Autor Tema: Sve ono sta ste hteli da kazete,a niste  (Pročitano 3773 puta)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Sve ono sta ste hteli da kazete,a niste
« poslato: Jun 03, 2008, 06:21:57 pre podne »
Samo jednom kad ustanes u cik zore,samo jednom kad otvoris sirom prozor,znaces da si sam,zaista sam u svom bolu.
Pogledaj tuzno razbacane stvari po podu i tamne uglove svoje sobe i sve ce ti biti sumorno i strano,kao delic neprocitane knjige.Osetices se prazno i bezvredno,jer si sam....

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Sve ono sta ste hteli da kazete,a niste
« Odgovor #1 poslato: Jun 12, 2008, 11:02:42 posle podne »
Mnogo toga je ostalo nedoreceno...Vise puta zelim da kazem nesto,pa ovako recita ostanem bez teksta...Neki ljudi znaju jako da povrede,mnogi da usrece..ali koliko sam ja takva,vise puta sam se pitala.Imala sam situacije u zivotu kada sam pred osobom zanemela,ostala bez reci,htela da kazem mnogo toga da se izvinem da zamolim ali nesto me je sprecavalo...zao mi je sto je sve otislo niz vodu i zao mi je sto ni dan danas nisam pronasla odgovor,zbog cega nisam znala i nisam mogla da se borim za to nesto,toliko vazno i toliko voljeno...Da li je to tako moralo da bude ili je to bila moja nevidjena slabost pred osecanjima i problemom..ne znam...

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Sve ono sta ste hteli da kazete,a niste
« Odgovor #2 poslato: Jun 12, 2008, 11:10:07 posle podne »
Takve situacije moraju postojati...Vise puta zelim nesto da kazem ili uradim,a opet to ne ucinim,posle ostaje samo kajanje na propustenu priliku...Smatram da se iz svega moze izvuci bar jedna dobra stvar...Kad god osetim da to kajanje pocinje da me proganaja,umesto da se nerviram samo pomislim da je bas tako trebalo da bude i da cu jednom videti i zasto...

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: Sve ono sta ste hteli da kazete,a niste
« Odgovor #3 poslato: Jun 12, 2008, 11:12:10 posle podne »
To je ono sto mene tesi..imam obicaj da kazem \\\"ko zna zasto je to sve dobro\\\"?A pouke se uvek izvuku,mnogo toga nam izgleda besmisleno i neutesno,ali sve to ojaca coveka vremenom..

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Sve ono sta ste hteli da kazete,a niste
« Odgovor #4 poslato: Jun 13, 2008, 04:30:47 pre podne »
Htela sam da kazem-volim te
rec mi u grlu zastala!
Kapija se zatvorila
I ja ponovo sama ostala!

Htela sam da kazem -boli me
u grudima rec sam potisnula.
Da,htela sam da podjem dalje
pala sam,posrnula.....

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Sve ono sta ste hteli da kazete,a niste
« Odgovor #5 poslato: Avgust 23, 2008, 10:24:57 pre podne »
sve bih dala da si tu...Da jedan tren vecnost bude...Da ti pratim trag u beskraju,sve bi dala da si tu....