Autor Tema: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?  (Pročitano 3795 puta)

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« poslato: April 22, 2008, 04:16:33 posle podne »
Juče sam držala  4-mesečnu bebu u rukama.

U nozdrvama još uvek osećam miris i golicanje paperjaste kose , pod prstima obličje neodoljive figure minijaturnog sumo rvača. Veselo groktanje, podrigivanje i cilikanje mi zvoni u ušima. Glava se klati k’o krompirić na čačkalici, a bezuba usta razvučeni čarapin početak.

Odoh da se smirim i da promenim sebi pelenu.

Nakupila sam dovoljno pozitivne energije za mesec dana.

Eto i svima vama,  da podelimo.

Imaš nešto ?

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« Odgovor #1 poslato: April 22, 2008, 09:22:22 posle podne »
Eventualno PIVO !!!!????

mumba

  • Gost
Odg: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« Odgovor #2 poslato: April 22, 2008, 10:43:27 posle podne »
pivo,dobru volju, ako treba para nekome javite unapred da ukradem!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« Odgovor #3 poslato: April 23, 2008, 02:14:10 pre podne »
... obožavam bebe. Uvek mi se lice razvuče u :) , kada ih vidim.
 Ranije me punile svirke i nisam morala da jedem ništa pa bar 5 dana ,ako je sve bilo ok.
 Danas me ispunjava pogled 150 pari očiju, koji su očajno željni ljubavi koju im je uskratio čovek.
... Volim ljude i ako ne mogu više, pokloniću bar osmeh, saslušaću i reći neku reč ( ako procenim da treba).
 Volela bih da mogu više... toliko od mene :)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« Odgovor #4 poslato: April 23, 2008, 04:58:07 pre podne »
Trenutno imam da podelim euforiju zbog danasnjeg dana... :) u poseti nam je bilo 50 gimnazijalaca iz Panceva. Nasi i njihovi bendovi su svirali u Stage-u celo popodne. Neverovatno kako su mladi ljudi spremni da za kratko vreme ostvare prijateljstva i kroz muziku i pesmu pokazu slogu. Toliko cu da podelim sa vama za veceras, jer sam jaaaaaako umorna i idem da dzonjam. ako bude bilo lepih snova, prilozicu ih ovde sutra. ;)

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« Odgovor #5 poslato: April 23, 2008, 05:30:13 pre podne »
Moram da se pridruzim Marini,ja sam takodje provela celo popodne sa ovim druzeljubivim Pancevljanima...Prijatno sam se iznenadila kako su opusteni,mnogo vise od nas...nadju sa svakim zajednicki jezik,a i stvarno dobro sviraju:laugh: Prijatelja nikada previse,tako da ne zalim zbog toga sto sam sada umorna...:) :)

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Odg: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« Odgovor #6 poslato: April 23, 2008, 03:48:04 posle podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
Eventualno PIVO !!!!????



Moze. I to je dobro.

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Odg: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« Odgovor #7 poslato: April 23, 2008, 03:49:13 posle podne »
Marina_The_Press napisao/la:
Citat
Trenutno imam da podelim euforiju zbog danasnjeg dana... :) u poseti nam je bilo 50 gimnazijalaca iz Panceva. Nasi i njihovi bendovi su svirali u Stage-u celo popodne. Neverovatno kako su mladi ljudi spremni da za kratko vreme ostvare prijateljstva i kroz muziku i pesmu pokazu slogu. Toliko cu da podelim sa vama za veceras, jer sam jaaaaaako umorna i idem da dzonjam. ako bude bilo lepih snova, prilozicu ih ovde sutra. ;)



Odlično. evo karma za pevanje od pre neki dan.

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« Odgovor #8 poslato: April 26, 2008, 02:23:34 pre podne »
Juce sam videla svog malenog sestrica u kolicima, setao se sa mamom po gradu...- uzivala sam dok me je posmatrao svojim krupnim plavim okicama i izgovarao neke nedefinisane reci(neverovatan osecaj!) :)
Danas se spremam za exkurziju i puna sam pozitivne energije- nismo nigde bili 4 godine i ne mogu da docekam konacno malo da dam sebi oduska od skole...:)

mumba

  • Gost
Odg: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« Odgovor #9 poslato: April 26, 2008, 02:27:13 pre podne »
lep boravak vam želim!

Irena Žunić

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 144
    • Pogledaj profil
Odg: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« Odgovor #10 poslato: Maj 28, 2008, 03:47:09 posle podne »
Muzička sezona 2008/2008 - Milion razloga za muziku (jer je simfonijski orkestar dobio novac za kupovinu novih instrumenata)

27.05. 20 h   â€žSava Centar“

Eto meni prilike da se i ja skockam i „ulepim“ nekako. Čak obujem i visoke potpetice. Preostali deo večeri sam hodala kao mačka sa uznapredovalim stadijumom paralize, sve se kačeći noktima za  zavese i sedišta.

Ali sve je nadoknadila Kiri Te Kanawa  Novozelandjanka dobitne irsko maorske kombinacije.

Svetska operska diva u decentnoj rubincrvenoj haljini i šarmantni dirigent. Dama koja više pleni svojom vedrinom i svestranošću nego vanserijskim glasovnim kvalitetima.

Program lagan i lepršav : Mocart, Rihard Š traus, Masne, Pučini - arije.

Na dva sata bili smo civilizovana zemlja. Ovo su prilike kada vidim da se polako vraćamo u svet.

Publka, sa nečasnim izuzecima, osvežavajuće pristojna, vraćala je solistkinju 4 puta na bis.

Ipak, najviše mojih simpatija pripalo je Simfonijskom orkestru koji je svirao u podmladjenom sastavu. Barem polovina članova je starosti do 28 godina. Disciplinovano i sa puno entuzijazma su svirali. Prva violina je graciozni devojčurak koja dobro radi svoj posao. Naravno, najžustriji bili su piccolo flautista i dama sa činelama i podlakticama kao naš mesar Blaža sa Kalenića. Iako nisam dobar poznavalac klasične muzike predvidjam da će ovaj naš orkestar za par godina, kad se “usvira” biti ugledan I van zemlje.

poruka za mlade:
klasična muzika kao i sve kvalitetne stvari, traži vreme i napor da se razume i zavoli.

mumba

  • Gost
Odg: Pozitivna energija- imaš nešto da podelimo?
« Odgovor #11 poslato: Maj 28, 2008, 08:11:58 posle podne »
da znaš ali za kvalitet treba imati i hrabrosti zar ne? volim klasiku kada se recimo ukombinuje sa metal muzikom , poslušaj recimo therion - pevaju i operskim vokalima sa sve simfonijom!