posle podne »
Dobro jutro forumasi. Prvo da se izvinim svima koje sam sinoc mozda sreo a nisam ih prepoznao...dosao mi jedan mnogo dobar drugar kuci sa broda pa smo malo slavili. :blush: :blush: :blush:

mumba

  • Gost
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #64 poslato: Maj 17, 2008, 07:40:15 posle podne »
i mi smo slavili juče do zore a još sad trebe vako mamuran da idem da radim uh!

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #65 poslato: Maj 18, 2008, 02:10:42 posle podne »
Jos jedno dobro jutro Vam želim! Kako je bilo na lajanju?

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #66 poslato: Maj 18, 2008, 07:48:33 posle podne »
Bilo je fenomenalno...vreme je bilo divno,atmosfera razigrana,a nasi bendovi su dali sve od sebe...jako mi je drago sto je ovako nesto organizovano i sto je odaziv bio stvarno zadivljujuc...Necu se buniti ako se ponovi:) :)

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #67 poslato: Maj 18, 2008, 09:02:45 posle podne »
Ideja je bila odlična, kao i oprema, realizacija imala propusta, a bendovima nisam zadovoljan, tj. mislim da pank i anarhija ne ide sa zaštitom prava životinja... Sve u svemu bitno je da se nešto dešava...

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #68 poslato: Maj 18, 2008, 11:18:02 posle podne »
S obzirom na to da smo imali 11 bendova za 4,5h vremena jos smo se dobro i organizovali. Jedino sto su bendovi probijali svojih predvidjenih 20 minuta pa smo na kraju morali da ih skracujemo... Sto se tice panka - svaki bend je imao sansu da se prijavi i nastupa, bez obzira kakvu muziku svira...
Moj licni utisak iz backstage-a - trudili smo se da svi budu ravnopravni i ispostovani... naravno da uvek ima zamerki - ej, pa ovo je Becej. :laugh:

Vesa Miskeljin

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #69 poslato: Maj 18, 2008, 11:21:03 posle podne »
Pa da...Bilo je extra...Ko je hteo da zivi duze,otisao je u Backstage...:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

mumba

  • Gost
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #70 poslato: Maj 19, 2008, 02:11:05 posle podne »
dobro jutro onlajneri jutros sam se vraćao sa posla i kod 8 oktobra video strašan prizor1 jedan čovek je eležao na putu,udario ga je automobil a od lekara i policije ni traga!puno se ljudi okupilo oko njega a on je bio u ogromnoj lokvi krvi,nepomičan,ne znam da li je to bio preživeo ili je već bio mrtav kada sam ja prolazio tuda,zato jedan apel i vozačima i biciklistima krenite na vreme i na vreme ćete i stići!

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #71 poslato: Maj 20, 2008, 12:27:15 pre podne »
Izgleda da je umro:( Bar tako kazu..I moja mama ga je videla,ali onda je bilo policije i lekara....

mumba

  • Gost
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #72 poslato: Maj 20, 2008, 12:52:23 pre podne »
žalosno!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #73 poslato: Maj 20, 2008, 03:40:48 pre podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
dobro jutro onlajneri jutros sam se vraćao sa posla i kod 8 oktobra video strašan prizor1 jedan čovek je eležao na putu,udario ga je automobil a od lekara i policije ni traga!puno se ljudi okupilo oko njega a on je bio u ogromnoj lokvi krvi,nepomičan,ne znam da li je to bio preživeo ili je već bio mrtav kada sam ja prolazio tuda,zato jedan apel i vozačima i biciklistima krenite na vreme i na vreme ćete i stići!


Naravno TI nisi stao da mu pomognes kad si ga video...prosao si biciklom dalje, jel?

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #74 poslato: Maj 20, 2008, 02:27:05 posle podne »
pored onoliko ljudi samo je jos on falio.to se pridje kad nema nikog da pomogne coveku ili kada ima vise povredjenih. pravilo je da oko povredjenog coveka budu samo oni ljudi koji mogu da pomognu. posmatraci samo sprecavaju cirkulisanje svezeg vazduha koji je zrtvi preko potreban dok je u stanju shoka. ja verujem da bi Cross prisao i pomogao coveku da nije bilo nikog,to bi i ja uradio,to bi trebao svako da uradi! svaki dan naucimo nesto novo,ili se podsetimo starog DOBRO JUTRO!