Autor Tema: MAXI u Bečeju  (Pročitano 10241 puta)

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: MAXI u Bečeju
« Odgovor #15 poslato: April 28, 2008, 02:51:37 pre podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
to sam čuo kao i da čika miško mora po nekom ugovoru da sagradi i fabriku čokolade.doduše ne znam gde će fabrici biti lokacija ali znam da radovi na maxi-ju treba da počnu na leto!a isto tako znam da ove male ljude koji imaju svoje objekte na istom mestu bez pogovora teraju odatle bez ikakve nadoknade što dokazuje ka smo toliko pod tajkunima da se više od njih živeti ne može! a i dokle da samo miško uzima sve što mu se prohte jer kako je krenuo kupiće i celu srbiju!


Evo malo sam se promuvao po gradu i sreo tipa koji drzi jedan od objekata koje treba skloniti zbog izgradnje MAXI-ja.
Nema sta tip kaze da je takav ugovor sa Stankomom i svako ko je pravio ugovor potpisao je da postavlja privremeni objekat, e sad Stankom iz moralnih razloga (nije obavezan) nudi alteranativne lokacije.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: MAXI u Bečeju
« Odgovor #16 poslato: April 28, 2008, 07:34:49 pre podne »
Relax, a šta kažeš za ideju da se napravi \\\"Zanatski centar\\\" Bečeja, na obali Tise, kod Š lajza? Znači: restorani, picerije, kafeterije, diskoteke, prodavnice roba iz domaće radinosti, turist. agencije, isl. u obliku potkovice, sa trgom, fontanom, otvorenom scenom....Vreme je da se o tome počne razmišljati jer kad krene izgradnja banje, svaki kvadrat će tu koštati mnogo novaca...

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: MAXI u Bečeju
« Odgovor #17 poslato: April 28, 2008, 02:22:16 posle podne »
A kad ce krenuti izgradnja banje?!

Malo to sve deluje nestvarno...
Prica se o tako lepim i (ne)realnim stvarima, a za banju sam cuo jos 2004. godine. Danas je 2008. godina i svaki put \\\"evo sad\\\' ce\\\"... Prica se o tim kaficima, picerijama, ma daj... Pa ni ove sto postoje nisu pune, kako to moze da uspe? A nemamo ni normalne klupe a kamoli takav neki usluzni centar...

Ne znam ko je tu kriv, nit\\\' se o tome moze voditi diskusija ali sta, da li se planira gradnja te banje i gde, kada?

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: MAXI u Bečeju
« Odgovor #18 poslato: April 28, 2008, 06:00:53 posle podne »
rez napisao/la:
Citat
Relax, a šta kažeš za ideju da se napravi \\\"Zanatski centar\\\" Bečeja, na obali Tise, kod Š lajza? Znači: restorani, picerije, kafeterije, diskoteke, prodavnice roba iz domaće radinosti, turist. agencije, isl. u obliku potkovice, sa trgom, fontanom, otvorenom scenom....Vreme je da se o tome počne razmišljati jer kad krene izgradnja banje, svaki kvadrat će tu koštati mnogo novaca...


Ja ne znam da li da ti se divim ili da se smejem  ovakvim idejama...
Dvoumim se.

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: MAXI u Bečeju
« Odgovor #19 poslato: April 28, 2008, 09:16:45 posle podne »
Rez, covek ne moze da te shvati ozbiljno kada tako nesto napises.
Ima super ideja i sve je to okej ali \\\"restorani, picerije, diskoteke (!?)...\\\"

Koga farbamo, pa nema Becej 2 miliona stanovnika jeee. :unsure:
Ni ova jedna diskoteka ne funkiconise najbolje, ne zalazim u politiku vodjenja iste, ali da neko zeli diskoteku on bi u nju i isao. A nama se obecavanju restorani, picerije, diskoteke...

Ne znam, spavao sam juce duze, ali da li su se Becejci preko noci obogatili i postali milioneri!? Sve nesto na visokoj nozi...

Sinisa Tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Odg: MAXI u Bečeju
« Odgovor #20 poslato: April 28, 2008, 11:52:22 posle podne »
nisam citao sta je ko pisao, tako da cu samo izneti svoje misljenje. podrzavam otvaranje bilo kakve prodavnice, zbog zaposljavanja ljudi, ali nasa nesposobna lokalna samouprava je morala da reaguje u ovom slucaju i dozvoli izgradnju na periferiji grada gde je mesto super i hiper marketima, a ne u centru grada. medjutim kako ne postopji nikakav urbanisticki plan, plan bilo kakvih parkinga u nasem gradu, sve je moguce, samo cekam da jednog dana od pozorista naprave banku ili hipermarket, a na pogaci parking koji ce se naplacivati!

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: MAXI u Bečeju
« Odgovor #21 poslato: April 29, 2008, 04:01:07 pre podne »
Ljudi, ne znam da li je ovo off topic, ali u ovom gradu je hiljadu kuca sa podrumima. Kada bi ljudi gajili malo plemenitije pecurke, a ne sampinjone koje svi rade, bilo bi neke kinte. Nama treba proizvodja, hrane prvenstveno jer to uvek i svima treba pa kada se zaradi,mozemo u Maxi, Cba, itd.

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: MAXI u Bečeju
« Odgovor #22 poslato: April 29, 2008, 02:17:14 posle podne »
Rez!
Negde na nekoj prosloj temi (mogu da pronadjem na insistiranje), sputavao si neku moju ideju i rekao da treba da se ide redom , tvoj predlog mi deluje kao preskakanje pokoje stepenice.

maxfonpunkerska!
Ne mislim da je nemoguce to sto je Rez napisao ali recimo stvaranjem banje i bavljenjem kvalitetnim turizmom, siguran sam da kompleksi trebaju.

serdjo jevsej

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: MAXI u Bečeju
« Odgovor #23 poslato: April 30, 2008, 03:54:49 pre podne »
Jos jedan supermarket u gradu ? Da nije malo puno... Po mom misljenju grad da bih zivnuo neophodni su ljudi sa strane. A kako privuci ljude? Banja,Olimpiski centar.....  Malo je gradova kao sto je Becej koji u krugu od 1km imaju bazen,stadion,reku sprc,hotel i to sve u centru grada.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: MAXI u Bečeju
« Odgovor #24 poslato: Maj 02, 2008, 01:58:24 posle podne »
maxfonpunkerska napisao/la:
Citat
A kad ce krenuti izgradnja banje?!

Malo to sve deluje nestvarno...
Prica se o tako lepim i (ne)realnim stvarima, a za banju sam cuo jos 2004. godine. Danas je 2008. godina i svaki put \\\"evo sad\\\' ce\\\"... Prica se o tim kaficima, picerijama, ma daj... Pa ni ove sto postoje nisu pune, kako to moze da uspe? A nemamo ni normalne klupe a kamoli takav neki usluzni centar...

Ne znam ko je tu kriv, nit\\\' se o tome moze voditi diskusija ali sta, da li se planira gradnja te banje i gde, kada?


Odgovor:
Ovo nisu lepe price. Ovo je sve dokumentovano i stavljeno u Programe razvoja turizma opstine Becej.
- Turizam, nova privredna perspektiva opstine Becej /2004./
- Strategija lokalnog odrzivog razvoja /LA 21/ - 2007.
- Logicki okvir za izgradnju nove becejske banje /na bivsem hipodromu/- 2007.

Maxfonpunkerska, u pravu si... sve ide uzasno sporo u ovom gradu i ovoj opstini. Ali Becej ce biti jedan ozbiljan i turisticki i industrijski i preduzetnicki centar...Pa i trgovinski...
Znas, nije problem sto si ti malodusan i sto ti ne verujes, vec je problem u tome sto ljudi koji su zaduzeni da se time bave, u te stvari ne veruju...pa se zato time ni ne bave,ali to je vec druga tema...pardon.