Autor Tema: Vaterpolo - dva kluba ili jedan ?  (Pročitano 1013 puta)

Ramla Mlara

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Vaterpolo - dva kluba ili jedan ?
« poslato: Januar 13, 2010, 01:59:07 pre podne »
Zanima me mišljenje Bečejaca dal\\\' u našem selu treba da postoje dva vaterpolo kluba?
Po meni teško da bi skrpili  tim iz svake generacije i da je jedan klub u pitanju, a tek dva?
Da li je u pitanju politička igranka ( bez prestanka ) pa prvima kažeš ja dao drugima a drugima obrnuto i stvar gotova -kost je bačena :)?  Da li stvarno naša opština za jedini klub koji se bori u najvišem rangu takmičenja ne može ili ne želi da izdvoji novac. Da li se uplatama SPRC-u ustvari peru pare (cena korišćenja bazena je podizana nekoliko puta bez povećanja inputa - u isto vreme nije plaćano NAFTAGASU)  ili je posredi još jedna ujdurma? Aj baš da vidim šta o tome misle Bečejci?

Pera Petlic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 209
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo - dva kluba ili jedan ?
« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2010, 02:34:03 pre podne »
...kao jedan u nizu i ja sam trenirao vaterpolo u to vreme kod Pište i u to vreme manje kategorije bilo je teško isfinansirati, dobio si ono što \\\"pretekne\\\" od tadašnjeg VK Bečeja, ali ipak se radilo i vežbalo i dostiglo do VRHA...

Mislim da trenutno političarima nije u interesu da brinu o vaterpolu jer tu nema ŽIVOG KEŠ A  :lishce:a i politički nije zanimljivo trenutno...dok je bilo BADžE bilo je i vaterpola bez obzira ko šta o njemu rekao ON je posvetio ipak život vaterpolu...TREBA DA POSTOJI SAMO JEDAN KLUB koji je i postojao...

...što se tiče SPRC_a oni sami sebe ne mogu da \\\"POKRIJU\\\" i ne verujem postoji neka TEORIJA ZAVERE...:huh: ...možda ima politički previše zaposlenih (drugim rečima nesposobnih)...:blink: