Autor Tema: Dobro Jutro Bečej  (Pročitano 36115 puta)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #195 poslato: Septembar 01, 2008, 03:00:45 posle podne »
1. septembar ponedeljak

  Danas počinje nova školska godina za većinu đaka! Oni u malom broju će utvrditi gradivo iz stare.

:)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #196 poslato: Septembar 01, 2008, 05:12:12 posle podne »
Da, 1. septembar... taj datum je u poslednjih 12 godina mog zivota, na neki nacin, predstavljao kraj moje slobode, kraj leta, kraj dugog spavanja, kupanja na Tisi, zvrjanja po gradu do kasno...
a danas se osecam kao da sam zapala u neki vakuum. Zakopala sam se u mestu, ne znam na koju stranu vucem. Vise nisam gimnazijalka, a nisam ni studentkinja. A ne znam ni da li sam tuzna ili srecna.
Ustala sam u 6:30 i otisla sam ex-IV-2 kod razredne da prvacima odrzimo \\\"ubrzan kurs prilagodjavanja\\\". Prvi put sam osetila da vise nisam dete, sada sam kao \\\"velika\\\". Bas je to bezveze... I tih 30 prestravljenih ociju u tom prvom razredu... koji nas gledaju kao Marsovce i misle \\\"koji ce ovi u skoli, sta ne spavaju kod kuce, sada kad konacno mogu\\\". Zapravo, nisu svesni koliko im zavidim.
... i tako... dobro jutro forumasi... :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #197 poslato: Septembar 06, 2008, 03:10:34 posle podne »
6. septembar subota

   Vi koji ste noćas spavali, a i Vi koji niste, dobro protljajte oči i ubacite sebi u glavi da je septembar , a ne juli, onako lagano uz jutarnju, a verovatnije podnevnu kaficu, potražite neki od osmeha davno zaboravljenih u ormanu..... i .....
 spremite kupaće, šorceve i ostalu letnju gardarobu, a sva moguća razmišljanja o vremenu, varijacije na temu globalnog zagrevanja i ne daj ti bože kakve zaključke da je sve pošlo naopačke za vrapce i mačke, ostavite za neka druga vremena! :)

 Kažu da će danas biti 37 stepeni! Pa šta!

 Dobrooo jutro dobri ljudi :)

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #198 poslato: Septembar 06, 2008, 05:20:52 posle podne »
Jednog dana će telefoni biti kao komarci.Leteće oko nas ti telefonski komarci,tj. svako će imati svog ličnog komarca . Nećemo koristiti ruke za poziv,kažemo komarcu koga da pozove i divanimo.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #199 poslato: Septembar 13, 2008, 02:25:09 posle podne »
Dobro jutro... evo vec sat vremena sedim u turistickoj org. i javljam se na 360 telefona istovremeno...:S  
pa samo da vam kazem da ce Etnosa biti, bez obzira na vreme i da prosetate svoje becejske guzice, necete se istopiti od kise... :P :)
ju sto mi se spava... :(

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #200 poslato: Septembar 18, 2008, 02:56:40 posle podne »
18. septembar četvrtak

 Četrvrti dan , trideset i osme nedelje ove godine!
Čini nam se sa je hladnije, nego što jeste. Boje su nam manje lepe nego pre koji dan. Sve nam je teško i oblačimo na sebe davno zaboravljene stvari sa dna ormana neraspoloženja.

Promenite orman! :)
   
 Gledajte očima koje hoće da vide ono što obično ne vide! :)  
Ipak, nije sve tako sivo!

 Dobro jutro :) !

Alexandra D.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 583
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #201 poslato: Septembar 21, 2008, 05:35:27 posle podne »
Dobro jutro,
odmorite se jos danas,sutra je nova radna nedelja!:)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #202 poslato: Oktobar 05, 2008, 02:33:24 pre podne »
4. oktobar subota

Dan za udadbe i ženidbe!

Danas su mnogi mladi, a i oni manje mladi, rekli ono čuveno DA, obavezavši se na vernost i u dobru i u zlu!

Želim im mnogo više dobrog! :)

Koliko je zapravo malo potrebno da  budemo zadovoljni i srećni... i ne mora uvek, baš to malo, da nedostaje.

Srela sam prijatelja, kojeg nisam videla 25 godina. Živi negde daleko i došao je da vidi roditelje. Popričali smo i .... ponovo sam imala 18 godina, a ovu pamet.
Reči nisu bile kurtoazne.
Bile su iz srca.

Danas sam pozvala neke prijatelje sa kojima se nisam  čula dugo.

Prijateljstvo je kao cveće!
Mora se redovno zalivati, u protivnom će uvenuti.

Lepo veče Vam želim :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #203 poslato: Oktobar 05, 2008, 11:17:24 posle podne »
5. oktobar nedelja

Sunce je donelo svetlost dana sa sobom!
Buđenje!
Prelazak iz sveta snova u svet stvarnog.
Kafa!
Mleko!
Kašikica!
Pogled u prošlost.

5 oktobar 2000.

Suze radosnice sa osmehom zamešene u nadu da ćemo živeti kao sav normalan svet!

Prošlo je već 8 leta!

Nada je ostala u tragovima.
 .....kao i ovaj cvet koji je trag stopa leta.... koje odlazi da se dogodine ponovo vrati.

(...e sad ovde treba sličica tog cveta, al\\\' ne mogu da ga ubacim, pokušavam od jutros ... pa nešto neće.... kada budem mogla ubaciću :)  )

Verujem da ćemo, ipak, jednog dana živeti kao sav normalan svet, udišući život punim plućima!

 Dobar dan, dobri ljudi :)

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #204 poslato: Oktobar 06, 2008, 07:14:44 posle podne »
Sa vec dosadnim bolom u desnom kolenu probudih se i toga postadoh svestan tek na pola turske kafe kada me je probudila cigara koja je do prstiju dogorela i malko me opekla.
Bio do varoshi, da poplacam sta treba i da ishtem novce/dogovaram poslice. Nasao sam samo one kojima sam ja duzan. :laugh:
Becej je danas bas nekako ziv, svi se nesto uzmuvali i napravili guzvu u gradu :)
Danas cu da budem vredan, a ako stignem probacu nesto da nabudzim na becejonline-u :silly:

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #205 poslato: Oktobar 16, 2008, 04:30:56 posle podne »
16. oktobar četvrtak

Ispijam svoju drugu kafu, umotana u crveno karirano ćebe, na terasi prekrivenoj uvelim lišćem, zagnjurena u neki svoj svet.

Neko od nas je imao sreće, pa su mu roditelji, kao svoje životno delo , ostavili radno mesto u firmi u kojoj su proveli više od polovine svog životnog veka, otišavši u prevremenu penziju.
Drugi nisu bili te sreće, jer su im i roditelji u vihoru tranzicije, ostali bez posla.

Čudno je kako uvelo lišće deluje na ljude!...

Jesen je godišnje doba u kojem  umetnici nalaze večitu inspiraciju.
Simbol zrelosti, smrti, bogatstva emocija i boja, koje, kao logičan sled stvari, ujedno postaje i klica rađanja!

Nikada nije kasno ako zaista nešto želimo :)

Maestro Rubenštajn nam je svojim životom pokazao da se sve može, ako se hoće! Počeo je da svira klavir u svojoj tridesetoj godini!

Beethoven piano concerto no 4 Rubinstein

{youtube}w7ODJHUX_EM&feature=related{/youtube}

Uz Betovenov četvrti koncert za klavir, koji je za mene oda životu... a u interpretaciji, gore pomenutog maestra Rubenštajna, želim Vam:

Dobro jutro, dobri ljudi :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #206 poslato: Oktobar 24, 2008, 04:19:29 posle podne »
24. oktobar petak

 Nekada se 24. oktobar svečano proslavljao u zemlji u kojoj sam živela. Dan Ujedinjenjih Nacija !
Danas je sve manje svečano!... bar ovde kod nas!


Petak,
 poslednji radni dan u nedelji ima svoje prednosti i svoje mane.
Jedna od prednosti je što sutra i prekosutra možemo da radimo šta nam je po volji, a mana je što smo stariji za još jedan petak, polako i neprimetno...

Današnji dan, može biti prekretnica za naš grad! Domaćini smo važnog dešavanja, koji se zove: \\\"Konferencija o Tisi\\\". Dolazi Ministar i predstavnici 10 gradova koji stanuju na Tisi.
Da li ćemo Mi, kao građani, imati bilo kakve koristi od svega, zavisi od toga, koliko će se zaključaka sa konferencije sprovesti u delo...  ?!

Držim pesnice da sve dobro protekne! :)

 Dobro jutro! :)

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #207 poslato: Oktobar 24, 2008, 04:25:38 posle podne »
Dobro jutro....:) nadam se da je svima Vama ovo jutro dobro..da se radujete novom danu...pocetku vikenda...da ste srecni i da ste polozili dosta nade i vere u danasnju konferenciju o Tisi...!?:)
Danas dolazim kuci i mnogo sam srecna...

Prijatan dan Vam zelim...:)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #208 poslato: Oktobar 26, 2008, 08:10:55 posle podne »
Dobro jutro becejonlineri, tacnije , dobar dan. Da li ste pomerili sat?

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Dobro Jutro Bečej
« Odgovor #209 poslato: Oktobar 26, 2008, 07:25:22 posle podne »
sad je ok