Autor Tema: Imate li osecaj da smarate???  (Pročitano 2699 puta)

Vesa Miskeljin

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Imate li osecaj da smarate???
« poslato: Maj 28, 2008, 02:56:25 pre podne »
Caos...Poslednjih dana imam neki cudan osecaj,osecaj da smaram ljude oko sebe...Ne samo da imam osecaj da ih smaram,nego da me i po nekad ignorisu...Ovih dana sam jako nezadovoljan,da ne kazem depresivan,ali i to po malo,jer kao da me jako drage osobe ignorisu...Nije mi lep ovaj osecaj,mada,ko bi?Mozda i gresim u vezi svega ovoga,ali sta cu?Ako se bilo koja \\\"doticna\\\" osoba prepozna,neka mi se javi,jer...ne znam sta cu!:unsure: :unsure: :( :(

Vesa Miskeljin

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Odg: Imate li osecaj da smarate???
« Odgovor #1 poslato: Maj 28, 2008, 03:08:56 pre podne »
Sredjeto je sve!Ne morate se brinuti!:laugh: :laugh: :laugh: Eh...al mozete postovati... ;)

mumba

  • Gost
Odg: Imate li osecaj da smarate???
« Odgovor #2 poslato: Maj 28, 2008, 07:05:44 pre podne »
to je zbog promene vremena ili i z dokolice1 drmni jen\\\' svinjak i masne burečke i da vidiš čuda!naravno da i ja smaram i to puno samo što mi je to nekad bilo jače od nee a sad namerno dosađujem ljudima ali dosađuju i oni meni pa smo egal!

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Imate li osecaj da smarate???
« Odgovor #3 poslato: Jun 13, 2008, 04:28:00 pre podne »
Oni što smaraju nemaju osećaj da smaraju .

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Imate li osecaj da smarate???
« Odgovor #4 poslato: Jun 13, 2008, 04:35:00 pre podne »
Ne,ja nemam takav problem.Ljudi koji me poznaju,vole da razgovaraju sa mnom,imam drugaricu koja je deset godina mladja od mene i nas dve smo u stanju satima da pricamo i nikad ni jedna od nas dve nije osetila da smara onu drugu.:)